výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (29. 1. 2017)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.551.601.651.701.751.801.851.881.911.941.972.002.03
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 2.00 XXOXXX
2 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.94 XXOXXX
3 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
99 1.88 XXOXXX
4 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 1.88 XXOXXX
5 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 1.88 XXOXXX
6 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.85 XXOXXX
7 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.85 XXOXXX
8 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.85 XXOXXX
9 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.85 XXOXXX
10 Radek StránskýRadek Stránský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
98 1.80 XXOXXX
11 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 1.65 XXOXXX
12 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.65 XXOXXX
13 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 1.60 XXOXXX
14 Tomáš MorávekTomáš Morávek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
01 1.60 XXOXXX
15 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.55 XXOXXX
16 Matěj GordonMatěj Gordon
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 1.45 XXOXXX
Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.451.501.551.601.631.661.691.721.75
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.72 XXX
2 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.72 XXX
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.66 XXX
4 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.66 XXX
5 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.63 XXX
6 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.60 XXX
7 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.55 XXX
8= Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
00 1.55 XXX
8= Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 1.55 XXX
10= Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 1.50 XXX
10= Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.50 XXX
12 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 1.50 XXX
13= Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.50 XXX
13= Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1.50 XXX
13= Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 1.50 XXX
16= Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 1.45 XXX
16= Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.45 XXX
18 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.45 XXX
19= Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 1.35 XXX
19= Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová
AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s.
01 1.35 XXX
19= Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1.35 XXX
22= Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
98 1.35 XXX
22= Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
01 1.35 XXX
22= Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 1.35 XXX
25 Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
01 NM XXX
26 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 NM XXX
27 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 DNP
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 DNP
Celkem 28 závodníků