výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha - Strahov (27. 1. 2017)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.63
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.15
3 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.94
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.78
2 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 18.96
3 Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.64
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.43
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.55
3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.10
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.19
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.40
3 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.43
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 19.60
2 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.70
3 Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.79
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.46
2 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.58
3 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.76
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.46
2 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.24
3 Viktor RezekViktor Rezek 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.26
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HájekDavid Hájek 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.19
2 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.51
3 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 20.81
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KřivskýJiří Křivský 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.94
2 Michal RokosMichal Rokos 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.03
Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.01
2 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.81
3 Igor RázgaIgor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.09
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.09
2 Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.70
3 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.84
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.59
2 Daniel JánskýDaniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.04
3 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.53
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.42
2 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.13
3 David SeidlDavid Seidl 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.75
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.56
2 Jan KratochvílJan Kratochvíl 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.64
3 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.52
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.88
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.88
2 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.47
3 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.70
4 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.43
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.31
2 Filip MatějkaFilip Matějka Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.81
3 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.89
4 Lukáš TrachtaLukáš Trachta Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.67
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hugo BendaHugo Benda Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.76
2 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.29
3 Libor ZelenkaLibor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.68
4 Radek SvozilRadek Svozil 05 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 26.51
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.92
2 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.03
3 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.46
4 Jakub KavánJakub Kaván 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.21
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.92
2 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.84
3 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.48
4 Jan MalinaJan Malina Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.12
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš TichýTadeáš Tichý Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.63
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.05
3 Adam NovotnýAdam Novotný 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.32
4 Filip KasanFilip Kasan 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.37
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš EndrštTomáš Endršt Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.15
2 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.73
Filip PecharFilip Pechar 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 3 závodníků
Běh 22 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.24
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.74
3 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.06
4 Marek MěchuraMarek Měchura 05 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 25.24
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 19.71
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.34
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.75
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.18
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.37
3 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.54
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.12
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.46
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.77
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.55
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.74
Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.63
2 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.80
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.51
2 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.11
3 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.17
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.52
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.12
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.25
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŽížalováKlára Žížalová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.27
2 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.37
3= Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.58
3= Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.58
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie FridrichováNatálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.01
2 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.28
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.95
4 Lenka NovákováLenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.26
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.26
2 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.33
3 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.01
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.95
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.94
2 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.32
Celkem 2 závodníků
Běh 12 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.29
2= Eliška PoborskáEliška Poborská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.34
2= Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.34
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.85
2 Anna DonátováAnna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.69
Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra CerhováPetra Cerhová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.18
2 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.90
3 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.33
Eliška MaškováEliška Mašková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.25
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.19
3 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.28
Vendula CikánováVendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.06
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.34
3 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.46
4 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.66
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.12
2 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.68
3 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.36
4 Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.84
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.65
2 Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.80
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.18
4 Alena MichálkováAlena Michálková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.42
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.17
2 Anna Paula MoreiraAnna Paula Moreira 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.37
3 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 22.55
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.31
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ellen OlšavskáEllen Olšavská Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.58
2 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.66
3 Anna DavidováAnna Davidová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.05
4 Helena JankůHelena Janků 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.14
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.55
2 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.76
3 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.18
Adriana MolováAdriana Molová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VojtováKristýna Vojtová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.75
2 Tereza VokounováTereza Vokounová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.79
3 Agáta VageknechtováAgáta Vageknechtová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.86
4 Ester VanišováEster Vanišová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.33
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KubátováEliška Kubátová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.55
2 Anna NondkováAnna Nondková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.71
3 Soňa SnížkováSoňa Snížková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.74
Marcela SkyvováMarcela Skyvová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ProkopováMonika Prokopová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.99
2 Tereza VeverkováTereza Veverková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.83
3 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.98
4 Daniela BarabashevaDaniela Barabasheva Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.59
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.74
2 Adéla FrckováAdéla Frcková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.03
3 Eliška NovákováEliška Nováková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.20
Celkem 3 závodníků
Běh 26 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 21.17
2 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.41
3 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.84
4 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.75
Celkem 4 závodníků
Běh 27 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.30
2 Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23.06
3 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.52
4 Tereza SkalováTereza Skalová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.26
Celkem 4 závodníků
Běh 28 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠtillerováEliška Štillerová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.95
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.75
3 Amálie NiklováAmálie Niklová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.05
Celkem 3 závodníků
Běh 29 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.33
2 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 22.57
3 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.19
Celkem 3 závodníků
Běh 30 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.60
2 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.46
Celkem 2 závodníků
Běh 31 (pá, 27.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MaškováTereza Mašková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.26
2 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.07
3 Ibraimi LyulyetaIbraimi Lyulyeta 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.45
Celkem 3 závodníků