výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (29. 1. 2017)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 6.88 X6.796.706.796.88XX
2 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 6.65 6.246.316.556.556.526.466.65
3 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.53 5.856.306.466.466.324.956.53
4 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 6.31 6.316.05X6.31
5 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.30 5.146.30X6.30
6 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 6.28 6.18X6.286.28XXX
7 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.26 6.196.256.266.26
8 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
97 6.26 6.266.226.246.26X6.236.07
9 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 6.21 X6.056.216.21
10 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.17 X6.175.956.17
11 Valerij LunhulValerij Lunhul
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 6.07 6.066.075.996.07XX5.99
12 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 6.07 6.055.964.036.055.936.026.07
13 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
98 5.82 5.825.545.725.824.925.725.61
14 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 5.81 5.725.815.735.81
15 Vojtěch TonarVojtěch Tonar
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 5.78 5.425.125.785.78
16 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.63 X5.63X5.63
17 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 5.62 5.585.615.625.62
18 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 5.56 5.435.565.445.56
19 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 5.55 5.15X5.555.55
20 Adam ŠrámekAdam Šrámek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
98 5.46 5.465.015.195.46
21 David DobášDavid Dobáš
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
00 5.20 5.204.954.905.20
22 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 5.18 5.185.035.135.18
23 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
01 4.95 XX4.954.95
24 Dominik DuffekDominik Duffek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 4.89 X4.894.614.89
25 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 4.85 4.854.804.824.85
26 Dominik BoušeDominik Bouše
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
97 4.82 4.294.824.724.82
27 Petr DvořákPetr Dvořák
AC Praha 1890AC Praha 1890
68 4.65 4.654.424.464.65
28 Matěj KnoblochMatěj Knobloch
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 4.50 4.304.504.224.50
29 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.77 3.573.773.623.77
Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 DNP 0
Filip MarkvartFilip Markvart
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
02 DNP 0
Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 DNP 0
Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 NM XXX0
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 6.39 6.126.24X6.246.396.176.33
2 Anna ŠvecováAnna Švecová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 5.90 5.555.685.905.905.755.745.85
3 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 5.78 5.695.715.745.74X5.675.78
4 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 5.46 5.325.435.465.46
5 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 5.41 X5.01X5.015.415.315.19
6 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.41 5.255.415.195.41
7 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 5.35 5.305.18X5.305.355.265.28
8 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.29 5.275.295.055.29
9 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 5.09 4.98XX4.984.945.09-
10 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 5.09 5.094.96-5.09
11 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.00 4.925.00X5.00
12 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 4.99 4.934.99X4.994.944.954.97
13 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4.91 4.864.644.914.914.67-4.85
14 Nikol PelíškováNikol Pelíšková
ASK DěčínASK Děčín
00 4.82 4.634.614.554.634.694.82X
15 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 4.71 4.714.704.644.71
16 Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.70 4.454.704.644.70
17 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 4.55 4.594.354.554.59
18 Tereza ČihařováTereza Čihařová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 4.55 4.15X4.554.55
19 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 4.52 X4.524.434.52
20 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 4.46 4.434.314.464.46
21 Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.34 X4.34X4.34
22 Karolína ŠafaříkováKarolína Šafaříková
ASK DěčínASK Děčín
98 4.31 4.314.06X4.31
23 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 4.30 4.274.134.304.30
24 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 4.25 4.054.154.254.25
25 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková
AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s.
01 4.21 4.213.744.154.21
26 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 4.21 4.084.213.864.21
27 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 4.20 4.204.003.994.20
28 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4.18 4.154.064.184.18
29 Tereza MachátováTereza Machátová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 4.11 X4.114.044.11
30 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 3.18 3.18XX3.18
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 DNP 0
Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 DNP 0
Celkem 32 závodníků