Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha - Strahov (12. 2. 2017)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 08.98 425
2 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 07.54 339
3 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 07.07 311
4 Dan KohoutDan Kohout
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 06.75 293
5 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 06.65 287
6 Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 06.53 280
7 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 06.45 275
8 Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 06.43 274
9 Marek KantorMarek Kantor
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 06.29 266
10 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 06.18 259
11 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 05.75 234
12 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 05.72 233
13 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 05.70 231
14 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 05.67 230
15 Martin TetourMartin Tetour
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 05.63 227
16 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 05.60 226
17 Viktor DoležálekViktor Doležálek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 05.60 226
18 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 05.42 215
19 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 05.16 200
20 Vít PfeiferVít Pfeifer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 05.10 197
21 Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 05.00 191
22 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 04.98 190
23 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 04.78 178
24 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 04.54 165
25 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 04.46 160
26 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 04.46 160
27 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 04.37 155
28 Matyáš NedomaMatyáš Nedoma
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 04.22 146
MS Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 08.95 423
Celkem 29 závodníků