Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (11. 2. 2017)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:11.69
2 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:19.70
3 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:35.79
4 Lukáš KalivodaLukáš Kalivoda 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:40.47
5 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:43.46
6 MICHAL NOVÁKMICHAL NOVÁK 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:50.12
MS Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
MS Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:05.00
MS Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:09.05
MS Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:10.03
MS Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:28.61
MS Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:31.74
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:29.15
2 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:31.51
3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:34.26
4 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:34.97
5 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:47.82
MS Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:31.50
MS Petr VačkářPetr Vačkář 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:41.94
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.39
2 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:51.09
3 Petr HladíkPetr Hladík 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:29.77
MS Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
MS Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:50.30
MS Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:51.89
MS Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:09.22
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:41.49
2 Iveta KrýslováIveta Krýslová 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:41.85
3 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:48.08
4 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:48.32
MS Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
MS Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.28
MS Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2:29.43
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:37.58
MS Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 2:42.97
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 2:41.52
2 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:43.15
3 Christina MiljanecChristina Miljanec 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:05.45
4 Marie FornousováMarie Fornousová 03 TJ SušiceTJ Sušice 3:12.74
MS Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:40.06
MS Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:45.73
Kristýna BurlováKristýna Burlová 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNS
Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:46.13
2 Štěpánka ŘezánkováŠtěpánka Řezánková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:47.04
3 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:50.27
4 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:50.65
5 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:07.77
6 Eliška HöllováEliška Höllová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:24.78
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most DNS
MS Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:30.04
MS Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:00.11
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:46.10
2 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:46.24
3 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:53.42
4 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:54.32
5 Claudia-Julia KonicarováClaudia-Julia Konicarová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:55.63
6 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:00.63
7 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:04.89
8 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:12.51
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 11.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:49.44
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:49.49
3 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:52.19
4 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:55.10
5 Lenka ŠikováLenka Šiková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:57.24
6 Aneta BělováAneta Bělová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3:00.03
7 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:18.18
MS Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:55.98
Celkem 8 závodníků