Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha - Strahov (28. 1. 2017)150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KubecDavid Kubec | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.00 | |||||||||||||||
2 | Jakub PechaJakub Pecha | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 20.45 | |||||||||||||||
3 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 20.95 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik ŠuteraErik Šutera | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 18.71 | |||||||||||||||
2 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 19.29 | |||||||||||||||
3 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 20.09 | |||||||||||||||
4 | Filip KolářFilip Kolář | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.30 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 19.95 | |||||||||||||||
2 | Michal ProkešMichal Prokeš | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 20.55 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.04 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 03 | Atletika Prachatice | 21.64 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 18.19 | |||||||||||||||
MS | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.50 | |||||||||||||||
MS | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.56 | |||||||||||||||
MS | Munkhbayar BatbayarMunkhbayar Batbayar | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 22.89 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 18.82 | |||||||||||||||
MS | Artur UldrichArtur Uldrich | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.56 | |||||||||||||||
MS | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.13 | |||||||||||||||
MS | Radek HušekRadek Hušek | 03 | TJ Neratovice | 23.91 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 21.77 | |||||||||||||||
MS | Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 19.89 | |||||||||||||||
MS | Adam VyšínskýAdam Vyšínský | 03 | TJ Neratovice | 22.02 | |||||||||||||||
MS | Martin RabochMartin Raboch | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 22.36 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub CábaJakub Cába | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.25 | |||||||||||||||
2 | Norbert HausnerNorbert Hausner | 03 | TJ ČZ Strakonice | 22.69 | |||||||||||||||
3 | Ondřej SukdolOndřej Sukdol | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.23 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 20.21 | |||||||||||||||
2 | Filip HoloubekFilip Holoubek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 21.53 | |||||||||||||||
3 | Filip StejskalFilip Stejskal | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.54 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín ŠustrAntonín Šustr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.90 | |||||||||||||||
2= | Teodor BrckoTeodor Brcko | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.29 | |||||||||||||||
2= | Antonín SakAntonín Sak | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.29 | |||||||||||||||
4 | Ondřej LetochaOndřej Letocha | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 27.10 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DubšíkJan Dubšík | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 21.71 | |||||||||||||||
2 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 22.40 | |||||||||||||||
3 | Kryštof TušilKryštof Tušil | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 26.87 | |||||||||||||||
Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.01 | |||||||||||||||
2 | Marek LudvíkMarek Ludvík | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.99 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 23.41 | |||||||||||||||
Vojtěch BasíkVojtěch Basík | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Basík - DQ - pravidlo 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Matyáš UrbanMatyáš Urban | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | DNS | |||||||||||||||
MS | Ondřej ParuchOndřej Paruch | 04 | AKM Viktoria Plzeň | 21.46 | |||||||||||||||
MS | Filip VetenglFilip Vetengl | 05 | AKM Viktoria Plzeň | 21.68 | |||||||||||||||
MS | Jan SchnajberkJan Schnajberk | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 21.81 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 21.57 | |||||||||||||||
MS | Ondřej HartlOndřej Hartl | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.24 | |||||||||||||||
MS | Vendelín KuklaVendelín Kukla | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 23.47 | |||||||||||||||
MS | Jakub GregovskýJakub Gregovský | 05 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 24.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 23.02 | |||||||||||||||
2 | Marek KunaMarek Kuna | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.11 | |||||||||||||||
3 | Jakub JiraňJakub Jiraň | 05 | Atletika Prachatice | 24.23 | |||||||||||||||
4 | Filip HolýFilip Holý | 05 | Atletika Písek, z.s. | 24.56 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠimekJakub Šimek | 04 | TJ ČZ Strakonice | 24.11 | |||||||||||||||
2 | Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 25.14 | |||||||||||||||
3 | Matěj HlasMatěj Hlas | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 28.84 | |||||||||||||||
Matyáš NečasMatyáš Nečas | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BouškaJakub Bouška | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 23.32 | |||||||||||||||
2 | David KübelbeckDavid Kübelbeck | 05 | TJ ČZ Strakonice | 23.36 | |||||||||||||||
3 | Matyáš PelcMatyáš Pelc | 04 | TJ ČZ Strakonice | 24.19 | |||||||||||||||
4 | Adam PetrákAdam Petrák | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 29.65 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor DoležálekViktor Doležálek | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.55 | |||||||||||||||
2 | Benedikt PánekBenedikt Pánek | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.05 | |||||||||||||||
3 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 25.89 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LangmullerDavid Langmuller | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.33 | |||||||||||||||
2 | Jan SobotkaJan Sobotka | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 25.27 | |||||||||||||||
Tomáš JelínekTomáš Jelínek | 04 | SKOK J. Hradec, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.56 | |||||||||||||||
2 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.86 | |||||||||||||||
3 | Markéta ČechováMarkéta Čechová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.02 | |||||||||||||||
Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.48 | |||||||||||||||
2 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 21.09 | |||||||||||||||
3 | Eliška AndrlováEliška Andrlová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 22.17 | |||||||||||||||
Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.04 | |||||||||||||||
2 | Veronika ChalupováVeronika Chalupová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.05 | |||||||||||||||
3 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 21.30 | |||||||||||||||
4 | Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.35 | |||||||||||||||
2 | Světlana JakšováSvětlana Jakšová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.51 | |||||||||||||||
3 | Sabina VlasatáSabina Vlasatá | 02 | Atletika Písek, z.s. | 22.13 | |||||||||||||||
Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 21.26 | |||||||||||||||
2 | Valentýna OmastováValentýna Omastová | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 22.53 | |||||||||||||||
3 | Tereza FaktorováTereza Faktorová | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.58 | |||||||||||||||
Daniela KlečackáDaniela Klečacká | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HorejšováLucie Horejšová | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 22.60 | |||||||||||||||
MS | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 19.86 | |||||||||||||||
MS | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 20.14 | |||||||||||||||
MS | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 21.83 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | DNS | |||||||||||||||
MS | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 19.83 | |||||||||||||||
MS | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.88 | |||||||||||||||
MS | Karolína PeckováKarolína Pecková | 04 | SC Radotín Praha | 21.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.62 | |||||||||||||||
MS | Anna StráneckáAnna Stránecká | 03 | SK Kotlářka Praha | 21.71 | |||||||||||||||
MS | Martina PolákováMartina Poláková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.67 | |||||||||||||||
MS | Karolína VojtováKarolína Vojtová | 03 | AKM Viktoria Plzeň | 22.73 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Nikola SteinerováNikola Steinerová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 21.02 | |||||||||||||||
MS | Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 22.08 | |||||||||||||||
MS | Magdaléna SykováMagdaléna Syková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.75 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 10 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Barbora VavříkováBarbora Vavříková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.74 | |||||||||||||||
MS | Vendula HajnáVendula Hajná | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 22.53 | |||||||||||||||
MS | Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 23.61 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana AdámkováJana Adámková | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 21.97 | |||||||||||||||
2 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.32 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 24.26 | |||||||||||||||
4 | Anna RůžkováAnna Růžková | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 26.55 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 21.70 | |||||||||||||||
2 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.11 | |||||||||||||||
3 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 23.30 | |||||||||||||||
4 | Barbora KačerováBarbora Kačerová | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 29.98 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata TurkováRenata Turková | 04 | Atletika Prachatice | 23.78 | |||||||||||||||
2 | Magdaléna KorandováMagdaléna Korandová | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 24.29 | |||||||||||||||
3 | Natálie FoučkováNatálie Foučková | 04 | TJ ČZ Strakonice | 24.81 | |||||||||||||||
Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára HauserováSára Hauserová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.49 | |||||||||||||||
2 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.81 | |||||||||||||||
3 | Michaela DvořákováMichaela Dvořáková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 22.85 | |||||||||||||||
4 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 23.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.85 | |||||||||||||||
2 | Lenka FidlerováLenka Fidlerová | 05 | Atletika Prachatice | 24.14 | |||||||||||||||
3 | Diana ČernáDiana Černá | 05 | Atletika Prachatice | 24.77 | |||||||||||||||
4 | Tereza MochaňováTereza Mochaňová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 28.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BorováAnna Borová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.34 | |||||||||||||||
2 | Alžběta KozlováAlžběta Kozlová | 04 | Atletika Prachatice | 25.54 | |||||||||||||||
3 | Iveta KouřimováIveta Kouřimová | 04 | TJ ČZ Strakonice | 26.09 | |||||||||||||||
4 | Tereza GalbaváTereza Galbavá | 05 | TJ ČZ Strakonice | 26.28 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.78 | |||||||||||||||
2 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 23.60 | |||||||||||||||
3 | Klára PacholíkováKlára Pacholíková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 25.41 | |||||||||||||||
4 | Barbora VaškováBarbora Vašková | 05 | Atletika Písek, z.s. | 25.94 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.61 | |||||||||||||||
2 | Aneta EliáškováAneta Eliášková | 05 | Atletika Písek, z.s. | 25.36 | |||||||||||||||
3 | Adéla RandákováAdéla Randáková | 05 | Atletika Prachatice | 26.00 | |||||||||||||||
MS | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | Neregistrovaní | 24.04 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 9 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KutováLucie Kutová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.35 | |||||||||||||||
2 | Klára HemberováKlára Hemberová | 04 | SKOK J. Hradec, z.s. | 23.88 | |||||||||||||||
3 | Ema MlsováEma Mlsová | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 27.09 | |||||||||||||||
Anna TimrováAnna Timrová | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie StindlMelanie Stindl | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.82 | |||||||||||||||
2 | Barbora KostkováBarbora Kostková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.48 | |||||||||||||||
3 | Natálie PřibylováNatálie Přibylová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 25.68 | |||||||||||||||
4 | Lenka ProkešováLenka Prokešová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 26.84 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 28.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára PrůchováKlára Průchová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.79 | |||||||||||||||
2 | Aneta SkalákováAneta Skaláková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.05 | |||||||||||||||
3 | Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 23.64 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |