1. veřejné závody PAS žáků a žákyň
Praha - Stromovka (11. 1. 2017)150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 17.90 | |||||||||||||||
2 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha | 19.55 | |||||||||||||||
3 | Patrik GregorPatrik Gregor | 02 | A. C. Sparta Praha | 19.59 | |||||||||||||||
4 | David FilipDavid Filip | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 20.51 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.56 | |||||||||||||||
6 | Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 24.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš WoollerTomáš Wooller | 02 | Spartak Praha 4 | 18.63 | |||||||||||||||
2 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 19.47 | |||||||||||||||
3 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 19.88 | |||||||||||||||
4 | Jakub HejzlarJakub Hejzlar | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.56 | |||||||||||||||
5 | Filip ReicholdFilip Reichold | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.04 | |||||||||||||||
6 | Jan KrumpholzJan Krumpholz | 05 | SK Kotlářka Praha | 25.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 18.45 | |||||||||||||||
2 | Michal SlaninaMichal Slanina | 02 | Atletika Benešov | 18.48 | |||||||||||||||
3 | David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 19.67 | |||||||||||||||
4 | David HrubýDavid Hrubý | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.11 | |||||||||||||||
5 | Igor RázgaIgor Rázga | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.52 | |||||||||||||||
6 | Jakub PolákJakub Polák | 05 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 26.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KováříkTomáš Kovářík | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.16 | |||||||||||||||
2 | Martin KrálMartin Král | 02 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 21.29 | |||||||||||||||
3 | Filip ŠebekFilip Šebek | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 21.42 | |||||||||||||||
4 | Matěj HruškaMatěj Hruška | 04 | ASK Slavia Praha | 21.66 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch AntošVojtěch Antoš | 03 | Sokol Roztoky u Prahy | 21.90 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KroutilTomáš Kroutil | 05 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 19.08 | |||||||||||||||
2 | Hynek ŠloufHynek Šlouf | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 19.91 | |||||||||||||||
3 | Samuel VašinaSamuel Vašina | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.16 | |||||||||||||||
4 | Matyáš MyslíkMatyáš Myslík | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.99 | |||||||||||||||
5 | Jakub JechJakub Jech | 04 | SK Aritma Praha | 22.75 | |||||||||||||||
6 | Tobiáš BočekTobiáš Boček | 05 | A. C. Sparta Praha | 24.70 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 18.64 | |||||||||||||||
2 | Josef MusilJosef Musil | 04 | ASK Slavia Praha | 18.74 | |||||||||||||||
3 | Ondřej TomekOndřej Tomek | 02 | SC Radotín Praha | 19.05 | |||||||||||||||
4 | Petr KučeraPetr Kučera | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.16 | |||||||||||||||
5 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 22.18 | |||||||||||||||
6 | Lukáš TrachtaLukáš Trachta | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel JindraPavel Jindra | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 20.73 | |||||||||||||||
2 | Martin MaléřMartin Maléř | 03 | ASK Slavia Praha | 20.92 | |||||||||||||||
3 | Martin ArgaláčMartin Argaláč | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.21 | |||||||||||||||
4 | Samuel ChaloupkaSamuel Chaloupka | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.81 | |||||||||||||||
5 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.85 | |||||||||||||||
6 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 21.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel SlabýSamuel Slabý | 02 | SK Kotlářka Praha | 19.85 | |||||||||||||||
2 | Michal BolehovskýMichal Bolehovský | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 20.52 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka | 03 | A. C. Sparta Praha | 21.50 | |||||||||||||||
4 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 21.79 | |||||||||||||||
5 | Adam PohlAdam Pohl | 04 | A. C. Sparta Praha | 23.33 | |||||||||||||||
Jan ToulaJan Toula | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 18.93 | |||||||||||||||
2 | Roman AdamRoman Adam | 02 | TJ Dukla Praha | 20.38 | |||||||||||||||
3 | Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk | 03 | Sokol Roztoky u Prahy | 20.46 | |||||||||||||||
4 | Jan PurkartJan Purkart | 02 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 20.49 | |||||||||||||||
5 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 21.75 | |||||||||||||||
6 | Ondřej LiškaOndřej Liška | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 23.08 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 20.18 | |||||||||||||||
2 | Filip MsallamFilip Msallam | 03 | ASK Slavia Praha | 21.05 | |||||||||||||||
3 | Daniel BarešDaniel Bareš | 04 | TJ Neratovice | 21.39 | |||||||||||||||
4 | Denis KraftDenis Kraft | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 21.89 | |||||||||||||||
5 | Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 23.56 | |||||||||||||||
Adam HraníkAdam Hraník | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HejslerJan Hejsler | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.99 | |||||||||||||||
