výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (21. 1. 2017)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.73
2 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 21.42
3 Jakub TomekJakub Tomek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.65
Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.01
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.71
3 David ŠprinclDavid Šprincl 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.68
4 Oliver SobotkaOliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.75
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.15
2 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 20.82
3 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.11
4 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.43
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.23
2 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Atletika JemniceAtletika Jemnice 20.97
3 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.33
4 Jakub HemberaJakub Hembera 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 22.40
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.98
2 Filip VojtkoFilip Vojtko 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.46
3 Karel FučíkKarel Fučík 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.44
4 Vojtěch PéčVojtěch Péč 04 SK ŽirovniceSK Žirovnice 22.91
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.26
2 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.42
3 Marek CíslerMarek Císler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.24
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19.73
2 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 20.63
3 Jan PurkartJan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 20.71
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.15
2 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.88
Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.65
2 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.78
3 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.88
4 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.67
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.35
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.30
3 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 26.18
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.32
2 Johana DvořákováJohana Dvořáková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.65
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.89
4 Eliška RázlováEliška Rázlová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 26.59
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BobkováAneta Bobková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.07
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.55
3 Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 24.00
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.50
2 Klára FilipováKlára Filipová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.90
3 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.04
4 Eliška LudmilováEliška Ludmilová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25.38
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.08
2 Natálie HamříkováNatálie Hamříková 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 23.06
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.30
4 Sára ŠimkováSára Šimková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 24.86
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.95
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.30
3 Aneta VentrubováAneta Ventrubová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.80
Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.36
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 20.49
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 20.88
4 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.74
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.59
2 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 21.78
3 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.79
4 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 21.98
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.17
2 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.71
3 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.50
Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.52
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.54
3 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.81
4 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.08
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.13
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.48
3 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.58
4 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 22.73
Celkem 4 závodníků