Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (28. 1. 2017)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.95
2 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
02 1.66
3 Jan PodlešákJan Podlešák
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
02 1.61
4 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.56
5 Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
03 1.51
6 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.41
Martin ČervenýMartin Červený
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 NM
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1.51
2 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 1.36
3 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 1.36
4 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1.26
5 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.21
6= Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.21
6= Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 1.21
8 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1.21
MS Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1.36
Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 DNS
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 1.56
2 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 1.46
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.46
4 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 1.36
5 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
02 1.36
6 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.36
7 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 1.31
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.51
MS Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.46
MS Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 1.46
MS Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 1.36
MS Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 1.36
MS Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 1.36
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.111.161.211.261.311.361.411.461.511.56
1 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.41
2 Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.36
3 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 1.31
4 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1.26
5 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1.26
6 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.26
7 Tereza HánováTereza Hánová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1.21
8 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 1.21
9 Tereza NoskováTereza Nosková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 1.16
10 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.16
11 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1.16
MS Lora CassidyLora Cassidy
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.36
MS Natálie MillerováNatálie Millerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 1.31
Natálie PřibylováNatálie Přibylová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 NM
Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 NM
Celkem 15 závodníků