výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS

Praha - Stromovka (18. 2. 2017)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.78
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 06.83
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.91
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.08
5 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.19
6 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
7 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.26
8 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.29
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.12
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.22
3 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.29
4 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.33
5 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.43
6 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.71
7 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.75
8 Tomáš FialaTomáš Fiala 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrůželaJan Krůžela 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.43
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.49
3 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.58
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.62
5 Jakub KroftaJakub Krofta 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.64
6 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.69
7 Ondřej BarešOndřej Bareš 99 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.03
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.64
2 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.66
3 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.82
3 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.82
5 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.85
6 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.87
7 Tomáš BoudaTomáš Bouda 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.96
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.54
2 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.55
3 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.57
4 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.60
5 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.64
6 Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.72
7 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.86
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik EichlerDominik Eichler 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.88
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.90
3 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.97
4 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.21
5 Tomáš VoříšekTomáš Voříšek 75 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.22
6 Petr FomenkoPetr Fomenko 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.25
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.16
2 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.28
3 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.87
4 Július FröhlichJúlius Fröhlich 54 ČernošiceČernošice 09.65
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.11
6 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.20
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.78
2 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 06.85
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.86
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.04
5 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.20
6 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.22
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.24
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.32
3 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.70
4 Tomáš FialaTomáš Fiala 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.92
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DQ
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.67
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.85
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.92
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.26
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.26
6 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.45
7 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.91
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.22
2 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.29
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.29
4 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.37
5 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.47
6 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.76
7 Aneta NováAneta Nová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.86
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.37
2 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.46
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.47
4 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.48
5 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.50
6 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.54
7 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.64
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.62
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.69
6 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.76
7 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.77
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
2 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.71
3 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
4 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.85
5 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.96
6 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
7 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.19
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
2 Tereza VeseláTereza Veselá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.01
3 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.46
4 Nicola PetříkováNicola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
5 Martina HrdličkováMartina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.62
6 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.75
7 Ema KozákováEma Kozáková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.88
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.22
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.27
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.47
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.70
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.81
6 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.82
7 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.94
Celkem 7 závodníků