Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (22. 1. 2017)

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 22.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:13.76
2 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:17.62
3 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:36.22
Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:07.56
2 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:16.70
3 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:16.74
4 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:25.32
5 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 2:32.36
6 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:42.44
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 22.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David GogaDavid Goga 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:30.30
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:31.04
3 René ZoaitterRené Zoaitter 04 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:34.83
4 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:39.16
5 Ondřej HartlOndřej Hartl 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:45.04
6 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:45.99
7 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:49.20
8 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:53.78
9 Patrik BazoniPatrik Bazoni 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:04.33
10 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3:12.32
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 22.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:28.71
2 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:31.91
3 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:40.02
4 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:40.67
5 Eliška SlovákováEliška Slováková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.28
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:33.98
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov 2:35.00
3 Markéta KůrkováMarkéta Kůrková 02 AK SokolovAK Sokolov 2:35.12
4 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:37.16
5 Alena SrogoňováAlena Srogoňová 03 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:42.91
6 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:43.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:31.92
2 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:33.27
3 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:41.52
4 Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:47.66
5 Eliška HájkováEliška Hájková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:50.49
6 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:51.34
7 Františka HorákováFrantiška Horáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:51.38
8 Hana RabasováHana Rabasová 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3:26.45
Celkem 8 závodníků