Mistrovství ČR žáků a žákyň
Praha - Stromovka (4. - 5. 3. 2017)skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 5.3.2017 - 10:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 18 | 6.83 | 4.92 | 6.59 | 6.78 | 6.78 | 6.82 | 6.83 | X | ||||||||
2 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 17 | 6.58 | 6.33 | 6.34 | 6.58 | 6.58 | X | 6.35 | 6.28 | ||||||||
3 |
Marek NetíkMarek Netík
AK Sokolov |
02 | 16 | 6.14 | 6.05 | 6.02 | X | 6.05 | 6.14 | 5.84 | 6.06 | ||||||||
4 |
David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
02 | 6 | 6.03 | X | 4.18 | 5.98 | 5.98 | 5.63 | 5.79 | 6.03 | ||||||||
5 |
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol Opava |
03 | 14 | 6.00 | 5.71 | 5.90 | 5.79 | 5.90 | 6.00 | X | X | ||||||||
6 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
02 | 5 | 5.93 | 5.55 | 5.93 | 5.79 | 5.93 | X | X | X | ||||||||
7 |
Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 9 | 5.84 | 5.83 | 5.47 | 5.84 | 5.84 | 5.63 | 5.63 | 5.43 | ||||||||
8 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 7 | 5.73 | X | 5.73 | 5.68 | 5.73 | X | 5.32 | 5.54 | ||||||||
9 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | 13 | 5.70 | 5.65 | 5.67 | 5.70 | 5.70 | |||||||||||
10 |
Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 1 | 5.70 | 5.70 | 5.52 | 5.48 | 5.70 | |||||||||||
11 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3 | 5.69 | 5.34 | 5.59 | 5.69 | 5.69 | |||||||||||
12 |
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha |
02 | 10 | 5.68 | 5.68 | 5.63 | 5.67 | 5.68 | |||||||||||
13 |
David TermerDavid Termer
AK Sokolov |
02 | 11 | 5.63 | X | 5.63 | 5.39 | 5.63 | |||||||||||
14 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 15 | 5.56 | 5.49 | X | 5.56 | 5.56 | |||||||||||
15 |
Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 2 | 5.51 | 5.07 | 5.48 | 5.51 | 5.51 | |||||||||||
16 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 8 | 5.45 | X | X | 5.45 | 5.45 | |||||||||||
17 |
Jakub RemutaJakub Remuta
TJ VTŽ Chomutov, z.s. |
02 | 4 | 5.19 | 5.19 | X | 4.96 | 5.19 | |||||||||||
18 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 12 | 5.16 | X | X | 5.16 | 5.16 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 4.3.2017 - 16:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 18 | NL 5.73 | 4.83 | 5.28 | 5.35 | 5.35 | 5.35 | 5.49 | 5.73 | ||||||||
2 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 15 | 5.46 | 5.28 | 5.28 | 5.15 | 5.28 | 5.40 | 5.19 | 5.46 | ||||||||
3 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 16 | 5.33 | 5.20 | 5.30 | 4.97 | 5.30 | 5.07 | 5.33 | 5.17 | ||||||||
4 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria Plzeň |
02 | 17 | 5.32 | 5.32 | X | X | 5.32 | X | X | 5.21 | ||||||||
5 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
03 | 9 | 5.25 | 5.25 | 4.90 | 5.23 | 5.25 | 5.23 | 4.94 | 5.24 | ||||||||
6 |
Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 8 | 5.23 | 4.87 | 4.80 | 5.11 | 5.11 | 4.91 | 5.23 | 5.05 | ||||||||
7 |
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 12 | 5.20 | 5.20 | X | 5.00 | 5.20 | 5.03 | 5.19 | X | ||||||||
8 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 13 | 5.19 | 5.19 | 4.76 | 5.00 | 5.19 | X | 5.10 | 4.98 | ||||||||
9 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
03 | 2 | 5.11 | 4.83 | X | 5.11 | 5.11 | |||||||||||
10 |
Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta Praha |
02 | 1 | 5.10 | 4.91 | 4.73 | 5.10 | 5.10 | |||||||||||
11 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 5 | 5.09 | 4.93 | 5.09 | 4.46 | 5.09 | |||||||||||
12 |
Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
02 | 14 | 5.09 | 5.09 | 4.57 | 4.82 | 5.09 | |||||||||||
13 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4 | 4.91 | 4.77 | 4.66 | 4.91 | 4.91 | |||||||||||
14 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 6 | 4.90 | 4.90 | 4.89 | X | 4.90 | |||||||||||
15 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava |
02 | 11 | 4.88 | 4.84 | 4.46 | 4.88 | 4.88 | |||||||||||
16 |
Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ Neratovice |
03 | 3 | 4.87 | X | X | 4.87 | 4.87 | |||||||||||
17 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 10 | 4.82 | 4.72 | 4.28 | 4.82 | 4.82 | |||||||||||
18 |
Eliška EibichováEliška Eibichová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 7 | 4.76 | 4.56 | 4.76 | X | 4.76 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |