4. veřejné závody PAS žáků a žákyň
Praha - Stromovka (15. 2. 2017)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 07.44 | |||||||||||||||
2 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 07.51 | |||||||||||||||
3 | Michal SlaninaMichal Slanina | 02 | Atletika Benešov | 07.66 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.72 | |||||||||||||||
5 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 07.72 | |||||||||||||||
6 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 07.73 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 07.82 | |||||||||||||||
8 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 07.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RabaJan Raba | 03 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 07.83 | |||||||||||||||
2 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 07.85 | |||||||||||||||
3 | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 07.93 | |||||||||||||||
4 | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 07.94 | |||||||||||||||
5 | Josef MusilJosef Musil | 04 | ASK Slavia Praha | 07.98 | |||||||||||||||
6 | Samuel SlabýSamuel Slabý | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.01 | |||||||||||||||
7 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 08.04 | |||||||||||||||
8 | Jakub MrštíkJakub Mrštík | 02 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 08.08 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín JakubůvAntonín Jakubův | 03 | ASK Slavia Praha | 08.00 | |||||||||||||||
2 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 08.00 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PištěkTomáš Pištěk | 03 | ASK Slavia Praha | 08.02 | |||||||||||||||
4 | Leon ŠkrabákLeon Škrabák | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.13 | |||||||||||||||
5 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.30 | |||||||||||||||
6 | David HájekDavid Hájek | 03 | SK Kotlářka Praha | 08.30 | |||||||||||||||
7 | Jan ToulaJan Toula | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.37 | |||||||||||||||
8 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 08.41 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.25 | |||||||||||||||
2 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 08.30 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 08.31 | |||||||||||||||
4 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha | 08.37 | |||||||||||||||
5 | Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.48 | |||||||||||||||
6 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 08.55 | |||||||||||||||
7 | Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer | 02 | SC Radotín Praha | 08.58 | |||||||||||||||
8 | Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.28 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZasadilJan Zasadil | 02 | SK Kotlářka Praha | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.17 | |||||||||||||||
3 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 08.19 | |||||||||||||||
4 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 08.38 | |||||||||||||||
5 | Pavel KordíkPavel Kordík | 03 | Spartak Praha 4 | 08.44 | |||||||||||||||
6 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 08.54 | |||||||||||||||
7 | Jan HabětínJan Habětín | 02 | Spartak Praha 4 | 08.74 | |||||||||||||||
8 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 08.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 08.29 | |||||||||||||||
2 | Marek PirochMarek Piroch | 03 | ASK Slavia Praha | 08.44 | |||||||||||||||
3 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 08.44 | |||||||||||||||
4 | Vítek VránaVítek Vrána | 03 | Spartak Praha 4 | 08.47 | |||||||||||||||
5 | Filip MsallamFilip Msallam | 03 | ASK Slavia Praha | 08.53 | |||||||||||||||
6 | Ondřej BeňaOndřej Beňa | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.61 | |||||||||||||||
7 | Josef BašusJosef Bašus | 03 | Spartak Praha 4 | 08.79 | |||||||||||||||
8 | Nicolas MalýNicolas Malý | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Vít FröhlichVít Fröhlich | 03 | Spartak Praha 4 | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Samuel VašinaSamuel Vašina | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
4 | Jan KolekJan Kolek | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 09.23 | |||||||||||||||
5 | Michal RokosMichal Rokos | 04 | ASK Slavia Praha | 09.24 | |||||||||||||||
6 | Jakub LouckýJakub Loucký | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.37 | |||||||||||||||
7 | Filip MatějkaFilip Matějka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.67 | |||||||||||||||
8 | Enrique RendónEnrique Rendón | 05 | Spartak Praha 4 | 10.07 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marián GondekMarián Gondek | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.53 | |||||||||||||||
2 | Jan BoháčJan Boháč | 05 | TJ Sokol Říčany | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 09.01 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský | 05 | A. C. Sparta Praha | 09.08 | |||||||||||||||
5 | Matěj HruškaMatěj Hruška | 04 | ASK Slavia Praha | 09.13 | |||||||||||||||
6 | pavel Hlaváčekpavel Hlaváček | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.18 | |||||||||||||||
7 | Filip StudničnýFilip Studničný | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.60 | |||||||||||||||
8 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 | 09.86 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 9 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ChocholaAdam Chochola | 02 | A. C. TEPO Kladno | 08.82 | |||||||||||||||
2 | Daniel JánskýDaniel Jánský | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.12 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.12 | |||||||||||||||
4 | David HrubýDavid Hrubý | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.13 | |||||||||||||||
5 | Petr TranPetr Tran | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.19 | |||||||||||||||
6 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 09.26 | |||||||||||||||
7 | David KarolDavid Karol | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.30 | |||||||||||||||
8 | Jiří KřivanJiří Křivan | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.54 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.91 | |||||||||||||||
2 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 09.05 | |||||||||||||||
3 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 09.23 | |||||||||||||||
4 | Matěj PavlátMatěj Pavlát | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.29 | |||||||||||||||
5 | Brahim AlievBrahim Aliev | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 09.38 | |||||||||||||||
6 | David BalcarDavid Balcar | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 09.66 | |||||||||||||||
David BalcarDavid Balcar | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 11 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HanousekLukáš Hanousek | 02 | Spartak Praha 4 | 08.70 | |||||||||||||||
2 | David SeidlDavid Seidl | 02 | TJ Dukla Praha | 08.91 | |||||||||||||||
3 | Jan KratochvílJan Kratochvíl | 03 | ASK Slavia Praha | 08.97 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KroutilTomáš Kroutil | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.09 | |||||||||||||||
5 | Pavel KollerPavel Koller | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.21 | |||||||||||||||
6 | Martin PecharMartin Pechar | 05 | A. C. Sparta Praha | 09.22 | |||||||||||||||
7 | Štěpán SuchanŠtěpán Suchan | 05 | TJ Dukla Praha | 09.30 | |||||||||||||||
8 | Tobiáš BočekTobiáš Boček | 05 | Spartak Praha 4 | 10.25 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 12 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří MatoušekJiří Matoušek | 03 | SC Radotín Praha | 08.81 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SalačLukáš Salač | 06 | ASK Slavia Praha | 09.09 | |||||||||||||||
3 | Natanael FritzNatanael Fritz | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.16 | |||||||||||||||
4 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.19 | |||||||||||||||
5 | Jan BenešJan Beneš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.27 | |||||||||||||||
6 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.77 | |||||||||||||||
7 | Jan PoliakJan Poliak | 03 | ASK Slavia Praha | 09.89 | |||||||||||||||
8 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 09.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 13 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DěvěrMartin Děvěr | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 08.87 | |||||||||||||||
2 | Eugen ŠalounEugen Šaloun | 04 | TJ Dukla Praha | 09.30 | |||||||||||||||
3 | Filip KasanFilip Kasan | 04 | ASK Slavia Praha | 09.73 | |||||||||||||||
4 | Jiří PospíšilJiří Pospíšil | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.76 | |||||||||||||||
5 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.81 | |||||||||||||||
6 | Václav ZelenkaVáclav Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.82 | |||||||||||||||
7 | Jan MalinaJan Malina | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.92 | |||||||||||||||
8 | Jiří UllspergerJiří Ullsperger | 04 | ASK Slavia Praha | 10.28 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 14 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČermákJan Čermák | 02 | A. C. TEPO Kladno | 09.46 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch SobotkaVojtěch Sobotka | 05 | ASK Slavia Praha | 09.55 | |||||||||||||||
3 | Filip ZvánovecFilip Zvánovec | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch JarošVojtěch Jaroš | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.82 | |||||||||||||||
5 | Kryštof ŠejnostKryštof Šejnost | 05 | ASK Slavia Praha | 10.10 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch SochorovskýVojtěch Sochorovský | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 10.11 | |||||||||||||||
7 | Tomáš EndrštTomáš Endršt | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.13 | |||||||||||||||
8 | Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 10.42 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 15 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman AdamRoman Adam | 02 | TJ Dukla Praha | 08.38 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ProšekTomáš Prošek | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.46 | |||||||||||||||
3 | Ondřej FišarOndřej Fišar | 02 | TJ Dukla Praha | 08.51 | |||||||||||||||
4 | Petr ChalupaPetr Chalupa | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.12 | |||||||||||||||
5 | Jáchym BurešJáchym Bureš | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.70 | |||||||||||||||
6 | Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.93 | |||||||||||||||
