výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. veřejné závody PAS

Praha - Strahov (10. 2. 2017)

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 10.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mauridis TheopistosMauridis Theopistos 83 ŘeckoŘecko 08.15
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.84
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.86
Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 10.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan HupkaIvan Hupka 91 Akademik KošiceAkademik Košice 08.79
2 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.90
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (pá, 10.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.23
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.39
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 10.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.97
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 10.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.16
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.37
3 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
5 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.56
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 10.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.28
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.71
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.88
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.87
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (pá, 10.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.63
2 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.85
3 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.07
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 10.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.96
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.13
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.23
Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. DNS
Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 10.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.16
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.23
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.40
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.72
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 10.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.90
2 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.01
3 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.10
4 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.54
5 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.62
Celkem 5 závodníků