Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS

Praha - Stromovka (24. 1. 2017)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále 1 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 6.42
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6.15
3 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.72
4 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 4.88
Maciej GorskiMaciej Gorski
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 NM
Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 DNS
Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 DNS
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (út, 24.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 7.22
2 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 6.97
3 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.86
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 6.67
5 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.66
6 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6.59
7 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.55
8 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.23
9 Stanislav ValaStanislav Vala
TGW Zehnkampf UnionTGW Zehnkampf Union
97 6.17
10 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 6.17
11 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 6.08
12 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 5.89
13 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.81
14 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 5.70
15 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 5.68
16 Martin KaislerMartin Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.62
17 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 5.62
18 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 5,59
19 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.49
20 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 5.48
21 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 5.47
22 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
00 5.45
23 Valerij LunhulValerij Lunhul
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 5.40
24 Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 5.37
25 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.17
26 David DobášDavid Dobáš
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
00 5.09
Celkem 26 závodníků