2 | Richard VrábelRichard Vrábel | 05 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 24.02 | |||||||||||||||
3 | Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský | 05 | PSK Olymp Praha,z.s. | 24.32 | |||||||||||||||
4 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 24.44 | |||||||||||||||
5 | Sebastian PippalSebastian Pippal | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 24.98 | |||||||||||||||
6 | Adam PolášekAdam Polášek | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 25.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.09 | |||||||||||||||
2 | Jakub SehnalJakub Sehnal | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.73 | |||||||||||||||
3 | Maxim PolákMaxim Polák | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.35 | |||||||||||||||
4 | Jan PoliakJan Poliak | 03 | ASK Slavia Praha | 24.17 | |||||||||||||||
5 | Václav HraběVáclav Hrabě | 05 | TJ Neratovice | 25.72 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 13 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.03 | |||||||||||||||
2 | Adam HartmannAdam Hartmann | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 23.96 | |||||||||||||||
3 | Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.97 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 25.70 | |||||||||||||||
5 | Adam FeixAdam Feix | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 27.76 | |||||||||||||||
David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip VadlejchFilip Vadlejch | 02 | TJ Dukla Praha | 20.55 | |||||||||||||||
2 | Ivan VolfIvan Volf | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.54 | |||||||||||||||
3 | Marek SečkářMarek Sečkář | 04 | A. C. Sparta Praha | 22.79 | |||||||||||||||
4 | Martin ByczkowskiMartin Byczkowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.88 | |||||||||||||||
5 | Jakub ValoJakub Valo | 03 | SK Aktis Praha | 23.20 | |||||||||||||||
6 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 05 | PSK Olymp Praha,z.s. | 24.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 15 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HájekDavid Hájek | 03 | SK Kotlářka Praha | 20.56 | |||||||||||||||
2 | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | 20.81 | |||||||||||||||
3 | Lukáš HanousekLukáš Hanousek | 02 | Spartak Praha 4 | 20.91 | |||||||||||||||
4 | Adam KarabecAdam Karabec | 03 | Spartak Praha 4 | 21.96 | |||||||||||||||
5 | Jáchym BurešJáchym Bureš | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.42 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 16 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon VojtaŠimon Vojta | 02 | A. C. Sparta Praha | 19.20 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ZuklínOndřej Zuklín | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 20.30 | |||||||||||||||
3 | Filip KasanFilip Kasan | 04 | ASK Slavia Praha | 20.89 | |||||||||||||||
4 | Jakub RandusJakub Randus | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.87 | |||||||||||||||
5 | Jiří MatoušekJiří Matoušek | 03 | SC Radotín Praha | 22.55 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 19.57 | |||||||||||||||
2 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 19.57 | |||||||||||||||
3 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 20.11 | |||||||||||||||
4 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 21.03 | |||||||||||||||
5 | Sofie SolárováSofie Solárová | 03 | A. C. Sparta Praha | 22.15 | |||||||||||||||
6 | Anežka HanuškováAnežka Hanušková | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 25.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 19.25 | |||||||||||||||
2 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 20.55 | |||||||||||||||
3 | Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.17 | |||||||||||||||
4 | Ellen OlšavskáEllen Olšavská | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.27 | |||||||||||||||
5 | Eliška HaugvicováEliška Haugvicová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.82 | |||||||||||||||
Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | SK Kotlářka Praha | 20.46 | |||||||||||||||
2 | Pavla NovákováPavla Nováková | 02 | SK Kotlářka Praha | 20.79 | |||||||||||||||
3 | Petra ŠpačkováPetra Špačková | 03 | ASK Slavia Praha | 20.81 | |||||||||||||||
4 | Anna DanišováAnna Danišová | 02 | A. C. Sparta Praha | 21.28 | |||||||||||||||
5 | Anna VoseckáAnna Vosecká | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.58 | |||||||||||||||
6 | Eliška ŠárováEliška Šárová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 23.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PeckováKarolína Pecková | 04 | SC Radotín Praha | 20.80 | |||||||||||||||
2 | Anna HobzováAnna Hobzová | 03 | SC Radotín Praha | 21.14 | |||||||||||||||
3 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.85 | |||||||||||||||
4 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.90 | |||||||||||||||
5 | Nicole PřibylováNicole Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 23.36 | |||||||||||||||
6 | Kateřina MasopustováKateřina Masopustová | 03 | Spartak Praha 4 | 24.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.49 | |||||||||||||||
2 | Johana KřepelkováJohana Křepelková | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.67 | |||||||||||||||
3 | Julie KroupováJulie Kroupová | 03 | TJ Dukla Praha | 22.18 | |||||||||||||||
