Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (11. 2. 2017)
skok vysoký - Žáci (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel SchwarzDaniel Schwarz 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.71
2 Kryštof BínaKryštof Bína 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.56
3 Jan RoháčJan Roháč 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1.46
skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok vysoký - Žákyně (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška FleisigováEliška Fleisigová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.42
2 Renáta HusárkováRenáta Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1.41
3 Kateřina KornováKateřina Kornová 03 TJ SušiceTJ Sušice 1.36
skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.31
skok o tyči - Žákyně (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2.00
2 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková 03 TJ SušiceTJ Sušice 1.90
3 Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. NM
skok daleký - Žáci (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel SchwarzDaniel Schwarz 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5.51
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.29
3 Michal MeierMichal Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.13
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4.51
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4.50
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4.32
skok daleký - Žákyně (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5.44
2 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5.20
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4.82
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.41
2 Klára ČechurováKlára Čechurová 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4.26
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.19
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.23
2 Simona KubouškováSimona Kuboušková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.91
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.23
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.61
2 Jan SoukupJan Soukup 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.54
3 Niko VránekNiko Vránek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.12
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna KinkorováAnna Kinkorová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.33
2 Michaela MíčkováMichaela Míčková 03 TJ SušiceTJ Sušice 09.19
3 Klára ZýmováKlára Zýmová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.52
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 11.2.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.31
2 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.15