Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (4. 2. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 21.94 0.114
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.58 0.161
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.84 0.163
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 DNS
David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.19 0.144
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.21 0.137
3 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 23.34 0.155
4 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.84 0.148
Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DQ 163.3b 0.164
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 23.09 0.146
2 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.52 0.146
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.82 0.158
4 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 24.39 0.118
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2017 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.90 0.422
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.07 0.158
3 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 26.40 0.140
Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNS
Martin VeselýMartin Veselý 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 21.94 0.114
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.58 0.161
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.84 0.163
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 23.09 0.146
5 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.19 0.144
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 23.21 0.137
7 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 23.34 0.155
8 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.52 0.146
9 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.82 0.158
10 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.84 0.148
11 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.90 0.422
12 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.07 0.158
13 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 24.39 0.118
14 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 26.40 0.140
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 DNS
David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DQ 163.3b 0.164
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNS
Martin VeselýMartin Veselý 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.53 0.137
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.58 0.155
3 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.61 0.131
4 Jan VáchaJan Vácha 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.75 0.133
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 23.44 0.152
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.49 0.134
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 23.08 0.165
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 4 23.11 0.141
4 Lukáš GložákLukáš Gložák 99 SlovenskoSlovensko 3 23.55 0.150
Martin ReinerMartin Reiner 98 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Filip LorenzFilip Lorenz 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.47 0.153
2 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 23.65 0.285
3 Jan KopečnýJan Kopečný 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.28 0.129
4 Michal LejskaMichal Lejska 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 25.32 0.152
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ -0.199
Martin KomínekMartin Komínek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2017 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KristekLukáš Kristek 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.99 0.206
2 Jan PalašJan Palaš 99 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 25.69 0.172
3 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 26.12 0.122
4 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 26.16 0.378
5 Jan NavrátilJan Navrátil 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.69 0.178
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil WilczekKamil Wilczek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.49 0.134
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 22.53 0.137
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.58 0.155
4 Dominik VachutkaDominik Vachutka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.61 0.131
5 Jan VáchaJan Vácha 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.75 0.133
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 23.08 0.165
7 Filip ZemanFilip Zeman 99 JAC BrnoJAC Brno 4 23.11 0.141
8 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 23.44 0.152
9 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 23.47 0.153
10 Lukáš GložákLukáš Gložák 99 SlovenskoSlovensko 3 23.55 0.150
11 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 23.65 0.285
12 Jan KopečnýJan Kopečný 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.28 0.129
13 Lukáš KristekLukáš Kristek 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.99 0.206
14 Michal LejskaMichal Lejska 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 25.32 0.152
15 Jan PalašJan Palaš 99 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 2 25.69 0.172
16 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 26.12 0.122
17 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 26.16 0.378
18 Jan NavrátilJan Navrátil 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.69 0.178
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Martin ReinerMartin Reiner 98 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Filip LorenzFilip Lorenz 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ -0.199
Martin KomínekMartin Komínek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.63 0.157
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 22.72 0.169
3 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 2 23.24 0.124
4 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.92 0.167
5 Daniel KřemečekDaniel Křemeček 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 26.57 0.302
Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.55 0.181
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.74 0.128
3 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 23.97 0.172
4 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.57 0.382
5 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.95 0.143
Matej KvasnicaMatej Kvasnica 00 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 24.09 0.124
2 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 24.22 0.133
3 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.47 0.129
4 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 25.52 0.171
Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2017 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František FaltýnekFrantišek Faltýnek 01 JAC BrnoJAC Brno 4 24.04 0.143
2 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 24.30 0.149
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 24.77 0.175
4 Daniel HubačkaDaniel Hubačka 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 25.14 0.153
5 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 26.41 0.170
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 4.2.2017 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.50 0.160
2 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 25.85 0.162
3 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.88 0.150
4 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 27.37 0.434
5 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.06 0.221
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.63 0.157
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 22.72 0.169
3 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 2 23.24 0.124
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 23.55 0.181
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 23.74 0.128
6 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 23.97 0.172
7 František FaltýnekFrantišek Faltýnek 01 JAC BrnoJAC Brno 4 24.04 0.143
8 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 24.09 0.124
9 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 24.22 0.133
10 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5 24.30 0.149
11 Vít JánošVít Jánoš 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 24.47 0.129
12 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 24.57 0.382
13 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 24.77 0.175
14 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 24.92 0.167
15 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.95 0.143
16 Daniel HubačkaDaniel Hubačka 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 25.14 0.153
17 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.50 0.160
18 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 25.52 0.171
19 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 25.85 0.162
20 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 26.41 0.170
21 Daniel KřemečekDaniel Křemeček 01 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 26.57 0.302
22 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.88 0.150
23 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 27.37 0.434
24 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 28.06 0.221
Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
Matej KvasnicaMatej Kvasnica 00 SlovenskoSlovensko 3 DNS
Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.32 0.150
2 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 3 24.34 0.133
3 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 SlovenskoSlovensko 5 25.80 0.218
4 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 26.30 0.142
Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 25.73 0.158
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 27.25 0.173
