Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (4. 2. 2017)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 40.09
2 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 40.16
3 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42.66
Poznámky:
OPRAVA
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KopřivaJan Kopřiva 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 43.93
2 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 47.30
3 Milan RejzekMilan Rejzek 02 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 49.60
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HuťkaFilip Huťka 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 43.39
2 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 45.99
3 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 50.66
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 44.51
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 46.93
3 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 49.56
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.70
2 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.97
3 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 47.40
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 45.33
2 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.84
3 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 50.56
4 Natálie SusováNatálie Susová 02 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 50.86
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 46.85
2 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.09
3 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.46
Ema MarkováEma Marková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra HolečkováPetra Holečková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.59
2 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.79
3 Lenka TurkováLenka Turková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 51.83
4 Dominika NováčkováDominika Nováčková 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 55.76
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 4.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 46.04
2 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 49.00
3 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 54.35
4 Alena KracíkováAlena Kracíková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 58.57
Celkem 4 závodníků