výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (21. 1. 2017)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.20
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.41
3 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.49
4 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.68
5 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.90
6 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.19
7 Vasil ČalovkaVasil Čalovka 49 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.95
Ondřej DeimlingOndřej Deimling 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.13
2 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.51
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.64
3 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.64
5 Dominik MachDominik Mach 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.69
6 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 08.09
7 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.41
Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.21
2 Marek MachMarek Mach 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.45
3 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.50
4 Marek ChlupMarek Chlup 99 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.51
5 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.65
6 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.20
7 David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.27
8 Matěj PodivinskýMatěj Podivinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.60
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.69
3 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 07.82
4 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.84
5 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.92
6 Martin WernerMartin Werner 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.22
7 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.57
Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.34
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.40
3 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.50
4 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.64
5 Jiří PourJiří Pour 70 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.32
6 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.37
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.54
Daniel MissbachDaniel Missbach 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.29
2 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.38
3 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.50
4 Jan RejhaJan Rejha 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.53
5 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.58
6 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.70
7 Filip DitrichFilip Ditrich 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.93
8 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.33
2 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.61
3 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.67
4 David StojaDavid Stoja 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.70
5 Filip ŠtětinaFilip Štětina 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.99
6 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.02
Adam ProkešAdam Prokeš 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DQ
Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.04
2 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.10
3 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.14
4 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.26
5 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.27
6 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.35
7 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.42
8 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.44
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.97
2 Ester MerunkováEster Merunková 00 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 08.35
3 Markéta VáňováMarkéta Váňová 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.38
4 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.51
5 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.68
6 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.71
7 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.72
8 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.83
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.29
2 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 08.45
3 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.46
4 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.53
5 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.83
6 Marie KolencováMarie Kolencová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.19
7 Michaela VokálováMichaela Vokálová 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.26
Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.06
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.18
3 Patricie JanůPatricie Janů 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.48
4 Sára PávováSára Pávová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.56
5 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.03
6 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.39
Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK ŠternberkAK Šternberk DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.14
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.15
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.28
4 Tereza ŠimicováTereza Šimicová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.65
5 Natalia KrčkováNatalia Krčková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.74
6 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.85
7 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.16
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.23
3 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.36
4 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.46
5 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.77
6 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.04
7 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.30
Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
Poznámky:
DSQ podle pravidla 162.6
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.67
2 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.91
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.06
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.09
5 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.11
6 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.20
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.29
Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DQ
Celkem 8 závodníků