7 | Lukáš DěvěrLukáš Děvěr | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 10.33 | |||||||||||||||
8 | Adam FeixAdam Feix | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 11.15 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 16 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David FilipDavid Filip | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.40 | |||||||||||||||
2 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 08.70 | |||||||||||||||
3 | Patrik AlferiPatrik Alferi | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.69 | |||||||||||||||
4 | Josef LebedaJosef Lebeda | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.82 | |||||||||||||||
5 | Ondřej NeničkaOndřej Nenička | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.23 | |||||||||||||||
6 | Michael ŠabataMichael Šabata | 04 | TJ Dukla Praha | 10.37 | |||||||||||||||
7 | Jan TomášekJan Tomášek | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.72 | |||||||||||||||
8 | Radek SvozilRadek Svozil | 05 | VSK FTVS Praha | 10.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 17 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Jakub RandusJakub Randus | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.78 | |||||||||||||||
3 | Šimon JarolímekŠimon Jarolímek | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.80 | |||||||||||||||
4 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.99 | |||||||||||||||
5 | Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 09.18 | |||||||||||||||
6 | Ondřej LiškaOndřej Liška | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.20 | |||||||||||||||
7 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 09.48 | |||||||||||||||
8 | David RajchartDavid Rajchart | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.51 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 18 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juraj SlovákJuraj Slovák | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.89 | |||||||||||||||
2 | Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Jan HejslerJan Hejsler | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.38 | |||||||||||||||
4 | Matyáš RusekMatyáš Rusek | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 09.74 | |||||||||||||||
5 | Filip ReicholdFilip Reichold | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.85 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KirnárTomáš Kirnár | 04 | ASK Slavia Praha | 10.05 | |||||||||||||||
7 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 04 | ASK Slavia Praha | 10.59 | |||||||||||||||
8 | Mirek ŠťastnýMirek Šťastný | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.70 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 19 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel JindraPavel Jindra | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.76 | |||||||||||||||
2 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 09.21 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav BrožJaroslav Brož | 05 | SK Sokol Zlatníky, z.s. | 09.59 | |||||||||||||||
4 | Andrej ŠkodaAndrej Škoda | 04 | A. C. Sparta Praha | 10.22 | |||||||||||||||
5 | Alexander TulisAlexander Tulis | 04 | A. C. Sparta Praha | 10.22 | |||||||||||||||
6 | Jan ŠťastnýJan Šťastný | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 20 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomislav JočičTomislav Jočič | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Jan SmitalJan Smital | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.85 | |||||||||||||||
3 | David FilipDavid Filip | 03 | SK Kotlářka Praha | 08.91 | |||||||||||||||
4 | David ChocholatýDavid Chocholatý | 03 | A. C. TEPO Kladno | 09.40 | |||||||||||||||
5 | Filip LouckýFilip Loucký | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.43 | |||||||||||||||
6 | Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.31 | |||||||||||||||
Šimon JarolímekŠimon Jarolímek | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 08.07 | |||||||||||||||
2 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 08.11 | |||||||||||||||
3 | Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová | 02 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 08.16 | |||||||||||||||
4 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.28 | |||||||||||||||
5 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 08.29 | |||||||||||||||
6 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 08.30 | |||||||||||||||
7 | Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 08.50 | |||||||||||||||
8 | Klára RaschováKlára Raschová | 04 | A. C. Sparta Praha | 09.75 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.20 | |||||||||||||||
2 | Aneta JonášováAneta Jonášová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 08.26 | |||||||||||||||
3 | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | ASK Slavia Praha | 08.34 | |||||||||||||||
4 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.39 | |||||||||||||||
5 | Anna VrábelováAnna Vrábelová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 08.41 | |||||||||||||||
6 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 08.42 | |||||||||||||||
7 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 08.48 | |||||||||||||||
8 | Monika MarianiMonika Mariani | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 09.18 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová | 02 | A. C. Sparta Praha | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.48 | |||||||||||||||
3 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.49 | |||||||||||||||
4 | Sára KučerováSára Kučerová | 03 | Spartak Praha 4 | 08.72 | |||||||||||||||
5 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha | 08.72 | |||||||||||||||
6 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.73 | |||||||||||||||
7 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 02 | ASK Slavia Praha | 08.84 | |||||||||||||||
8 | Rozárie BenováRozárie Benová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.93 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 08.66 | |||||||||||||||
2 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 08.67 | |||||||||||||||
3 | Natálie FridrichováNatálie Fridrichová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.69 | |||||||||||||||
4 | Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.70 | |||||||||||||||
5 | Nicole BöhmováNicole Böhmová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.88 | |||||||||||||||
6 | Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková | 02 | Spartak Praha 4 | 08.94 | |||||||||||||||
7 | Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 08.95 | |||||||||||||||
8 | Klára VoršilkováKlára Voršilková | 02 | Spartak Praha 4 | 09.34 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PeckováKarolína Pecková | 04 | SC Radotín Praha | 08.52 | |||||||||||||||
2 | Sára PšeničkováSára Pšeničková | 03 | TJ Neratovice | 08.55 | |||||||||||||||
3 | Veronika UlmanováVeronika Ulmanová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.72 | |||||||||||||||
4 | Adéla ObrdováAdéla Obrdová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.73 | |||||||||||||||
5 | Veronika ŠebákováVeronika Šebáková | 02 | ASK Slavia Praha | 08.74 | |||||||||||||||
6 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.74 | |||||||||||||||
7 | Anna StráneckáAnna Stránecká | 03 | SK Kotlářka Praha | 08.80 | |||||||||||||||
8 | Eliška KrejčíEliška Krejčí | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.91 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Petra PácalováPetra Pácalová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 08.64 | |||||||||||||||
3 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 08.73 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková | 04 | ASK Slavia Praha | 08.76 | |||||||||||||||
5 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.80 | |||||||||||||||
6 | Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.86 | |||||||||||||||
7 | Kristýna HonsůKristýna Honsů | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.00 | |||||||||||||||
Jana ZítkováJana Zítková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 08.76 | |||||||||||||||
2 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.78 | |||||||||||||||
3 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 08.88 | |||||||||||||||
4 | Lucie HliňákováLucie Hliňáková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.92 | |||||||||||||||
5 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
6 | Kristýna PolívkováKristýna Polívková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.05 | |||||||||||||||
7 | Natálie ChalupováNatálie Chalupová | 04 | TJ Neratovice | 09.12 | |||||||||||||||
Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová | 02 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HobzováAnna Hobzová | 03 | SC Radotín Praha | 08.68 | |||||||||||||||
2 | Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová | 02 | ASK Slavia Praha | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.82 | |||||||||||||||
4 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 08.93 | |||||||||||||||
5 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 08.94 | |||||||||||||||
6 | Natalie DvořákováNatalie Dvořáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.98 | |||||||||||||||
7 | Johana KřepelkováJohana Křepelková | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.07 | |||||||||||||||
8 | Klára AschermannováKlára Aschermannová | 04 | ASK Slavia Praha | 09.68 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 9 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona PacákováSimona Pacáková | 04 | ASK Slavia Praha | 08.82 | |||||||||||||||
2 | Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.89 | |||||||||||||||
3 | Barbora TalpováBarbora Talpová | 04 | TJ Dukla Praha | 09.02 | |||||||||||||||
4 | Růžena UrbánkováRůžena Urbánková | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.03 | |||||||||||||||
5 | Hana SojkováHana Sojková | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.05 | |||||||||||||||
6 | Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha | 09.25 | |||||||||||||||
7 | Marie HurajováMarie Hurajová | 03 | Spartak Praha 4 | 09.84 | |||||||||||||||
Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŠtrosováAneta Štrosová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.08 | |||||||||||||||
5 | Alena MichálkováAlena Michálková | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.13 | |||||||||||||||
6 | Natálie BeckertováNatálie Beckertová | 02 | ASK ELNA Počerady | 09.17 | |||||||||||||||
7 | Karolína GrofováKarolína Grofová | 03 | TJ Dukla Praha | 09.17 | |||||||||||||||
