výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (19. 2. 2017)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.12
2 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.15
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.41
5 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.58
6 Adam HraníkAdam Hraník 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.79
7 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.94
8 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.32
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.97
2 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.98
3 Petr LabuťPetr Labuť 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.98
4 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.07
5 Tomáš KroutilTomáš Kroutil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.14
6 Ondřej LiškaOndřej Liška 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.15
7 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.16
8 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.23
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 THAI BAO TRANTHAI BAO TRAN 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.10
2 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.29
3 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.42
4 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.50
5 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.54
6 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.57
7 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.57
8 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.58
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít NovotnýVít Novotný 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.41
2 Filip ZvánovecFilip Zvánovec 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.61
3 Matěj KopeckýMatěj Kopecký 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.65
4 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.84
5 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.86
6 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.97
7 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.16
8 Vojtěch SochorovskýVojtěch Sochorovský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.13
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.33
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.42
3 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.53
4 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.54
5 Martina ZajícováMartina Zajícová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.60
6 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.60
7 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.69
8 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.88
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SojkováHana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.98
2 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.98
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.05
4 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.06
5 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.12
6 Anna VoseckáAnna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.13
7 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.35
Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.00
2 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.15
3 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.18
4 Julie DurychováJulie Durychová 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.26
5 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.27
6 Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
7 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.33
8 Monika MarianiMonika Mariani 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.33
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 19.2.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.99
2 Anna Paula MoreiraAnna Paula Moreira 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.11
3 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.22
4 Denisa KadlecováDenisa Kadlecová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.33
5 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.43
6 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.44
7 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.45
8 Sabina DerkováSabina Derková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.54
Celkem 8 závodníků