výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (4. 2. 2017)
60 m - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.73
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 966221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.04
3 Hana KlepetkováHana Klepetková 975318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.32
200 m - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.69
2 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.77
3 Elpída TokaElpída Toka 93 ŘeckoŘecko 27.10
400 m - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 56.60
2 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 58.82
800 m - Muži (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:00.65
2 Martin CoubalMartin Coubal 971220 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:01.88
3 Zdeněk DidekZdeněk Didek 980209 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:03.01
800 m - Junioři (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 981216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:04.20
800 m - Dorostenci (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon WenigerŠimon Weniger 010906 ASK LovosiceASK Lovosice 2:05.63
2 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 010911 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:05.76
3 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 000610 AK ŽatecAK Žatec 2:06.19
800 m - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alesie ViskotováAlesie Viskotová 92 UkrajinaUkrajina 2:16.20
2 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 975516 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:39.98
800 m - Juniorky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika PrůchováVeronika Průchová 985112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:29.19
2 Monika PekařováMonika Pekařová 995309 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.25
3 Kateřina DoudováKateřina Doudová 995118 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:33.56
800 m - Dorostenky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.00
2 Eliška KordováEliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:26.87
3 Aneta VomelováAneta Vomelová 015501 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:34.66
1500 m - Muži (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:08.55
2 Martin ChybaMartin Chyba 861204 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:16.17
3 Roman BonkRoman Bonk 930921 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:37.95
1500 m - Junioři (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 990630 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:21.88
2 Michal StarýMichal Starý 981112 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:31.50
1500 m - Dorostenci (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:17.29
2 Lukáš MoulisLukáš Moulis 010926 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:18.12
3 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:20.25
1500 m - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kamila GregorováKamila Gregorová 815430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:41.21
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:57.37
3 Anna ŠímováAnna Šímová 995824 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5:08.78
1500 m - Juniorky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bára StýblováBára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:43.78
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:19.79
3 Veronika PrůchováVeronika Průchová 985112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:28.12
1500 m - Dorostenky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika NovotnáVeronika Novotná 006111 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:49.47
2 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:58.75
3 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 006220 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:05.15
3000 m - Muži (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít HlaváčVít Hlaváč 970226 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:05.22
2 Radek SedněvRadek Sedněv 920507 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09:17.78
3 Roman BonkRoman Bonk 930921 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09:49.81
3000 m - Junioři (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan FraněkJan Franěk 981008 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09:36.23
2 Šimon KobližekŠimon Kobližek 991127 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09:51.03
3 Jan JeníčekJan Jeníček 990716 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10:01.35
3000 m - Dorostenci (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:03.26
2 Vítek FialaVítek Fiala 001018 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10:11.83
3 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 010623 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:32.40
60 m překážek - Muži (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
2 Petr FrolíkPetr Frolík 910717 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.97
3 David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.99
60 m překážek - Junioři (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.31
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.70
60 m překážek - Dorostenci (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan BoumaJan Bouma 001130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.47
2 Václav JislVáclav Jisl 000705 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.14
3 Kryštof BesserKryštof Besser 010107 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.33
60 m překážek - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
2 Eliška LinhartováEliška Linhartová 905831 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.41
60 m překážek - Juniorky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.34
2 Eva NěmcováEva Němcová 995407 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.63
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 995205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.93
4 x 200 m - Junioři (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Bezucha, Hampl, Martinec, Moravec Bezucha, Hampl, Martinec, Moravec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:34.40
2 Groček, Šimon, Dobiáš, Adamec Groček, Šimon, Dobiáš, Adamec TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:39.11
3 Havelka, Skalička, Franěk, Pavlišen Havelka, Skalička, Franěk, Pavlišen SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:44.96
4 x 200 m - Dorostenci (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kučera, Likek, Sobotka, Krsek Kučera, Likek, Sobotka, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:32.37
2 Holub, Krakuvčík, Martinek, Řehák Holub, Krakuvčík, Martinek, Řehák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:34.86
3 Bouma, Höfner, Semotam, Šanc Bouma, Höfner, Semotam, Šanc TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:38.24
4 x 200 m - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kozlová, Lorenčíková, Antošová, Slavíková Kozlová, Lorenčíková, Antošová, Slavíková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:44.55
4 x 200 m - Juniorky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Eliášová, Mračnová, Placatková, Novotná Eliášová, Mračnová, Placatková, Novotná SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1:59.55
4 x 200 m - Dorostenky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Čechová E., Korelová, Veselá, Čechová L. Čechová E., Korelová, Veselá, Čechová L. Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:45.37
2 Čermochová, Jurečková, Kopecká, Kvapilová Čermochová, Jurečková, Kopecká, Kvapilová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:58.71