výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (18. 2. 2017)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.04
2 Adam MachurkaAdam Machurka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.69
3 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.90
4 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.70
5 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.03
6 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.34
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.79
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.38
4 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.66
5 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.68
6 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.49
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.62
3 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.67
4 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.96
5 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.96
6 Jan PěknýJan Pěkný 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.75
2 Šimon DrábŠimon Dráb 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.77
3 David MazalDavid Mazal 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.64
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.71
5 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.78
6 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.35
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.69
3 David KunzDavid Kunz 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.23
4 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.29
5 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.66
6 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.16
2 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.25
3 Michal SvobodaMichal Svoboda 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.02
4 Štěpán DubŠtěpán Dub 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.03
5 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.06
6 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jalil CookJalil Cook 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.75
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.24
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.31
4 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.62
5 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.82
6 Matin VítekMatin Vítek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.61
2 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.35
3 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.65
4 Martin PásekMartin Pásek 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.70
5 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.72
6 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.08
2 Jakub SekyraJakub Sekyra 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.18
3 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.45
4 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.55
5 Tadeáš DrábTadeáš Dráb 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.27
6 Kryštof VydraKryštof Vydra 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.72
2 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.96
3 Filip MocFilip Moc 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.39
4 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.40
5 Šimon LacinaŠimon Lacina 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.88
6 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.41
2 Štěpán KáraŠtěpán Kára 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.81
3 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.92
4 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.28
5 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.40
6 Jakub HalfarJakub Halfar 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.77
2 David FučíkDavid Fučík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.98
3 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.24
4 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.55
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
2 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.27
3 Šimon PokornýŠimon Pokorný 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.40
4 Štěpán ČervenýŠtěpán Červený 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.08
5 Milan FořtMilan Fořt 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ProkšAdam Prokš 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.26
2 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.43
3 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.27
4 Lukáš RoškotLukáš Roškot 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.61
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.13
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.28
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.33
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.42
5 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.47
6 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
2 Jalil CookJalil Cook 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.64
3 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.66
4 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.73
5 Adam MachurkaAdam Machurka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.80
6 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.39
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.09
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.09
5 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.35
6 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.03
3 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.31
4 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.59
5 Sára ŠlégrováSára Šlégrová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.61
6 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.41
2 Tereza BártíkováTereza Bártíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.28
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.33
4 Jana KerhartováJana Kerhartová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.50
5 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.68
6 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.64
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.73
3 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.41
4 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.53
5 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.58
6 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.92
2 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.16
3 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.71
4 Kristýna HájkováKristýna Hájková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.04
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.06
6 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.03
2 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.15
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.15
4 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.30
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.53
6 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.00
2 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.13
3 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.55
4 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.83
5 Lada BaštováLada Baštová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.98
6 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.02
2 Anna FialováAnna Fialová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.19
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.63
4 Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.70
5 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.83
6 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.20
2 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.48
3 Simona PolákováSimona Poláková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.53
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.61
5 Nela HauptmanováNela Hauptmanová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.63
6 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.11
2 Viktorie SrsňováViktorie Srsňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.32
3 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.35
4 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.64
5 Markéta HviščováMarkéta Hviščová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.57
6 Renáta MaierováRenáta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.96
2 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.62
3 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.74
4 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.42
5 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.59
Eliška HorvátováEliška Horvátová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.02
2 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.49
3 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.74
4 Sára CelinováSára Celinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.86
5 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.03
6 Natálie PeškováNatálie Pešková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.89
2 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.44
3 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.92
4 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.24
5 Adéla HauptmanováAdéla Hauptmanová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.07
6 Kamila KáninskáKamila Káninská 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.01
2 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.22
3 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.50
4 Lucie VáchováLucie Váchová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.80
5 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 15 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.25
2 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.40
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.48
4 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.56
5 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.77
6 Natálie SucháNatálie Suchá 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.50
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.08
3 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.93
4 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.98
5 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 17 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19
2 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40
3 Tereza PříhodováTereza Příhodová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.88
4 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.91
5 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 18 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.35
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.37
3 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.45
4 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.46
5 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.93
6 Markéta PokornáMarkéta Pokorná 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.96
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.47
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.53
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.61
6 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.75
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.83
2 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.86
3 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.89
4 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90
5 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.96
6 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.07
Celkem 6 závodníků