8 | Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská | 04 | ASK Slavia Praha | 09.27 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 11 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.05 | |||||||||||||||
2 | Markéta ŠimkováMarkéta Šimková | 03 | TJ Dukla Praha | 09.06 | |||||||||||||||
3 | Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková | 03 | ASK Slavia Praha | 09.07 | |||||||||||||||
4 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | A. C. Sparta Praha | 09.11 | |||||||||||||||
5 | Anna BednářováAnna Bednářová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.18 | |||||||||||||||
6 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.20 | |||||||||||||||
7 | Rebecca SzaboRebecca Szabo | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.28 | |||||||||||||||
8 | Lucia DavisLucia Davis | 02 | TJ Dukla Praha | 09.51 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 12 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Michaela KaráskováMichaela Karásková | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.05 | |||||||||||||||
4 | Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.19 | |||||||||||||||
5 | Anna JedličkováAnna Jedličková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 09.28 | |||||||||||||||
6 | Aneta AmbrožováAneta Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha | 09.32 | |||||||||||||||
7 | Karolína KošařováKarolína Košařová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.42 | |||||||||||||||
8 | Magdalena KůstkováMagdalena Kůstková | 04 | SC Radotín Praha | 09.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 13 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára KročkováSára Kročková | 02 | SC Radotín Praha | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Eliška HrabětováEliška Hrabětová | 02 | Spartak Praha 4 | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | ASK Slavia Praha | 09.10 | |||||||||||||||
4 | Andrea VěžníkováAndrea Věžníková | 04 | ASK Slavia Praha | 09.12 | |||||||||||||||
5 | Berenika ZemanováBerenika Zemanová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.17 | |||||||||||||||
6 | Jana TicháčkováJana Ticháčková | 03 | Spartak Praha 4 | 09.19 | |||||||||||||||
7 | Eliška StachováEliška Stachová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.24 | |||||||||||||||
8 | Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.31 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 14 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HaasováAdéla Haasová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 09.26 | |||||||||||||||
3 | Tereza JakoubkováTereza Jakoubková | 04 | SK Aritma Praha | 09.27 | |||||||||||||||
4 | Karolína DoležalováKarolína Doležalová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 09.32 | |||||||||||||||
5 | Denisa KadlecováDenisa Kadlecová | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.41 | |||||||||||||||
6 | Anna KrálováAnna Králová | 05 | ASK Slavia Praha | 09.43 | |||||||||||||||
7 | Jolana AnderlováJolana Anderlová | 04 | ASK Slavia Praha | 09.63 | |||||||||||||||
8 | Karolína BrožováKarolína Brožová | 05 | SK Sokol Zlatníky, z.s. | 09.93 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 15 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 09.06 | |||||||||||||||
3 | Valerie SteindlováValerie Steindlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Ellen OlšavskáEllen Olšavská | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.24 | |||||||||||||||
5 | Sofie SolárováSofie Solárová | 03 | A. C. Sparta Praha | 09.56 | |||||||||||||||
6 | Klára MacíkováKlára Macíková | 04 | SC Radotín Praha | 09.60 | |||||||||||||||
7 | Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 09.80 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 16 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie JakabováNatálie Jakabová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.11 | |||||||||||||||
2 | Anna Paula MoreiraAnna Paula Moreira | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.40 | |||||||||||||||
3 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 09.41 | |||||||||||||||
4 | hana Skočdopolováhana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.48 | |||||||||||||||
5 | Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková | 04 | A. C. Sparta Praha | 09.50 | |||||||||||||||
6 | Anna DavidováAnna Davidová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.57 | |||||||||||||||
7 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.61 | |||||||||||||||
8 | Markéta ProkelováMarkéta Prokelová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.79 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 17 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŽižkováAndrea Žižková | 03 | SK Kotlářka Praha | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.27 | |||||||||||||||
3 | Zdena PoborskáZdena Poborská | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.43 | |||||||||||||||
4 | Nikol BalcarováNikol Balcarová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.49 | |||||||||||||||
5 | Libuše PolívkováLibuše Polívková | 04 | ASK Slavia Praha | 09.51 | |||||||||||||||
6 | Johana PetříkováJohana Petříková | 02 | TJ Dukla Praha | 09.59 | |||||||||||||||
7 | Markéta LexováMarkéta Lexová | 02 | ASK Slavia Praha | 09.64 | |||||||||||||||
8 | Rebeka VetcháRebeka Vetchá | 05 | ASK Slavia Praha | 10.59 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 18 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra VostráPetra Vostrá | 04 | SK Aritma Praha | 08.99 | |||||||||||||||
2 | Julie DurychováJulie Durychová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.29 | |||||||||||||||
3 | Zuzana EndrštováZuzana Endrštová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Nikol DolníčkováNikol Dolníčková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.40 | |||||||||||||||
5 | Klára HonsůKlára Honsů | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.42 | |||||||||||||||
6 | Adéla PožárováAdéla Požárová | 03 | A. C. Sparta Praha | 09.50 | |||||||||||||||
7 | Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.54 | |||||||||||||||
8 | Anna ŠafránkováAnna Šafránková | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.61 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 19 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.93 | |||||||||||||||
2 | Monika ProkopováMonika Prokopová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Eliška KubátováEliška Kubátová | 04 | ASK Slavia Praha | 09.37 | |||||||||||||||
4 | Gabriela HonsováGabriela Honsová | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 09.41 | |||||||||||||||
5 | Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.46 | |||||||||||||||
6 | Lucie MajznerováLucie Majznerová | 05 | ASK Slavia Praha | 09.51 | |||||||||||||||
7 | Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.56 | |||||||||||||||
8 | Zuzana ZumrováZuzana Zumrová | 05 | Atletika Líbeznice | 09.81 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 20 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KupkováBarbora Kupková | 02 | TJ Dukla Praha | 09.37 | |||||||||||||||
2 | Jana ReschkeováJana Reschkeová | 05 | ASK Slavia Praha | 09.55 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 09.60 | |||||||||||||||
4 | Hana SkořepováHana Skořepová | 02 | SK Aritma Praha | 09.65 | |||||||||||||||
5 | Klára KosteleckáKlára Kostelecká | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.73 | |||||||||||||||
6 | Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.73 | |||||||||||||||
7 | Karolína KuthanováKarolína Kuthanová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.99 | |||||||||||||||
8 | Sofie AmaralSofie Amaral | 04 | SK Aritma Praha | 10.17 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 21 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.72 | |||||||||||||||
2 | Klára SondelováKlára Sondelová | 03 | SK Aritma Praha | 09.82 | |||||||||||||||
3 | Eliška VackováEliška Vacková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.03 | |||||||||||||||
4 | Dominika RajchlováDominika Rajchlová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 10.09 | |||||||||||||||
5 | Adéla JohováAdéla Johová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 10.17 | |||||||||||||||
6 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.26 | |||||||||||||||
7 | Renata MaierováRenata Maierová | 04 | Atletika Líbeznice | 10.73 | |||||||||||||||
8 | Natálie ErbertováNatálie Erbertová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 22 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MoravcováTereza Moravcová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.45 | |||||||||||||||
2 | Kristýna VojtováKristýna Vojtová | 03 | ASK Slavia Praha | 09.60 | |||||||||||||||
3 | Aneta OtcovskáAneta Otcovská | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.82 | |||||||||||||||
4 | Miriam CulkováMiriam Culková | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 10.07 | |||||||||||||||
5 | Stella OttováStella Ottová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 10.15 | |||||||||||||||
6 | Lucie BöhmováLucie Böhmová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 10.35 | |||||||||||||||
7 | Anika BurdováAnika Burdová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.52 | |||||||||||||||
8 | Anežka PeroutkováAnežka Peroutková | 05 | ASK Slavia Praha | 10.59 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 23 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jolana CharouskováJolana Charousková | 05 | ASK Slavia Praha | 09.49 | |||||||||||||||
2 | Tereza VokounováTereza Vokounová | 03 | ASK Slavia Praha | 09.72 | |||||||||||||||
3 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 09.82 | |||||||||||||||
4 | Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.94 | |||||||||||||||
5 | Tereza HladíkováTereza Hladíková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 10.03 | |||||||||||||||
6 | Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 10.10 | |||||||||||||||
7 | Lucie PlochováLucie Plochová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.12 | |||||||||||||||
8 | Nela DvořákováNela Dvořáková | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.91 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 24 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.69 | |||||||||||||||
2 | Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.22 | |||||||||||||||
3 | Pavlína KubešováPavlína Kubešová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.27 | |||||||||||||||
4 | Emma KolajováEmma Kolajová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.71 | |||||||||||||||
5 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.72 | |||||||||||||||
6 | Emma SjöstrandováEmma Sjöstrandová | 05 | ASK Slavia Praha | 10.73 | |||||||||||||||