4 | Barbora DudkovaBarbora Dudkova | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.95 | |||||||||||||||
5 | Adéla PožárováAdéla Požárová | 03 | A. C. Sparta Praha | 23.04 | |||||||||||||||
6 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 26.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PolívkováKristýna Polívková | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.19 | |||||||||||||||
2 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.32 | |||||||||||||||
3 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.34 | |||||||||||||||
4 | Adéla ObrdováAdéla Obrdová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.64 | |||||||||||||||
5 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 22.05 | |||||||||||||||
6 | Markéta MaierováMarkéta Maierová | 04 | Líbeznice | 24.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 21.19 | |||||||||||||||
2 | Sára PšeničkováSára Pšeničková | 03 | TJ Neratovice | 21.41 | |||||||||||||||
3 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 02 | ASK Slavia Praha | 21.74 | |||||||||||||||
4 | Vendula CikánováVendula Cikánová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.34 | |||||||||||||||
5 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | TJ Neratovice | 22.47 | |||||||||||||||
6 | Marie PozděnováMarie Pozděnová | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 26.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KrejčíEliška Krejčí | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.84 | |||||||||||||||
2 | Eliška VeseláEliška Veselá | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.06 | |||||||||||||||
3 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 21.08 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová | 06 | SK Aritma Praha | 21.94 | |||||||||||||||
5 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | A. C. Sparta Praha | 22.17 | |||||||||||||||
6 | Hana HuškováHana Hušková | 05 | TJ Neratovice | 22.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 20.84 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková | 04 | ASK Slavia Praha | 21.24 | |||||||||||||||
3 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.39 | |||||||||||||||
4 | Eva HrdličkováEva Hrdličková | 02 | SK Kotlářka Praha | 22.52 | |||||||||||||||
5 | Zuzana ZumrováZuzana Zumrová | 05 | Líbeznice | 25.32 | |||||||||||||||
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 03 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.54 | |||||||||||||||
2 | Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková | 03 | ASK Slavia Praha | 21.73 | |||||||||||||||
3 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.77 | |||||||||||||||
4 | Tereza TůmováTereza Tůmová | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 24.29 | |||||||||||||||
5 | Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová | 05 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 24.37 | |||||||||||||||
6 | Karolína KuthanováKarolína Kuthanová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SokolováKateřina Sokolová | 04 | SK Kotlářka Praha | 21.09 | |||||||||||||||
2 | Veronika PoštováVeronika Poštová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.49 | |||||||||||||||
3 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 02 | ASK Slavia Praha | 21.91 | |||||||||||||||
4 | Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková | 05 | TJ Neratovice | 22.49 | |||||||||||||||
5 | Kristýna MaškováKristýna Mašková | 03 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 23.25 | |||||||||||||||
6 | Klára SondelováKlára Sondelová | 03 | SK Aritma Praha | 24.08 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena AntoňováHelena Antoňová | 03 | TJ Dukla Praha | 22.47 | |||||||||||||||
2 | Johana PetříkováJohana Petříková | 02 | TJ Dukla Praha | 23.19 | |||||||||||||||
3 | Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.35 | |||||||||||||||
4 | Adéla FrckováAdéla Frcková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.28 | |||||||||||||||
5 | Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.49 | |||||||||||||||
6 | Lucie PlochováLucie Plochová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KálalováTereza Kálalová | 03 | A. C. Sparta Praha | 20.91 | |||||||||||||||
2 | Natálie SajtlováNatálie Sajtlová | 04 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 21.59 | |||||||||||||||
3 | Nikola ŠimlováNikola Šimlová | 02 | SK Aktis Praha | 21.71 | |||||||||||||||
4 | Karolína KošařováKarolína Košařová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.97 | |||||||||||||||
5 | Julie DurychováJulie Durychová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.98 | |||||||||||||||
6 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha | 21.20 | |||||||||||||||
2 | Anežka PexováAnežka Pexová | 02 | SC Radotín Praha | 22.82 | |||||||||||||||
3 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 22.94 | |||||||||||||||
4 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.97 | |||||||||||||||
5 | Barbora PojarováBarbora Pojarová | 02 | ATLETCLUB Nýřany, z.s. | 24.51 | |||||||||||||||
6 | Anika BurdováAnika Burdová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 15 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HermanováNatálie Hermanová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.27 | |||||||||||||||
2 | Ester GutwirtováEster Gutwirtová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.42 | |||||||||||||||
