výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (21. 1. 2017)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 6.68
2 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 6.08
3 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 5.95
4 Adam ProkešAdam Prokeš
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
00 5.80
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5.76
6 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.72
7 Marek MachMarek Mach
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 5.66
8 Jan BílýJan Bílý
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 5.65
9 Mario GáborMario Gábor
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 5.48
10 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.06
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 5.04
12 Martin WernerMartin Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5.04
13 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4.85
14 Filip ŠtětinaFilip Štětina
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 4.85
15 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.79
16 Jan ČernýJan Černý
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 4.74
17 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.74
18 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 4.58
19 Matěj PodivinskýMatěj Podivinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.53
20 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.41
21 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.94
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 5.84
2 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5.79
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
98 5.56
4 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.24
5 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 5.10
6 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5.06
7 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 5.02
8 Marta ValtováMarta Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 4.84
9 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.80
10 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 4.79
11 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 4.76
12 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 4.66
13 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.61
14 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 4.32
15 Tereza ŠimicováTereza Šimicová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 4.26
16 Sára PávováSára Pávová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 3.66
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 DNS
Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 NM
Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 NM
Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 NM
Celkem 20 závodníků