7 | Marie PozděnováMarie Pozděnová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 10.79 | |||||||||||||||
8 | Barbora BenešováBarbora Benešová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 25 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ManaldováBarbora Manaldová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.22 | |||||||||||||||
2 | Tereza MasopustováTereza Masopustová | 04 | TJ Dukla Praha | 09.52 | |||||||||||||||
3 | Klára MaškováKlára Mašková | 02 | SC Radotín Praha | 09.54 | |||||||||||||||
4 | Adéla RůžičkováAdéla Růžičková | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.62 | |||||||||||||||
5 | Eliška ZachovalováEliška Zachovalová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.70 | |||||||||||||||
6 | Kateřina LipenskáKateřina Lipenská | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.72 | |||||||||||||||
7 | Barbora LandováBarbora Landová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.14 | |||||||||||||||
Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 26 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristína KučerováKristína Kučerová | 04 | TJ Neratovice | 08.97 | |||||||||||||||
2 | Veronika ŠeflováVeronika Šeflová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.18 | |||||||||||||||
3 | Linda SněhotováLinda Sněhotová | 03 | Spartak Praha 4 | 09.37 | |||||||||||||||
4 | Chiara VaccinoChiara Vaccino | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.51 | |||||||||||||||
5 | Amálie DurajováAmálie Durajová | 04 | SK Aritma Praha | 09.52 | |||||||||||||||
6 | Hana HuškováHana Hušková | 05 | TJ Neratovice | 09.70 | |||||||||||||||
7 | Tereza PříhodováTereza Příhodová | 04 | Atletika Líbeznice | 09.78 | |||||||||||||||
8 | Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.19 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 27 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová | 02 | ASK Slavia Praha | 09.01 | |||||||||||||||
2 | Klára FialkováKlára Fialková | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.29 | |||||||||||||||
3 | Alžběta JohanováAlžběta Johanová | 03 | ASK Slavia Praha | 09.41 | |||||||||||||||
4 | Lucie PíchováLucie Píchová | 05 | Atletika Líbeznice | 09.67 | |||||||||||||||
5 | Anežka JelínkováAnežka Jelínková | 05 | Spartak Praha 4 | 09.86 | |||||||||||||||
6 | Linda ŠprinclováLinda Šprinclová | 05 | TJ Neratovice | 10.28 | |||||||||||||||
7 | Kateřina JiráskováKateřina Jirásková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.47 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 28 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KropáčkováKateřina Kropáčková | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.34 | |||||||||||||||
2 | Sabina DerkováSabina Derková | 04 | ASK Slavia Praha | 09.51 | |||||||||||||||
3 | Anna PolákováAnna Poláková | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.26 | |||||||||||||||
4 | Kristýna RybováKristýna Rybová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.28 | |||||||||||||||
5 | Adéla BrejlováAdéla Brejlová | 05 | ASK Slavia Praha | 10.45 | |||||||||||||||
6 | Tereza Anežka ČechováTereza Anežka Čechová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 17.47 | |||||||||||||||
2 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 17.65 | |||||||||||||||
3 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 18.15 | |||||||||||||||
4 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 19.18 | |||||||||||||||
5 | Damjan ToljDamjan Tolj | 04 | A. C. Sparta Praha | 19.98 | |||||||||||||||
6 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 21.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 18.27 | |||||||||||||||
2 | Michal SlaninaMichal Slanina | 02 | Atletika Benešov | 18.33 | |||||||||||||||
3 | Josef MusilJosef Musil | 04 | ASK Slavia Praha | 18.53 | |||||||||||||||
4 | Roman AdamRoman Adam | 02 | TJ Dukla Praha | 19.83 | |||||||||||||||
5 | Šimon JarolímekŠimon Jarolímek | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.12 | |||||||||||||||
6 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 23.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš FlekačTomáš Flekač | 02 | AC Pardubice | 18.51 | |||||||||||||||
2 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 18.64 | |||||||||||||||
3 | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 18.74 | |||||||||||||||
4 | Jan ToulaJan Toula | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 19.71 | |||||||||||||||
5 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 21.92 | |||||||||||||||
6 | Adam FeixAdam Feix | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 27.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 18.67 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 18.68 | |||||||||||||||
3 | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 19.25 | |||||||||||||||
4 | Ondřej FišarOndřej Fišar | 02 | TJ Dukla Praha | 19.96 | |||||||||||||||
5 | Adam KarabecAdam Karabec | 03 | Spartak Praha 4 | 20.91 | |||||||||||||||
6 | Jiří PospíšilJiří Pospíšil | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 24.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 19.73 | |||||||||||||||
2 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 19.79 | |||||||||||||||
3 | Jan HabětínJan Habětín | 02 | Spartak Praha 4 | 20.68 | |||||||||||||||
4 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 21.16 | |||||||||||||||
5 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 23.36 | |||||||||||||||
6 | Adam HalbichAdam Halbich | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.67 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZasadilJan Zasadil | 02 | SK Kotlářka Praha | 18.99 | |||||||||||||||
2 | Samuel SlabýSamuel Slabý | 02 | SK Kotlářka Praha | 19.19 | |||||||||||||||
3 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 19.34 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 19.83 | |||||||||||||||
5 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 20.96 | |||||||||||||||
6 | Lukáš DěvěrLukáš Děvěr | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 24.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MrštíkJakub Mrštík | 02 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 19.31 | |||||||||||||||
2 | David JislDavid Jisl | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 19.47 | |||||||||||||||
3 | Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer | 02 | SC Radotín Praha | 20.25 | |||||||||||||||
4 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 23.51 | |||||||||||||||
5 | Enrique RendónEnrique Rendón | 05 | Spartak Praha 4 | 24.67 | |||||||||||||||
6 | Radek SvozilRadek Svozil | 05 | VSK FTVS Praha | 26.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 19.63 | |||||||||||||||
2 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 20.03 | |||||||||||||||
3 | Petr HronPetr Hron | 02 | TJ Dukla Praha | 20.08 | |||||||||||||||
4 | Pavel JindraPavel Jindra | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 20.89 | |||||||||||||||
5 | Marek SečkařMarek Sečkař | 04 | A. C. Sparta Praha | 22.78 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch SobotkaVojtěch Sobotka | 05 | ASK Slavia Praha | 24.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HájekDavid Hájek | 03 | SK Kotlářka Praha | 19.79 | |||||||||||||||
2 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 19.92 | |||||||||||||||
3 | Vítek VránaVítek Vrána | 03 | Spartak Praha 4 | 20.59 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka | 03 | A. C. Sparta Praha | 21.41 | |||||||||||||||
5 | Jakub RandusJakub Randus | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.84 | |||||||||||||||
6 | Lukáš SalačLukáš Salač | 06 | ASK Slavia Praha | 23.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 19.37 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MachVojtěch Mach | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 19.87 | |||||||||||||||
3 | Ondřej BeňaOndřej Beňa | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.99 | |||||||||||||||
4 | Jan KratochvílJan Kratochvíl | 03 | ASK Slavia Praha | 21.96 | |||||||||||||||
5 | Albert MatějkaAlbert Matějka | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.12 | |||||||||||||||
6 | Lukáš TrachtaLukáš Trachta | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.86 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel CyproDaniel Cypro | 02 | Spartak Praha 4 | 20.01 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HanousekLukáš Hanousek | 02 | Spartak Praha 4 | 20.33 | |||||||||||||||
3 | Jakub DobiášJakub Dobiáš | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.06 | |||||||||||||||
4 | Michal OzgaMichal Ozga | 02 | Spartak Praha 4 | 22.24 | |||||||||||||||
5 | Michal RokosMichal Rokos | 04 | ASK Slavia Praha | 23.22 | |||||||||||||||
Hugo HamanHugo Haman | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David FilipDavid Filip | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 20.33 | |||||||||||||||
2 | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | 20.62 | |||||||||||||||
3 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.44 | |||||||||||||||
4 | Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 21.75 | |||||||||||||||
5 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 21.81 | |||||||||||||||
6 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 20.12 | |||||||||||||||
2 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha | 21.19 | |||||||||||||||
3 | Samuel VašinaSamuel Vašina | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.64 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.98 | |||||||||||||||
5 | Lukáš BeránekLukáš Beránek | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.09 | |||||||||||||||
6 | Jan KolekJan Kolek | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 22.76 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef BašusJosef Bašus | 03 | Spartak Praha 4 | 21.13 | |||||||||||||||
2 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 21.18 | |||||||||||||||
3 | Nicolas MalýNicolas Malý | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.61 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ŠufliarskýŠtěpán Šufliarský | 05 | A. C. Sparta Praha | 22.06 | |||||||||||||||
5 | Kristián Michal KáraKristián Michal Kára | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.53 | |||||||||||||||
6 | David RajchartDavid Rajchart | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 15 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 20.33 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ŘehákTomáš Řehák | 04 | A. C. Sparta Praha | 21.63 | |||||||||||||||
3 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 21.93 | |||||||||||||||
4 | Matěj HruškaMatěj Hruška | 04 | ASK Slavia Praha | 22.13 | |||||||||||||||
