Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (4. 2. 2017)

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.59
2 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.88
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.90
4 Matěj KulkaMatěj Kulka 98 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.96
5 Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 11.14
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.25
2 Adam ProkešAdam Prokeš 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 08.39
3 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.69
4 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.70
5 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.85
6 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.96
Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.15
2 Filip DitrichFilip Ditrich 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.25
3 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.43
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.63
5 Jakub KlusáčekJakub Klusáček 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.61
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.49
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.77
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.78
4 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.84
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.08
6 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10.25
Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. DQ
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.84
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.12
3 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.50
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.87
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.91
3 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.13
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 09.19
5 Nikola SojkováNikola Sojková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16.78
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta StrnádkováAneta Strnádková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.36
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.39
3 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.71
4 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.94
5 Viktorie CigánkováViktorie Cigánková 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.23
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.05
2 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.26
3 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.32
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.62
5 Anna VinšováAnna Vinšová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.79
6 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.28
7 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.93
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.56
2 Nikola ŽuchováNikola Žuchová 02 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 10.73
3 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.78
4 Karolína JanatkováKarolína Janatková 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.48
5 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.68
6 Kateřina RyplováKateřina Ryplová 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.72
7 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.64
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.66
2 Barbora ChaloupkováBarbora Chaloupková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.67
3 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10.37
4 Pavla SajdlováPavla Sajdlová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.86
5 Anna PosltováAnna Posltová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.03
6 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11.14
Celkem 6 závodníků