výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (4. 2. 2017)

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.97
3 David LinhartDavid Linhart 89 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.99
4 Tomáš LinhartTomáš Linhart 91 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.26
5 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.35
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.31
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.70
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.47
2 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.14
3 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.33
4 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09.60
5 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.01
Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
2 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.41
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.34
2 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.63
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.93
4 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.01
Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 09.04
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.13
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.18
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.41
5 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.50
6 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.51
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.36
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.50
3 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.42
4 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.47
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.75
2 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.06
3 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.66
Celkem 3 závodníků