výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Jablonecká hala 2017

Jablonec nad Nisou (28. 1. 2017)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kim CollinsKim Collins 76 Svatý Krištof a NevisSvatý Krištof a Nevis 06.71
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.83
3 Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 99 LKS PolkowiceLKS Polkowice 07.06
4 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.15
5 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.35
6 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.37
7 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Volodzmyr SuprunVolodzmyr Suprun 94 UkrajinaUkrajina 06.77
2 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.81
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.00
4 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.11
5 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.12
6 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kim CollinsKim Collins 76 Svatý Krištof a NevisSvatý Krištof a Nevis 06.64
2 Volodzmyr SuprunVolodzmyr Suprun 94 UkrajinaUkrajina 06.75
3 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.81
4 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.86
5 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 06.99
6 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.02
7 Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski 99 LKS PolkowiceLKS Polkowice 07.06
8 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.11
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.45
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.71
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.04
4 Tatiyana TereshchenkoTatiyana Tereshchenko 99 UkrajinaUkrajina 08.24
5 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.25
6 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.53
2 Tiffany EidnerTiffany Eidner 97 NěmeckoNěmecko 07.63
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.76
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.36
5 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.36
Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.42
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.51
3 Tiffany EidnerTiffany Eidner 97 NěmeckoNěmecko 07.59
4 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.71
5 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.75
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.10
7 Tatiyana TereshchenkoTatiyana Tereshchenko 99 UkrajinaUkrajina 08.15
8 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.26
Celkem 8 závodníků