Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (18. 2. 2017)

skok daleký - Ml. žáci

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4.87
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.60
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.53
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.53
5 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.40
6 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.27
7 Šimon DrábŠimon Dráb
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.27
8 Petr HudečekPetr Hudeček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.09
9 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.07
10 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.04
11 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 3.99
12 Vít VinduškaVít Vinduška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.97
13 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.96
14 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.91
15 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.90
16 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.86
17 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.85
18 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3.78
19 Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.74
20 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.64
21 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.64
22 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.63
23 Štěpán NeradŠtěpán Nerad
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.63
24 Patrik PektorPatrik Pektor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.45
25 Matin VítekMatin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.45
26 Šimon NešporŠimon Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.33
27 Šimon LacinaŠimon Lacina
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.32
28 Karel LhotákKarel Lhoták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.22
Filip FundaFilip Funda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 DNS
Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 DNS
Jan ŠmejkalJan Šmejkal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 NM
Václav HraběVáclav Hrabě
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 NM
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.98
2 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.97
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.64
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.42
5 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.30
6 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.22
7 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.20
8 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.11
9 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.09
10 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.09
11 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.07
12 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.04
13 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.99
14 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.92
15= Adéla AlexováAdéla Alexová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.89
15= Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.89
17 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.86
18 Karla CvrčkováKarla Cvrčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 3.85
19 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.82
20 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.82
21 Adéla PísačkováAdéla Písačková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.80
22 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.77
23 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.76
24 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.76
25 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.75
26 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.74
27 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.72
28 Viktorie SrsňováViktorie Srsňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.69
29 Nikola ŠulcováNikola Šulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.67
30 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.64
31 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.63
32 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.61
33 Karolína MaláKarolína Malá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.58
34 Eliška BendováEliška Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 3.57
35 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.52
36 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.50
37 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.29
Markéta TišerováMarkéta Tišerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 DNS
Celkem 38 závodníků