5 | Jan HejslerJan Hejsler | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.60 | |||||||||||||||
6 | Tobiáš BočekTobiáš Boček | 05 | A. C. Sparta Praha | 25.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 16 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SeidlDavid Seidl | 02 | TJ Dukla Praha | 21.24 | |||||||||||||||
2 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 21.63 | |||||||||||||||
3 | Vít FröhlichVít Fröhlich | 03 | Spartak Praha 4 | 21.78 | |||||||||||||||
4 | Jan BoháčJan Boháč | 05 | TJ Sokol Říčany | 22.41 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav BrožJaroslav Brož | 05 | SK Sokol Zlatníky, z.s. | 23.94 | |||||||||||||||
6 | Kryštof NovotnýKryštof Novotný | 03 | A. C. Sparta Praha | 24.51 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 17 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.60 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KroutilTomáš Kroutil | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.12 | |||||||||||||||
3 | Pavel KollerPavel Koller | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.48 | |||||||||||||||
4 | Natanael FritzNatanael Fritz | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.74 | |||||||||||||||
5 | Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.80 | |||||||||||||||
6 | Václav ZelenkaVáclav Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 18 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel JánskýDaniel Jánský | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.11 | |||||||||||||||
2 | David HrubýDavid Hrubý | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.18 | |||||||||||||||
3 | Daniel ProcházkaDaniel Procházka | 03 | A. C. Sparta Praha | 22.85 | |||||||||||||||
4 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 23.69 | |||||||||||||||
5 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 04 | ASK Slavia Praha | 25.87 | |||||||||||||||
Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 19 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub LouckýJakub Loucký | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.48 | |||||||||||||||
2 | Petr TranPetr Tran | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.75 | |||||||||||||||
3 | Jakub JechJakub Jech | 04 | SK Aritma Praha | 22.84 | |||||||||||||||
4 | Jakub KojanJakub Kojan | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.02 | |||||||||||||||
5 | Daniel ŘíhaDaniel Říha | 04 | Atletika Chuchle | 24.09 | |||||||||||||||
6 | Jan MalinaJan Malina | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 20 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FikerJan Fiker | 02 | TJ Dukla Praha | 19.56 | |||||||||||||||
2 | Jan BenešJan Beneš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.65 | |||||||||||||||
3 | Josef LebedaJosef Lebeda | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.94 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.42 | |||||||||||||||
5 | Jan KristaJan Krista | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.28 | |||||||||||||||
Jakub NovosadJakub Novosad | 04 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 21 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan VolfIvan Volf | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.34 | |||||||||||||||
2 | Ondřej LiškaOndřej Liška | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.18 | |||||||||||||||
3 | Adam PohlAdam Pohl | 04 | A. C. Sparta Praha | 23.00 | |||||||||||||||
4 | Jiří KřivanJiří Křivan | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.74 | |||||||||||||||
5 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.04 | |||||||||||||||
6 | Filip KasanFilip Kasan | 04 | ASK Slavia Praha | 24.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 22 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin FliegerMartin Flieger | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.09 | |||||||||||||||
2 | Filip LouckýFilip Loucký | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 23.50 | |||||||||||||||
3 | Filip ReicholdFilip Reichold | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.60 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KocnárTomáš Kocnár | 04 | ASK Slavia Praha | 24.30 | |||||||||||||||
5 | Jiří UllspergerJiří Ullsperger | 04 | ASK Slavia Praha | 25.34 | |||||||||||||||
6 | Ondřej NeničkaOndřej Nenička | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 23 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas | 04 | TJ Dukla Praha | 20.87 | |||||||||||||||
2 | Vendelín KuklaVendelín Kukla | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 23.12 | |||||||||||||||
3 | Matěj PavlátMatěj Pavlát | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.54 | |||||||||||||||
4 | Filip ZvánovecFilip Zvánovec | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 23.82 | |||||||||||||||
5 | Tomáš EndrštTomáš Endršt | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.65 | |||||||||||||||
6 | Andrej ŠkodaAndrej Škoda | 04 | A. C. Sparta Praha | 24.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 24 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VávraJakub Vávra | 04 | SK Aritma Praha | 22.14 | |||||||||||||||
2 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 22.55 | |||||||||||||||
3 | Jáchym BurešJáchym Bureš | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.14 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch SochorovskýVojtěch Sochorovský | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 24.34 | |||||||||||||||
5 | Alexander TulisAlexander Tulis | 04 | A. C. Sparta Praha | 29.29 | |||||||||||||||
David FilipDavid Filip | 03 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 25 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juraj SlovákJuraj Slovák | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.05 | |||||||||||||||
2 | Eugen ŠalounEugen Šaloun | 04 | TJ Dukla Praha | 22.30 | |||||||||||||||
3 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.59 | |||||||||||||||
4 | Mirek ŠťastnýMirek Šťastný | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 26.09 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 26 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip DavidFilip David | 03 | SK Kotlářka Praha | 21.86 | |||||||||||||||
2 | Kryštof KunickýKryštof Kunický | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.82 | |||||||||||||||
3 | Štěpán SuchanŠtěpán Suchan | 05 | TJ Dukla Praha | 23.13 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner | 04 | Atletický školní klub Mazur... | 25.83 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 19.63 | |||||||||||||||
2 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | A. C. Sparta Praha | 19.86 | |||||||||||||||
3 | Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 19.97 | |||||||||||||||
4 | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | ASK Slavia Praha | 20.04 | |||||||||||||||
5 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha | 20.71 | |||||||||||||||
Lucie PíchováLucie Píchová | 05 | Atletika Líbeznice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 18.99 | |||||||||||||||
2 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 19.77 | |||||||||||||||
3 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 19.98 | |||||||||||||||
4 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 21.23 | |||||||||||||||
5 | Natálie ChalupováNatálie Chalupová | 04 | TJ Neratovice | 22.38 | |||||||||||||||
6 | Anna PolákováAnna Poláková | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 19.55 | |||||||||||||||
2 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 19.93 | |||||||||||||||
3 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 19.98 | |||||||||||||||
4 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.03 | |||||||||||||||
5 | Sabina FojtíkováSabina Fojtíková | 02 | ASK Slavia Praha | 21.02 | |||||||||||||||
6 | Linda ŠprinclováLinda Šprinclová | 05 | TJ Neratovice | 25.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 19.92 | |||||||||||||||
2 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 03 | SK Kotlářka Praha | 20.27 | |||||||||||||||
3 | Lucie EliášováLucie Eliášová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.84 | |||||||||||||||
4 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 05 | SK Aktis Praha z.s. | 23.95 | |||||||||||||||
5 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | SC Radotín Praha | 24.54 | |||||||||||||||
Adéla ČepelováAdéla Čepelová | 03 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta SkalickáMarkéta Skalická | 03 | ASK Slavia Praha | 20.39 | |||||||||||||||
2 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 20.43 | |||||||||||||||
3 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.78 | |||||||||||||||
4 | Lucie PoppelováLucie Poppelová | 03 | A. C. Sparta Praha | 20.87 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KropáčkováKateřina Kropáčková | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.65 | |||||||||||||||
6 | Lucie MajznerováLucie Majznerová | 05 | ASK Slavia Praha | 24.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PeckováKarolína Pecková | 04 | SC Radotín Praha | 20.72 | |||||||||||||||
2 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 20.86 | |||||||||||||||
3 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 20.95 | |||||||||||||||
4 | Rozárie BenováRozárie Benová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.15 | |||||||||||||||
5 | Barbora SlabáBarbora Slabá | 02 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 24.70 | |||||||||||||||
6 | Tereza Anežka ČechováTereza Anežka Čechová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole DrašnarováNicole Drašnarová | 02 | A. C. Sparta Praha | 20.50 | |||||||||||||||
2 | Antonie TesařováAntonie Tesařová | 03 | ASK Slavia Praha | 20.83 | |||||||||||||||
3 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 21.01 | |||||||||||||||
4 | Eliška KrejčíEliška Krejčí | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.37 | |||||||||||||||
5 | Karolína BrožováKarolína Brožová | 05 | SK Sokol Zlatníky, z.s. | 22.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 20.92 | |||||||||||||||
2 | Klára ŽížalováKlára Žížalová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.10 | |||||||||||||||
3 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 21.38 | |||||||||||||||
4 | Anežka ŠafářováAnežka Šafářová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.43 | |||||||||||||||
5 | Jana ReschkeováJana Reschkeová | 05 | ASK Slavia Praha | 23.98 | |||||||||||||||
6 | Klára BábíčkováKlára Bábíčková | 03 | ASK Slavia Praha | 24.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VeseláEliška Veselá | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.64 | |||||||||||||||
