Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (4. 2. 2017)
Skok vysoký - Muži (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan JelínekJan Jelínek 800410 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.89
2 Tomáš LinhartTomáš Linhart 910726 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.75
3= Karel BernášekKarel Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.65
3= Jiří BernášekJiří Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.65
Skok vysoký - Junioři (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek 990318 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.89
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1.86
3 Josef BernatJosef Bernat 990329 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.80
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 000118 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.86
2 Erik LaunaErik Launa 010221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.70
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 011121 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.65
Skok vysoký - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 966221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.60
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.55
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Veronika KošátkováVeronika Košátková 995630 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.50
1= Lenka PlevkováLenka Plevková 995630 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1.50
3 Barbora MikešováBarbora Mikešová 995321 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.50
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára ČervenkováKlára Červenková 006230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.61
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 015827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.61
3 Nikol JankuNikol Janku 006010 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.58
Skok o tyči - Muži (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam ZachAdam Zach 930328 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.00
2 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 940527 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2.60
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.60
Skok o tyči - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 975426 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.70
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.80
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška ČechováEliška Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.00
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 015325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.00
3 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 015719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.00
Skok daleký - Muži (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít PužmanVít Pužman 931216 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.84
2 Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.38
3 David VolkeDavid Volke 971019 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6.23
Skok daleký - Junioři (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 980903 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.66
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.48
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6.42
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.51
2 Robin MartinekRobin Martinek 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.40
3 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.35
Skok daleký - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 966221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.34
Skok daleký - Juniorky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.51
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.28
3 Linda PrůšováLinda Průšová 996112 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5.17
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie MackováTerezie Macková 015913 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.41
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 006120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.01
3 Klára StaňkováKlára Staňková 006003 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.91
Trojskok - Junioři (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 980903 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.04
2 Josef BernatJosef Bernat 990329 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.99
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.79
Trojskok - Dorostenci (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robin MartinekRobin Martinek 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.75
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 011118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.46
3 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.16
Trojskok - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 836108 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.35
2 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.16
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 976006 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 10.92
Trojskok - Juniorky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda PrůšováLinda Průšová 996112 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.37
2 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.64
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 996205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.89
Trojskok - Dorostenky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 005207 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.83
2 Justýna HolubováJustýna Holubová 005419 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.36
3 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 006117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.26
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Allie FormánkováAllie Formánková 015627 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.48
2 Tereza HolcováTereza Holcová 005511 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.75
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 11.61
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova 965304 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.54
2 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 975426 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.26
3 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová 866014 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.76
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková 995206 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 10.34
2 Karolína BarešováKarolína Barešová 996208 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.95
3 Simona VavrováSimona Vavrová 995907 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.46
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan GročekJan Groček 000712 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.44
2 Antonín HořejšíAntonín Hořejší 001127 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.00
3 David BlechaDavid Blecha 010208 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.49
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.08
2 Michal PauzaMichal Pauza 981101 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.43
3 Kamil LeštinaKamil Leština 990814 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11.83
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 4.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 870331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.67
2 Vratislav BejčekVratislav Bejček 941231 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13.38
3 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka 700831 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.84