výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (29. 1. 2017)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 51.58
2 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.71
3 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 56.27
Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 51.65
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 52.30
3 Petr PoselPetr Posel 98 ASK LovosiceASK Lovosice 52.86
4 Tomáš MorávekTomáš Morávek 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 62.48
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.03
2 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.18
3 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 54.26
Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 52.54
2 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 54.56
3 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 55.14
4 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 55.94
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.73
2 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 53.05
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 54.94
4 Jan ŠpačekJan Špaček 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55.99
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.49
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 56.46
3 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 58.20
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NavrátilDavid Navrátil 01 AK MostAK Most 63.30
2 Jan FreibergJan Freiberg 01 ASK DěčínASK Děčín 65.56
3 Matěj GordonMatěj Gordon 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 65.77
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.66
2 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.82
3 Frank HorabinFrank Horabin 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 59.72
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.84
2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 57.48
3 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 58.80
4 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 61.41
Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNF
Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 60.00
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 63.04
3 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.91
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 70.73
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.74
2 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 67.35
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNP
Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HulínskáKlára Hulínská 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.86
2 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 67.26
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 68.21
4 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 72.25
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 63.51
2 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 64.22
3 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 68.75
Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 61.10
2 Eliška VašákováEliška Vašáková 01 ASK DěčínASK Děčín 69.43
3 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 76.21
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 67.42
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 69.10
3 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 72.03
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (ne, 29.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 64.26
2 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 65.71
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 66.27
Celkem 3 závodníků