2 | Anna DanišováAnna Danišová | 02 | A. C. Sparta Praha | 21.24 | |||||||||||||||
3 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 21.24 | |||||||||||||||
4 | Petra CerhováPetra Cerhová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.25 | |||||||||||||||
5 | Tereza TůmováTereza Tůmová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 24.03 | |||||||||||||||
6 | Adéla BrejlováAdéla Brejlová | 05 | ASK Slavia Praha | 27.61 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 02 | ASK Slavia Praha | 21.29 | |||||||||||||||
2 | Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.34 | |||||||||||||||
3 | Anna HobzováAnna Hobzová | 03 | SC Radotín Praha | 21.36 | |||||||||||||||
4 | Kristýna HonsůKristýna Honsů | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.80 | |||||||||||||||
5 | Aneta PastuchováAneta Pastuchová | 04 | A. C. Sparta Praha | 22.87 | |||||||||||||||
6 | Hana HuškováHana Hušková | 05 | TJ Neratovice | 24.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea KheilováAndrea Kheilová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 20.79 | |||||||||||||||
2 | Natálie BeckertováNatálie Beckertová | 02 | ASK ELNA Počerady | 21.56 | |||||||||||||||
3 | Sára KročkováSára Kročková | 02 | SC Radotín Praha | 21.69 | |||||||||||||||
4 | Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková | 03 | ASK Slavia Praha | 21.77 | |||||||||||||||
5 | Gabriela ParkanováGabriela Parkanová | 03 | A. C. Sparta Praha | 22.79 | |||||||||||||||
6 | Adéla JohováAdéla Johová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 25.25 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 20.73 | |||||||||||||||
2 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 20.75 | |||||||||||||||
3 | Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.54 | |||||||||||||||
4 | Veronika UlmanováVeronika Ulmanová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.70 | |||||||||||||||
5 | Petra VostráPetra Vostrá | 04 | SK Aritma Praha | 22.56 | |||||||||||||||
Zuzana ZumrováZuzana Zumrová | 05 | Atletika Líbeznice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 21.14 | |||||||||||||||
2 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 02 | ASK Slavia Praha | 21.49 | |||||||||||||||
3 | Nicole BöhmováNicole Böhmová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.13 | |||||||||||||||
4 | Linda SněhotováLinda Sněhotová | 03 | Spartak Praha 4 | 23.54 | |||||||||||||||
5 | Klára AschermannováKlára Aschermannová | 04 | ASK Slavia Praha | 24.15 | |||||||||||||||
6 | Tereza PříhodováTereza Příhodová | 04 | Atletika Líbeznice | 24.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 20.95 | |||||||||||||||
2 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.01 | |||||||||||||||
3 | Adéla ŠulcováAdéla Šulcová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.47 | |||||||||||||||
4 | Natálie JakabováNatálie Jakabová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.77 | |||||||||||||||
5 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 21.82 | |||||||||||||||
6 | Valerie SteindlováValerie Steindlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 15 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára KučerováSára Kučerová | 03 | Spartak Praha 4 | 21.29 | |||||||||||||||
2 | Adéla HaasováAdéla Haasová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.58 | |||||||||||||||
3 | Michaela KaráskováMichaela Karásková | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.94 | |||||||||||||||
4 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha | 22.10 | |||||||||||||||
5 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.59 | |||||||||||||||
Kristýna PolívkováKristýna Polívková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 16 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 20.83 | |||||||||||||||
2 | Natálie FridrichováNatálie Fridrichová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.15 | |||||||||||||||
3 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 21.29 | |||||||||||||||
4 | Markéta ŠimkováMarkéta Šimková | 03 | TJ Dukla Praha | 22.24 | |||||||||||||||
5 | Karolína KošařováKarolína Košařová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.79 | |||||||||||||||
6 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Atletika Chuchle | 23.70 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 17 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.43 | |||||||||||||||
2 | Tereza NavrátilováTereza Navrátilová | 04 | A. C. Sparta Praha | 21.48 | |||||||||||||||
3 | Denisa PolákováDenisa Poláková | 03 | A. C. Sparta Praha | 21.77 | |||||||||||||||
4 | Nicole PřibylováNicole Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 22.80 | |||||||||||||||
5 | Terezie BuriánkováTerezie Buriánková | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.15 | |||||||||||||||
6 | Anna KrálováAnna Králová | 05 | ASK Slavia Praha | 23.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 18 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 20.94 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková | 04 | ASK Slavia Praha | 21.15 | |||||||||||||||
3 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.28 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 21.47 | |||||||||||||||
5 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 26.37 | |||||||||||||||
6 | Marie PozděnováMarie Pozděnová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 26.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 19 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona PacákováSimona Pacáková | 04 | ASK Slavia Praha | 21.38 | |||||||||||||||
2 | Vendula CikánováVendula Cikánová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.42 | |||||||||||||||
3 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.86 | |||||||||||||||
4 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | ASK Slavia Praha | 22.02 | |||||||||||||||
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Catharine SerafinováCatharine Serafinová | 03 | SK Aritma Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 20 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 20.41 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.15 | |||||||||||||||
3 | Alexandra SolákováAlexandra Soláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 22.39 | |||||||||||||||
4 | Tereza JakoubkováTereza Jakoubková | 04 | SK Aritma Praha | 22.61 | |||||||||||||||
5 | Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.99 | |||||||||||||||
6 | Klára RaschováKlára Raschová | 04 | A. C. Sparta Praha | 24.31 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 21 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 21.46 | |||||||||||||||
2 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.33 | |||||||||||||||
3 | Thalia PandelidesThalia Pandelides | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.49 | |||||||||||||||
4 | Natalie DvořákováNatalie Dvořáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.54 | |||||||||||||||
5 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.06 | |||||||||||||||
6 | Sofie AmaralSofie Amaral | 04 | SK Aritma Praha | 25.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 22 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.73 | |||||||||||||||
2 | Ellen OlšavskáEllen Olšavská | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.90 | |||||||||||||||
3 | Berenika ZemanováBerenika Zemanová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 22.23 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŠtrosováAneta Štrosová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.31 | |||||||||||||||
5 | Zdena PoborskáZdena Poborská | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.30 | |||||||||||||||
6 | Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 24.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 23 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 22.14 | |||||||||||||||
2 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.43 | |||||||||||||||
3 | Barbora TalpováBarbora Talpová | 04 | TJ Dukla Praha | 22.61 | |||||||||||||||
4 | Sofie SolárováSofie Solárová | 03 | A. C. Sparta Praha | 22.72 | |||||||||||||||
5 | Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková | 04 | A. C. Sparta Praha | 23.98 | |||||||||||||||
6 | Barbora BenešováBarbora Benešová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 27.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 24 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Paula MoreiraAnna Paula Moreira | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.48 | |||||||||||||||
2 | Johana PetříkováJohana Petříková | 02 | TJ Dukla Praha | 22.89 | |||||||||||||||
3 | Adéla PožárováAdéla Požárová | 03 | A. C. Sparta Praha | 23.05 | |||||||||||||||
4 | Tereza MoravcováTereza Moravcová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.25 | |||||||||||||||
5 | Nela DorazinováNela Dorazinová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 23.27 | |||||||||||||||
6 | Klára VenclováKlára Venclová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.38 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 25 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ObrdováAdéla Obrdová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.67 | |||||||||||||||
2 | Adéla BlahováAdéla Blahová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.40 | |||||||||||||||
3 | Alžběta ČechováAlžběta Čechová | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 23.77 | |||||||||||||||
4 | Patricia GrandováPatricia Grandová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 24.29 | |||||||||||||||
5 | Elisa VorlováElisa Vorlová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.54 | |||||||||||||||
6 | Anika BurdováAnika Burdová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 26 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 22.23 | |||||||||||||||
2 | Monika ProkopováMonika Prokopová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.66 | |||||||||||||||
3 | Markéta ProkelováMarkéta Prokelová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.38 | |||||||||||||||
4 | Adéla FrckováAdéla Frcková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.16 | |||||||||||||||
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková | 02 | Spartak Praha 4 | DNS | ||||||||||||||||
Klára VoršilkováKlára Voršilková | 02 | Spartak Praha 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 27 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína GrofováKarolína Grofová | 03 | TJ Dukla Praha | 22.06 | |||||||||||||||
2 | Nikol BalcarováNikol Balcarová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.96 | |||||||||||||||
3 | Aneta AmbrožováAneta Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha | 23.11 | |||||||||||||||
