výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS

Praha - Stromovka (18. 2. 2017)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.85
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.24
3 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.77
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.96
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.02
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.74
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.75
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.17
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.51
5 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 USK Univerzita BrnoUSK Univerzita Brno 22.87
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.92
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.06
3 Miroslav AltmannMiroslav Altmann 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.03
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.60
5 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.76
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.32
2 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.40
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.74
4 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.27
5 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.23
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.66
2 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.20
3 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.57
4 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.95
vojtěch Kudrnáčvojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.20
2 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 23.25
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 USK Univerzita BrnoUSK Univerzita Brno 23.30
4 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 23.98
5 Dominik EichlerDominik Eichler 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.76
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.27
2 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.47
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.70
4 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.10
5 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 26.03
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.03
2 Jan KrůželaJan Krůžela 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.61
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.05
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 24.62
5 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.12
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KroftaJakub Krofta 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.02
2 Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.27
3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.72
4 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.77
Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VodákDavid Vodák 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24.34
2 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.43
3 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 25.33
4 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 28.55
5 Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 34.09
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julius FröhlichJulius Fröhlich 54 ČernošiceČernošice 31.62
2 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.94
3 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 39.66
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.06
2 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.88
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.34
4 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.78
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.91
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.62
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.00
4 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.09
5 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.44
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.80
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.96
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.18
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.96
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.02
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.46
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.84
3 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.82
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.63
5 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.19
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.90
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.90
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.94
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.21
5 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.94
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.36
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 26.54
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.70
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.08
5 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.11
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.55
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.57
3 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.70
4 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.04
5 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 29.16
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.26
2 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.52
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 28.13
4 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 29.30
5 Tereza VeseláTereza Veselá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31.17
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 28.23
2 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.70
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.89
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.93
5 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32.53
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 27.85
2 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 28.90
3 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.65
4 Claudia TracheClaudia Trache 77 USV TU DresdenUSV TU Dresden 30.76
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.05
2 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.78
3 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 29.41
4 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.31
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.26
2 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 30.80
3 Ema KozákováEma Kozáková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 34.66
Celkem 3 závodníků