Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (18. - 19. 2. 2017)

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.2.2017 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 08:59.36
2 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 09:00.03
3 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 09:00.88
4 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09:04.25
5 Martin RebendaMartin Rebenda 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09:10.70
6 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 09:14.36
7 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 09:17.49
8 Vít HorčičkaVít Horčička 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13 09:18.66
9 Michael JakůbekMichael Jakůbek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 09:21.19
10 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09:23.92
11 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09:24.87
12 Michal StarýMichal Starý 98 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 15 09:26.35
13 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09:26.41
14 Gabriel ŠtěpánekGabriel Štěpánek 99 JAC BrnoJAC Brno 8 09:26.66
15 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16 09:27.12
16 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14 09:49.54
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.2.2017 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 NL 08:50.65
2 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08:56.92
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09:04.91
4 Borek PožárBorek Požár 00 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 4 09:06.78
5 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09:12.23
6 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09:16.75
7 Michal BořánekMichal Bořánek 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 09:19.49
8 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 09:20.21
9 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09:27.03
10 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 09:32.88
11 Jan MálekJan Málek 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 14 09:37.77
12 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13 09:39.81
13 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 09:45.77
14 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 09:49.42
15 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 09:54.63
16 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 18 09:55.43
17 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 10:07.71
18 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 17 10:13.41
Celkem 18 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 18.2.2017 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 10:04.74
2 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 10:11.53
3 Tereza JanošíkováTereza Janošíková 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 10:16.54
4 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 10:20.15
5 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10:23.07
6 Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 10:41.64
7 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 10:43.78
8 Adéla VeseláAdéla Veselá 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 11:03.74
9 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 11:15.21
10 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 11:19.93
11 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 11:34.65
12 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 11:42.18
Nicole ČadkováNicole Čadková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 DNF
Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 14 DNS
Celkem 14 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.2.2017 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10:37.38
2 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 10:39.67
3 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10:41.39
4 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 10:47.66
5 Magdaléna KrátkáMagdaléna Krátká 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10:49.81
6 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 10:52.34
7 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 10:58.16
8 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 11:02.80
9 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11:03.34
10 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12 11:05.28
11 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 11:06.63
12 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 11:08.26
13 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 12:02.41
14 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 12:19.76
Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 DNF
Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 DNF
Poznámky:
Krystyna Šotková (2001)- kolapsový stav po závodě.
Celkem 16 závodníků