3 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 28.11 0.416
4 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.90 0.135
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.32 0.150
2 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 3 24.34 0.133
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 25.73 0.158
4 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 SlovenskoSlovensko 5 25.80 0.218
5 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 26.30 0.142
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 27.25 0.173
7 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 28.11 0.416
8 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 28.90 0.135
Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 NL 24.55 0.162
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 25.52 0.172
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.75 0.138
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 26.92 0.190
Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 26.89 0.257
2 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.91 0.168
3 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.21 0.171
Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DQ 0.93
Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 26.67 0.155
2 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.32 0.219
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 27.39 0.249
4 Adriana SlivkováAdriana Slivková 99 SlovenskoSlovensko 3 28.41 0.199
5 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 28.88 0.355
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2017 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 27.60 0.225
2 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 28.62 0.221
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 30.65 0.486
4 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 2 31.30 0.166
5 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 31.54 0.197
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 NL 24.55 0.162
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 25.52 0.172
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.75 0.138
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 26.67 0.155
5 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 26.89 0.257
6 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.91 0.168
7 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 26.92 0.190
8 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.21 0.171
9 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.32 0.219
10 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 27.39 0.249
11 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 27.60 0.225
12 Adriana SlivkováAdriana Slivková 99 SlovenskoSlovensko 3 28.41 0.199
13 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 28.62 0.221
14 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 28.88 0.355
15 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 30.65 0.486
16 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 2 31.30 0.166
17 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 31.54 0.197
Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 DNS
Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DQ 0.93
Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 26.22 0.197
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 26.47 0.160
3 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 3 26.56 0.147
4 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 2 26.63 0.192
5 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 SlovenskoSlovensko 6 26.91 0.251
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.85 0.196
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.12 0.124
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.39 0.129
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 27.47 0.149
5 Dana KudlíkováDana Kudlíková 01 SlovenskoSlovensko 4 27.73 0.157
Izabela ŽilkováIzabela Žilková 00 SlovenskoSlovensko 6 DQ -0.115
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 26.82 0.154
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 26.95 0.151
3 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 27.23 0.161
4 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.71 0.240
5 Nikol HillerováNikol Hillerová 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 28.17 0.156
6 Alžběta KubaščíkováAlžběta Kubaščíková 00 SlovenskoSlovensko 4 28.62 0.175
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2017 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 27.11 0.158
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 27.38 0.366
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 27.92 0.214
4 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 28.23 0.153
5 Zuzana ŠedováZuzana Šedová 01 SlovenskoSlovensko 3 29.27 0.192
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 4.2.2017 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 27.18 0.132
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 27.57 0.183
3 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 27.76 0.158
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 28.28 0.164
5 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.64 0.222
6 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 29.56 0.178
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 4.2.2017 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 28.22 0.341
2 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 28.23 0.207
3 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 28.37 0.376
4 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 29.01 0.188
5 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 29.10 0.196
6 Tatiana SaviolaTatiana Saviola 01 JAC BrnoJAC Brno 2 29.12 0.278
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 4.2.2017 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna ZierubaMartyna Zieruba 01 PolandPoland 2 25.82 0.235
2 Nina KadelaNina Kadela 01 PolandPoland 4 27.27 0.167
3 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 PolandPoland 6 27.63 0.344
4 Alicja GoebelAlicja Goebel 03 PolandPoland 5 28.91 0.239
5 Magda KaźmierczakMagda Kaźmierczak 02 PolandPoland 3 30.19 0.198
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 4.2.2017 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.98 0.269
2 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 29.24 0.147
3 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 29.60 0.391
4 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 29.90 0.200
5 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 30.22 0.117
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna ZierubaMartyna Zieruba 01 PolandPoland 2 25.82 0.235
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 26.22 0.197
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 26.47 0.160
4 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 3 26.56 0.147
5 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 2 26.63 0.192
6 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 26.82 0.154
7 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 26.85 0.196
8 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 SlovenskoSlovensko 6 26.91 0.251
9 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 26.95 0.151
10 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 27.11 0.158
11 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.12 0.124
12 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 27.18 0.132
13 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 27.23 0.161
14 Nina KadelaNina Kadela 01 PolandPoland 4 27.27 0.167
15 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 27.38 0.366
16 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.39 0.129
17 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 27.47 0.149
18 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 27.57 0.183
19 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 PolandPoland 6 27.63 0.344
20 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.71 0.240
21 Dana KudlíkováDana Kudlíková 01 SlovenskoSlovensko 4 27.73 0.157
22 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 27.76 0.158
23 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 27.92 0.214
24 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.98 0.269
25 Nikol HillerováNikol Hillerová 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 28.17 0.156
26 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 28.22 0.341
27 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 28.23 0.207
27 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 28.23 0.153
29 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 28.28 0.164
30 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 28.37 0.376
31 Alžběta KubaščíkováAlžběta Kubaščíková 00 SlovenskoSlovensko 4 28.62 0.175
32 Sára SmilkováSára Smilková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.64 0.222
33 Alicja GoebelAlicja Goebel 03 PolandPoland 5 28.91 0.239
34 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 29.01 0.188
35 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 29.10 0.196
36 Tatiana SaviolaTatiana Saviola 01 JAC BrnoJAC Brno 2 29.12 0.278
37 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 29.24 0.147
38 Zuzana ŠedováZuzana Šedová 01 SlovenskoSlovensko 3 29.27 0.192
39 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 29.56 0.178
40 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 29.60 0.391
41 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 29.90 0.200
42 Magda KaźmierczakMagda Kaźmierczak 02 PolandPoland 3 30.19 0.198
43 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 30.22 0.117
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 DNS
Izabela ŽilkováIzabela Žilková 00 SlovenskoSlovensko 6 DQ -0.115
Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS