výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (29. 1. 2017)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 14.63 14.1614.4114.6314.6314.4014.4014.26
2 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
81 14.16 13.9212.9911.3713.92X14.1614.14
3 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 13.26 12.9111.61-12.9112.9213.2013.26
4 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 13.17 12.5712.6412.3712.6412.75X13.17
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 13.11 13.1112.9812.7613.11--12.80
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 11.63 11.5811.4711.5911.5911.5711.5011.63
Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 DNP XX-0---
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 NM 0
Vladimír VotavaVladimír Votava
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 NM XXX0XXX
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
83 11.46 11.4611.3011.3811.4611.3811.16X
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 11.39 11.26X-11.2611.39-09.92
3 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 11.17 10.9511.1710.9211.1710.3210.8510.87
4 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11.16 10.5410.9410.6810.9409.28X11.16
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.89 10.8910.6610.8710.89
6 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 10.87 10.7610.8510.8710.87
7 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
97 10.84 10.7010.84X10.8410.6610.64X
8 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
98 10.82 X09.4010.3110.3110.2510.82-
9 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.64 10.6410.6210.5310.6410.3810.5110.62
10 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 10.51 XX10.1410.1410.2810.51X
11 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 10.49 X10.3810.4910.49
12 Lucie SmětákováLucie Smětáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 10.27 X10.2709.8910.27
13 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.09 09.9410.0909.9410.09
14 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 09.79 09.77X09.7909.79
Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 DNP 0
Celkem 15 závodníků