Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava (8. 2. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 8.2.2017 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.60 0.182
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 22.15 0.130
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 PB 22.32 0.140
4 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 25.27 0.176
5 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 25.97 0.167
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 8.2.2017 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 22.68 0.128
2 Lukáš KoreňLukáš Koreň 99 SlovenskoSlovensko 4 23.38 0.149
3 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovenskoSlovensko 3 23.47 0.134
Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 8.2.2017 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 22.85 0.149
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 23.04 0.140
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 25.32 0.151
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 26.72 0.175
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 8.2.2017 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 23.67 0.190
2 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 24.55 0.192
3 Jan AdensamJan Adensam 77 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.74 0.144
4 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.78 0.146
Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 8.2.2017 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.36 0.164
2 Michal LejskaMichal Lejska 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 25.16 0.163
3 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 26.99 0.153
4 Jiří ŠotkovskýJiří Šotkovský 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 27.00 0.198
5 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 27.88 0.386
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.60 0.182
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 22.15 0.130
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 PB 22.32 0.140
4 Jan VáchaJan Vácha 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 22.68 0.128
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 22.85 0.149
6 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 23.04 0.140
7 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.36 0.164
8 Lukáš KoreňLukáš Koreň 99 SlovenskoSlovensko 4 23.38 0.149
9 Jakub FendekJakub Fendek 91 SlovenskoSlovensko 3 23.47 0.134
10 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 PB 23.67 0.190
11 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 3 24.55 0.192
12 Jan AdensamJan Adensam 77 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.74 0.144
13 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 24.78 0.146
14 Michal LejskaMichal Lejska 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 25.16 0.163
15 Jan VašíčekJan Vašíček 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 25.27 0.176
16 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 25.32 0.151
17 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 25.97 0.167
18 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 26.72 0.175
19 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 26.99 0.153
20 Jiří ŠotkovskýJiří Šotkovský 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 27.00 0.198
21 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 27.88 0.386
Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNS
Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 8.2.2017 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovenskoSlovensko 3 25.05 0.179
2 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovenskoSlovensko 4 25.34 0.156
3 Katarzyna CieślarKatarzyna Cieślar 99 PolandPoland 6 26.98 0.149
Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 8.2.2017 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 95 SlovenskoSlovensko 4 25.31 0.214
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 25.81 0.160
3 Małgorzata ZamoraMałgorzata Zamora 99 PolandPoland 6 PB 26.09 0.158
4 Daša TomkováDaša Tomková 00 SlovenskoSlovensko 2 26.37 0.167
5 Justyna GuzikJustyna Guzik 97 PolandPoland 3 26.47 0.163
6 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 26.85 0.175
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 8.2.2017 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 25.33 0.178
2 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovenskoSlovensko 4 25.84 0.110
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 26.05 0.143
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 26.17 0.148
5 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 26.57 0.216
6 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 3 26.86 0.267
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 8.2.2017 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 PB 26.53 0.144
2 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 26.76 0.178
3 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 26.84 0.323
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 27.33 0.159
5 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 27.35 0.323
6 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 27.55 0.129
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 8.2.2017 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 PolandPoland 4 PB 27.19 0.209
2 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 27.73 0.132
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 27.75 0.157
4 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 27.97 0.195
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.40 0.288
6 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 28.99 0.213
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 8.2.2017 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 27.90 0.168
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 28.01 0.230
3 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 PB 28.10 0.148
4 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 28.99 0.251
5 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 29.79 0.219
6 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 30.24 0.295
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 8.2.2017 - 18:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.26 0.171
2 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 28.88 0.384
3 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 29.05 0.194
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 29.56 0.230
5 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 29.94 0.337
6 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 30.94 0.190
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZapletalováEmma Zapletalová 00 SlovenskoSlovensko 3 25.05 0.179
2 Katarína KuštárováKatarína Kuštárová 95 SlovenskoSlovensko 4 25.31 0.214
3 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 PB 25.33 0.178
4 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovenskoSlovensko 4 25.34 0.156
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 25.81 0.160
6 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 96 SlovenskoSlovensko 4 25.84 0.110
7 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 26.05 0.143
8 Małgorzata ZamoraMałgorzata Zamora 99 PolandPoland 6 PB 26.09 0.158
9 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 26.17 0.148
10 Daša TomkováDaša Tomková 00 SlovenskoSlovensko 2 26.37 0.167
11 Justyna GuzikJustyna Guzik 97 PolandPoland 3 26.47 0.163
12 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 PB 26.53 0.144
13 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 26.57 0.216
14 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 26.76 0.178
15 Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 PB 26.84 0.323
16 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 26.85 0.175
17 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 SlovenskoSlovensko 3 26.86 0.267
18 Katarzyna CieślarKatarzyna Cieślar 99 PolandPoland 6 26.98 0.149
19 Zuzanna LegierskaZuzanna Legierska 01 PolandPoland 4 PB 27.19 0.209
20 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 27.33 0.159
21 Barbora BegováBarbora Begová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 27.35 0.323
22 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 27.55 0.129
23 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 27.73 0.132
24 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 27.75 0.157
25 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 27.90 0.168
26 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 27.97 0.195
27 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 PB 28.01 0.230
28 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 PB 28.10 0.148
29 Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 28.26 0.171
30 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.40 0.288
31 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 28.88 0.384
32 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 28.99 0.213
32 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 28.99 0.251
34 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 29.05 0.194
35 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 PB 29.56 0.230
36 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 29.79 0.219
37 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 29.94 0.337
38 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 30.24 0.295
39 Alena SýkorováAlena Sýkorová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 PB 30.94 0.190
Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS