Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (18. 2. 2017)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.07
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.14
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.48
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.04
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.42
6 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.45
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.84
2 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.12
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.80
4 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.59
5 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.60
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.39
2 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.43
3 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12.52
4 David FučíkDavid Fučík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.88
5 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.93
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.90
2 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.90
3 Štěpán DubŠtěpán Dub 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.95
4 Milan FořtMilan Fořt 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 14.06
5 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.95
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.75
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.89
3 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.12
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.19
5 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.00
6 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 12.20
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.49
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.50
3 Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.84
4 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.88
5 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.96
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 12.55
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11.67
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.05
3 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.25
4 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.29
5 Tereza BártíkováTereza Bártíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.81
2 Caroline FormánkováCaroline Formánková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.83
3 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.32
4 Pavlína KrálováPavlína Králová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.63
Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PísačkováAdéla Písačková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.85
2 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.08
3 Jana KerhartováJana Kerhartová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.70
4 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 14.37
Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 5 závodníků