4 | Jolana CharouskováJolana Charousková | 05 | ASK Slavia Praha | 23.31 | |||||||||||||||
5 | Libuše PolívkováLibuše Polívková | 04 | ASK Slavia Praha | 23.47 | |||||||||||||||
6 | Tereza PristačováTereza Pristačová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 23.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 28 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína DoležalováKarolína Doležalová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 22.65 | |||||||||||||||
2 | Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová | 04 | A. C. Sparta Praha | 22.83 | |||||||||||||||
3 | Klára HonsůKlára Honsů | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.18 | |||||||||||||||
4 | Magdalena KůstkováMagdalena Kůstková | 04 | SC Radotín Praha | 23.43 | |||||||||||||||
5 | Kristýna VojtováKristýna Vojtová | 03 | ASK Slavia Praha | 23.57 | |||||||||||||||
6 | Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 29 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 21.90 | |||||||||||||||
2 | Eliška StachováEliška Stachová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.50 | |||||||||||||||
3 | Marcela SkyvováMarcela Skyvová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.34 | |||||||||||||||
4 | Magdalena TepláMagdalena Teplá | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 24.35 | |||||||||||||||
5 | Tereza VokounováTereza Vokounová | 03 | ASK Slavia Praha | 24.50 | |||||||||||||||
6 | Tereza TóthováTereza Tóthová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 26.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 30 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | A. C. Sparta Praha | 22.07 | |||||||||||||||
2 | Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha | 22.45 | |||||||||||||||
3 | Klára MaškováKlára Mašková | 02 | SC Radotín Praha | 22.99 | |||||||||||||||
4 | Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 23.85 | |||||||||||||||
5 | Stella OttováStella Ottová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 25.24 | |||||||||||||||
Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 31 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina DerkováSabina Derková | 04 | ASK Slavia Praha | 23.00 | |||||||||||||||
2 | Klára MacíkováKlára Macíková | 04 | SC Radotín Praha | 23.76 | |||||||||||||||
3 | Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.42 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŘehořováAneta Řehořová | 03 | ASK Slavia Praha | 24.99 | |||||||||||||||
5 | Anna HospodkováAnna Hospodková | 03 | A. C. Sparta Praha | 25.51 | |||||||||||||||
6 | Dominika RajchlováDominika Rajchlová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 25.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 32 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna DavidováAnna Davidová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.53 | |||||||||||||||
2 | Tereza HladíkováTereza Hladíková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 23.84 | |||||||||||||||
3 | Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 24.58 | |||||||||||||||
4 | Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 24.69 | |||||||||||||||
Renata MaierováRenata Maierová | 04 | Atletika Líbeznice | DNS | ||||||||||||||||
Denisa KadlecováDenisa Kadlecová | 04 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 33 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristína KučerováKristína Kučerová | 04 | TJ Neratovice | 22.10 | |||||||||||||||
2 | Andrea VěžníkováAndrea Věžníková | 04 | ASK Slavia Praha | 22.33 | |||||||||||||||
3 | Veronika ŠeflováVeronika Šeflová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.56 | |||||||||||||||
4 | Monika MarianiMonika Mariani | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 23.17 | |||||||||||||||
5 | Lucie PlochováLucie Plochová | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.07 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 34 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková | 03 | ASK Slavia Praha | 21.79 | |||||||||||||||
2 | Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 23.19 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 23.46 | |||||||||||||||
4 | Barbora ČepkováBarbora Čepková | 04 | TJ Dukla Praha | 24.06 | |||||||||||||||
5 | Lucie BöhmováLucie Böhmová | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 26.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 35 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 22.57 | |||||||||||||||
2 | Klára FialkováKlára Fialková | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.31 | |||||||||||||||
3 | Eliška VackováEliška Vacková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.55 | |||||||||||||||
4 | Karolína KuthanováKarolína Kuthanová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.84 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 5:02.95 | |||||||||||||||
2 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5:04.92 | |||||||||||||||
3 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 5:06.58 | |||||||||||||||
4 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 5:07.35 | |||||||||||||||
5 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 5:33.63 | |||||||||||||||
6 | Veronika BartošováVeronika Bartošová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 5:43.25 | |||||||||||||||
7 | Ludmila FišerováLudmila Fišerová | 03 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 5:47.89 | |||||||||||||||
8 | Jana ZítkováJana Zítková | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5:50.16 | |||||||||||||||
9 | Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková | 03 | ASK Slavia Praha | 5:50.29 | |||||||||||||||
10 | Daniela FürstováDaniela Fürstová | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 5:53.05 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 5:36.03 | |||||||||||||||
2 | Michaela DurdováMichaela Durdová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 5:40.56 | |||||||||||||||
3 | Radka ŠulcováRadka Šulcová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 5:52.90 | |||||||||||||||
3 | Hana KormáňošováHana Kormáňošová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 5:41.45 | |||||||||||||||
4 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 5:42.46 | |||||||||||||||
5 | Eliška KubátováEliška Kubátová | 04 | ASK Slavia Praha | 5:46.37 | |||||||||||||||
7 | Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 5:54.46 | |||||||||||||||
8 | Klára ZikováKlára Ziková | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 5:57.13 | |||||||||||||||
9 | Eva HřebíčkováEva Hřebíčková | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5:57.96 | |||||||||||||||
10 | Jolana AnderlováJolana Anderlová | 04 | ASK Slavia Praha | 6:00.24 | |||||||||||||||
11 | Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 6:04.46 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 10:02.83 | |||||||||||||||
2 | David MartínekDavid Martínek | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 10:38.62 | |||||||||||||||
3 | Lukáš HálaLukáš Hála | 02 | SK Kotlářka Praha | 10:40.86 | |||||||||||||||
4 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 11:00.95 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 11:15.42 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 11:34.30 | |||||||||||||||
7 | Radek HušekRadek Hušek | 03 | TJ Neratovice | 11:54.95 | |||||||||||||||
8 | Jakub HejzlarJakub Hejzlar | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11:56.09 | |||||||||||||||
9 | Michal MichlíkMichal Michlík | 03 | ASK Slavia Praha | 12:36.68 | |||||||||||||||
10 | Jakub JohnJakub John | 02 | Atletický školní klub Mazur... | 12:47.61 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KrsičkaLukáš Krsička | 03 | SK Aritma Praha | 11:14.65 | |||||||||||||||
2 | Martin GajdaMartin Gajda | 04 | Spartak Praha 4 | 11:15.70 | |||||||||||||||
3 | Tomáš JankovskýTomáš Jankovský | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11:17.26 | |||||||||||||||
4 | Jakub NovosadJakub Novosad | 04 | ASK Slavia Praha | 11:52.83 | |||||||||||||||
5 | Jakub SurgaJakub Surga | 04 | TJ Dukla Praha | 11:53.36 | |||||||||||||||
6 | Matěj KopeckýMatěj Kopecký | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 12:04.67 | |||||||||||||||
7 | Vít NovotnýVít Novotný | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 12:05.02 | |||||||||||||||
8 | Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12:27.84 | |||||||||||||||
9 | Albert KuklaAlbert Kukla | 05 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12:28.97 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 1.64 | ||||||||||||||||
2 |
Antonín JakubůvAntonín Jakubův
ASK Slavia Praha |
03 | 1.63 | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 1.63 | ||||||||||||||||
4 |
Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia Praha |
02 | 1.60 | ||||||||||||||||
4 |
František JustaFrantišek Justa
SK Kotlářka Praha |
03 | 1.60 | ||||||||||||||||
6 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 1.54 | ||||||||||||||||
7 |
Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín Praha |
03 | 1.54 | ||||||||||||||||
8 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha |
03 | 1.54 | ||||||||||||||||
9 |
Samuel KonvalinaSamuel Konvalina
ASK Slavia Praha |
02 | 1.54 | ||||||||||||||||
10 |
Filip ŠmidaFilip Šmida
Atletický školní klub Mazur... |
02 | 1.54 | ||||||||||||||||
11 |
Leon ŠkrabákLeon Škrabák
SK Kotlářka Praha |
02 | 1.51 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej PoledníkOndřej Poledník
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 1.51 | ||||||||||||||||
13 |
Michal ŠmerglMichal Šmergl
Spartak Praha 4 |
02 | 1.48 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška EibichováEliška Eibichová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 5.19 | ||||||||||||||||
2 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla Praha |
02 | 5.14 | ||||||||||||||||
3 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 5.01 | ||||||||||||||||
4 |
Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta Praha |
02 | 4.98 | ||||||||||||||||
5 |
Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 4.90 | ||||||||||||||||
6 |
Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia Praha |
03 | 4.84 | ||||||||||||||||
7 |
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia Praha |
02 | 4.80 | ||||||||||||||||
8 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 4.76 | ||||||||||||||||
9 |
Markéta SkalickáMarkéta Skalická
ASK Slavia Praha |
03 | 4.74 | ||||||||||||||||
10 |
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4 |
03 | 4.73 | ||||||||||||||||
11 |
Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ Neratovice |
03 | 4.70 | ||||||||||||||||
12 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha |
03 | 4.67 | ||||||||||||||||
13 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 4.62 | ||||||||||||||||
14 |
Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia Praha |
02 | 4.59 | ||||||||||||||||
15 |
Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková
ASK Slavia Praha |
03 | 4.59 | ||||||||||||||||
16 |
Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 4.57 | ||||||||||||||||
17 |
Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia Praha |
03 | 4.50 | ||||||||||||||||
18 |
Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia Praha |
02 | 4.49 | ||||||||||||||||
19 |
Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 4.44 | ||||||||||||||||
20 |
Karolína PardubskáKarolína Pardubská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.43 | ||||||||||||||||
21 |
Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia Praha |
02 | 4.42 | ||||||||||||||||
22 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 4.42 | ||||||||||||||||
23 |
Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia Praha |
03 | 4.40 | ||||||||||||||||
24 |
Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 4.37 | ||||||||||||||||
25 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 4.36 | ||||||||||||||||
26 |
Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
03 | 4.36 | ||||||||||||||||
27 |
Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 4.36 | ||||||||||||||||
28 |
Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 4.34 | ||||||||||||||||
29 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha |
03 | 4.31 | ||||||||||||||||
30 |
Anežka ŠafářováAnežka Šafářová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 4.30 | ||||||||||||||||
31 |
Lucie KrbcováLucie Krbcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.29 | ||||||||||||||||
32 |
Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 4.27 | ||||||||||||||||
33 |
Terezie BřezinováTerezie Březinová
ASK Slavia Praha |
02 | 4.20 | ||||||||||||||||
34 |
Vendula CikánováVendula Cikánová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 4.20 | ||||||||||||||||
35 |
Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.17 | ||||||||||||||||
36 |
Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia Praha |
02 | 4.13 | ||||||||||||||||
37 |
Edita VaculíkováEdita Vaculíková
TJ Dukla Praha |
03 | 4.09 | ||||||||||||||||
38 |
Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla Praha |
02 | 4.07 | ||||||||||||||||
39 |
Hana NguyenHana Nguyen
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 4.05 | ||||||||||||||||
40 |
Ludmila FišerováLudmila Fišerová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
03 | 4.04 | ||||||||||||||||
41 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 4.00 | ||||||||||||||||
42 |
Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
ASK Slavia Praha |
02 | 4.00 | ||||||||||||||||
43 |
Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 3.94 | ||||||||||||||||
44 |
Lucie HliňákováLucie Hliňáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 3.92 | ||||||||||||||||
45 |
Eliška HrachováEliška Hrachová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.91 | ||||||||||||||||
46 |
Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 3.88 | ||||||||||||||||
47 |
Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 3.87 | ||||||||||||||||
48 |
Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 3.85 | ||||||||||||||||
49 |
Anna ŠafránkováAnna Šafránková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.79 | ||||||||||||||||
50 |
Adéla BlahováAdéla Blahová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 3.79 | ||||||||||||||||
51 |
Amélie SíbováAmélie Síbová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 3.68 | ||||||||||||||||
Alena MichálkováAlena Michálková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | NM | |||||||||||||||||
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | NM | |||||||||||||||||
Gabriela HonsováGabriela Honsová
Atletický školní klub Mazur... |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 54 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 10.93 | ||||||||||||||||
2 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 10.25 | ||||||||||||||||
3 |
Karla MráčkováKarla Mráčková
AK Most |
04 | 09.86 | ||||||||||||||||
4 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 09.74 | ||||||||||||||||
5 |
Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 09.71 | ||||||||||||||||
6 |
Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta Praha |
02 | 09.44 | ||||||||||||||||
7 |
Anna KubešováAnna Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 09.39 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK Most |
02 | 09.10 | ||||||||||||||||
9 |
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 09.04 | ||||||||||||||||
10 |
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 08.83 | ||||||||||||||||
11 |
Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta Praha |
03 | 08.76 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla LonginováAdéla Longinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 08.60 | ||||||||||||||||
13 |
Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia Praha |
02 | 08.46 | ||||||||||||||||
14 |
Klára VenclováKlára Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 08.40 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 08.31 | ||||||||||||||||
16 |
Klára KubínováKlára Kubínová
AK Most |
02 | 08.19 | ||||||||||||||||
17 |
Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 07.90 | ||||||||||||||||
18 |
Anna SteinerováAnna Steinerová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 07.71 | ||||||||||||||||
19 |
Michaela DurdováMichaela Durdová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 07.61 | ||||||||||||||||
20 |
Tereza SkalováTereza Skalová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
03 | 07.44 | ||||||||||||||||
21 |
Karolína FantováKarolína Fantová
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 07.42 | ||||||||||||||||
22 |
Hana SkořepováHana Skořepová
SK Aritma Praha |
02 | 07.38 | ||||||||||||||||
23 |
Michaela MetelkováMichaela Metelková
ASK Slavia Praha |
02 | 07.32 | ||||||||||||||||
24 |
Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 07.17 | ||||||||||||||||
25 |
Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia Praha |
02 | 07.12 | ||||||||||||||||
26 |
Adéla BlahováAdéla Blahová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 07.11 | ||||||||||||||||
27 |
Barbora SlabáBarbora Slabá
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
02 | 07.03 | ||||||||||||||||
28 |
Agáta BachronyováAgáta Bachronyová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 07.00 | ||||||||||||||||
29 |
Pavlína KubešováPavlína Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 06.97 | ||||||||||||||||
30 |
Tereza TůmováTereza Tůmová
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 06.84 | ||||||||||||||||
31 |
Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 06.81 | ||||||||||||||||
32 |
Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 06.80 | ||||||||||||||||
33 |
Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 06.48 | ||||||||||||||||
34 |
Chiara VaccinoChiara Vaccino
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 06.45 | ||||||||||||||||
35 |
Klára BábíčkováKlára Bábíčková
ASK Slavia Praha |
03 | 06.33 | ||||||||||||||||
36 |
Aneta ŘehořováAneta Řehořová
ASK Slavia Praha |
03 | 06.15 | ||||||||||||||||
37 |
Alžběta ČechováAlžběta Čechová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
03 | 05.80 | ||||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(st, 15.2.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radim DostálRadim Dostál
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 12.21 | ||||||||||||||||
2 |
Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha |
02 | 11.95 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK Most |
02 | 11.23 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
03 | 11.03 | ||||||||||||||||
5 |
Petr HronPetr Hron
TJ Dukla Praha |
02 | 10.73 | ||||||||||||||||
6 |
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha |
02 | 10.15 | ||||||||||||||||
7 |
Filip ŠmidaFilip Šmida
Atletický školní klub Mazur... |
02 | 09.99 | ||||||||||||||||
8 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 09.96 | ||||||||||||||||
9 |
Filip NýčFilip Nýč
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 09.54 | ||||||||||||||||
10 |
Artur LautnerArtur Lautner
SK Aritma Praha |
02 | 09.32 | ||||||||||||||||
11 |
Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 09.15 | ||||||||||||||||
12 |
Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 08.97 | ||||||||||||||||
13 |
Michal ŠmerglMichal Šmergl
Spartak Praha 4 |
02 | 08.79 | ||||||||||||||||
14 |
Daniel VeselýDaniel Veselý
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 08.73 | ||||||||||||||||
15 |
Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4 |
03 | 08.67 | ||||||||||||||||
16 |
Sebastián KlimešSebastián Klimeš
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 08.67 | ||||||||||||||||
17 |
Marek PirochMarek Piroch
ASK Slavia Praha |
03 | 08.18 | ||||||||||||||||
18 |
David JislDavid Jisl
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 08.14 | ||||||||||||||||
19 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 08.08 | ||||||||||||||||
20 |
Vojtěch MachVojtěch Mach
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 08.00 | ||||||||||||||||
21 |
Martin FliegerMartin Flieger
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 07.97 | ||||||||||||||||
22 |
Igor RázgaIgor Rázga
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 07.86 | ||||||||||||||||
23 |
Filip MsallamFilip Msallam
ASK Slavia Praha |
03 | 07.76 | ||||||||||||||||
24 |
Tomáš PištěkTomáš Pištěk
ASK Slavia Praha |
03 | 07.72 | ||||||||||||||||
25 |
Matěj VíšekMatěj Víšek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 07.67 | ||||||||||||||||
26 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 07.62 | ||||||||||||||||
27 |
Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka Praha |
02 | 07.40 | ||||||||||||||||
28 |
Jakub JohnJakub John
Atletický školní klub Mazur... |
02 | 07.23 | ||||||||||||||||
29 |
David KarolDavid Karol
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 07.00 | ||||||||||||||||
30 |
Martin DěvěrMartin Děvěr
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 06.51 | ||||||||||||||||
31 |
Jan KodídekJan Kodídek
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 06.44 | ||||||||||||||||
32 |
Jan PoliakJan Poliak
ASK Slavia Praha |
03 | 06.11 | ||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |