Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (28. 1. 2017)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.46
2 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.39
3 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
02 5.34
4 Jakub PechaJakub Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
03 5.26
5 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5.17
6 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 5.10
7 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 4.85
8 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 4.78
9 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.68
10 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 4.16
11 Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
03 4.13
12 Michal SmrčekMichal Smrček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3.99
13 Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.98
14 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.79
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 5.58
MS Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 5.01
MS Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4.93
MS Ondřej TomekOndřej Tomek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4.47
MS Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 4.27
MS Jan KůstkaJan Kůstka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4.18
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.66
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.58
3 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 4.12
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4.07
5 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 4.06
6 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.05
7 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 4.05
8 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 4.02
9 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.94
10 Jakub ŠimekJakub Šimek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.81
11 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.77
12 Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.76
13 Jakub JiraňJakub Jiraň
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3.75
14 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 3.67
15 Lukáš RácLukáš Rác
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.65
16 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 3.60
17 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.31
18 Jan BoháčJan Boháč
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 3.20
MS Ondřej FialaOndřej Fiala
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 4.43
MS Marek VandírekMarek Vandírek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.36
MS Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.22
MS Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.80
MS Matyáš KubkaMatyáš Kubka
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
04 3.78
MS Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.76
MS Šimon LacinaŠimon Lacina
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.51
MS Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.35
Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 DNS
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.87
2 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.85
3 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.81
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.76
5 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
02 4.69
6 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.54
7 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 4.40
8 Adéla HálováAdéla Hálová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.29
9 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.18
10 Anežka BöhmováAnežka Böhmová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
03 4.10
11 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.08
12 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.05
13 Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3.99
14 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.96
15 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3.89
16 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3.87
17 Valentýna OmastováValentýna Omastová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
03 3.65
18 Eva PříhodováEva Příhodová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
03 3.48
MS Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 5.16
MS Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.77
MS Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.60
MS Šárka ValáškováŠárka Valášková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 4.48
MS Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.42
MS Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 4.37
MS Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.19
MS Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.98
MS Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 3.92
MS Caroline BarnardCaroline Barnard
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 3.24
Andrea BubeníčkováAndrea Bubeníčková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
03 NM
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.53
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 4.45
3 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.39
4 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.31
5 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4.17
6 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.12
7 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.96
8 Klára PrůchováKlára Průchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.96
9 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.93
10 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.91
11 Anna KorytarováAnna Korytarová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 3.88
12 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 3.77
13 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.60
MS Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 4.80
MS Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 4.40
MS Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.20
MS Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.11
MS Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 4.11
MS Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 4.02
MS Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 4.00
MS Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.85
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.84
MS Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.81
MS Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.76
MS Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.60
MS Adéla KrálováAdéla Králová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
04 3.55
MS Lucie PíchováLucie Píchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 3.25
MS Viktorie RichterováViktorie Richterová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 NM
Celkem 28 závodníků