3 | Anna BednářováAnna Bednářová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.49 | |||||||||||||||
4 | Anežka HolkováAnežka Holková | 05 | PSK Olymp Praha,z.s. | 23.56 | |||||||||||||||
5 | Tereza MoravcováTereza Moravcová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.82 | |||||||||||||||
Tereza MasopustováTereza Masopustová | 04 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 16 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VenclováBarbora Venclová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.59 | |||||||||||||||
2 | Tereza BlažkováTereza Blažková | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.78 | |||||||||||||||
3 | Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková | 04 | A. C. Sparta Praha | 23.14 | |||||||||||||||
4 | Martina MachátováMartina Machátová | 03 | SK Kotlářka Praha | 23.29 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 24.56 | |||||||||||||||
6 | Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.86 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 17 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela ParkanovaGabriela Parkanova | 03 | A. C. Sparta Praha | 22.55 | |||||||||||||||
2 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.63 | |||||||||||||||
3 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 23.25 | |||||||||||||||
4 | Zuzana EndrštováZuzana Endrštová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.58 | |||||||||||||||
5 | Daniela KrejčováDaniela Krejčová | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 23.97 | |||||||||||||||
Klára VenclováKlára Venclová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 18 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PolákováDenisa Poláková | 03 | A. C. Sparta Praha | 21.71 | |||||||||||||||
2 | Františka StaškováFrantiška Stašková | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.89 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KučerováKristýna Kučerová | 04 | TJ Neratovice | 22.05 | |||||||||||||||
4 | Lucie EliášováLucie Eliášová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.15 | |||||||||||||||
5 | Magda MalátováMagda Malátová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.17 | |||||||||||||||
6 | Renáta MaierováRenáta Maierová | 04 | Líbeznice | 26.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 19 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela DurdováMichaela Durdová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.15 | |||||||||||||||
2 | Eliška ČernáEliška Černá | 03 | Sokol Roztoky u Prahy | 22.79 | |||||||||||||||
3 | Rebecca SzaboRebecca Szabo | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 23.39 | |||||||||||||||
4 | Alžběta ČechováAlžběta Čechová | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 24.11 | |||||||||||||||
5 | Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 24.54 | |||||||||||||||
6 | Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 20 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.74 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.89 | |||||||||||||||
3 | Michaela MahrováMichaela Mahrová | 05 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.95 | |||||||||||||||
4 | Eva HřebíčkováEva Hřebíčková | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 23.75 | |||||||||||||||
5 | Rozálie KrejčolesováRozálie Krejčolesová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 24.51 | |||||||||||||||
6 | Sofie MatouškováSofie Matoušková | 04 | Sokol Roztoky u Prahy | 25.08 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 21 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha | 20.64 | |||||||||||||||
2 | Nicole DrašnarováNicole Drašnarová | 02 | A. C. Sparta Praha | 20.81 | |||||||||||||||
3 | Tereza NavrátilováTereza Navrátilová | 04 | A. C. Sparta Praha | 21.94 | |||||||||||||||
4 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | ASK Slavia Praha | 22.14 | |||||||||||||||
5 | Christina MiljanecChristina Miljanec | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.31 | |||||||||||||||
6 | Hedvika DejdarováHedvika Dejdarová | 04 | SK Kotlářka Praha | 25.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 22 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.26 | |||||||||||||||
2 | Barbora HufeislováBarbora Hufeislová | 02 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.03 | |||||||||||||||
3 | Klára KohoutováKlára Kohoutová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 24.41 | |||||||||||||||
4 | Daniela OzorákováDaniela Ozoráková | 04 | SK Kotlářka Praha | 24.64 | |||||||||||||||
5 | Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková | 05 | PSK Olymp Praha,z.s. | 25.26 | |||||||||||||||
6 | Thalia PandelidesThalia Pandelides | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 28.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 23 (st, 11.1.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora TalpováBarbora Talpová | 04 | TJ Dukla Praha | 22.92 | |||||||||||||||
2 | Nela ŠebestováNela Šebestová | 04 | SK Kotlářka Praha | 23.49 | |||||||||||||||
3 | Miriam GarzaMiriam Garza | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.89 | |||||||||||||||
4 | Magdalena TepláMagdalena Teplá | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 24.13 | |||||||||||||||
5 | Lucie KubováLucie Kubová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 24.42 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |