výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (18. 2. 2017)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 11.40
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 10.66
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10.07
4 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 09.81
5 Natálie DusováNatálie Dusová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 09.45
6 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 09.37
7 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 09.11
8 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 08.86
9 Viktorie SrsňováViktorie Srsňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 08.82
10 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 08.76
11 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 08.59
12 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 08.03
13 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 08.02
14 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.81
15 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 07.79
16 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 07.59
17 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 07.58
18 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 07.54
19 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 07.42
20 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 07.42
21 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.34
22 Simona PolákováSimona Poláková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 07.33
23 Natálie SucháNatálie Suchá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 07.29
24 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 07.21
25 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 07.10
26 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 07.08
27 Aneta SmetanováAneta Smetanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 07.03
28 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 07.00
29 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 06.91
30 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 06.76
31 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 06.69
32 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 06.61
33 Kamila KáninskáKamila Káninská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 06.40
34 Markéta HviščováMarkéta Hviščová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 06.38
35 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 06.32
36 Nikola LukavskáNikola Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 06.06
37 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 05.80
38 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 05.78
39 Andrea ČernáAndrea Černá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 05.68
40 Adéla HauptmanováAdéla Hauptmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 05.40
Eliška HorvátováEliška Horvátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 DNS
Celkem 41 závodníků