výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (4. 2. 2017)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:08.55
2 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:16.17
3 Roman BonkRoman Bonk 93 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:37.95
4 David LauermannnDavid Lauermannn 97 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5:01.09
Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:21.88
2 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:31.50
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4:17.29
2 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4:18.12
3 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:20.25
4 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:28.87
5 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:30.53
6 Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:32.07
7 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:38.25
Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kamila GregorováKamila Gregorová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:41.21
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:57.37
3 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5:08.78
4 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 97 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:32.33
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:43.78
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:19.79
3 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:28.12
4 Nicole ČadkováNicole Čadková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:28.42
5 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:44.89
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:49.47
2 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:58.75
3 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:05.15
4 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:37.70
Celkem 4 závodníků