výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen

Praha - Juliska (13. 5. 2017)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NL 50.71 11.00
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.33 9.00
3 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.79 8.00
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 51.90 7.00
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 52.15 6.00
6 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.82 4.00
7 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 54.46 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.44 5.00
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 55.11 2.00
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 55.85 1.00
4 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 56.21
5 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 60.64
6 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 61.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NL 50.71 11.00
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.33 9.00
3 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.79 8.00
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 51.90 7.00
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 52.15 6.00
6 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.44 5.00
7 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.82 4.00
8 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 54.46 3.00
9 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 55.11 2.00
10 Erik JelínekErik Jelínek 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 55.85 1.00
11 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 56.21
12 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 60.64
13 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 61.12

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 58.51 11.00
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 59.66 9.00
MB Katarina KuštárováKatarina Kuštárová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 59.95
4 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 61.04 8.00
5 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 61.19 7.00
6 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 61.75 5.00
7 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 62.32 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 61.50 6.00
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 62.22 4.00
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 62.76 2.00
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 64.07 1.00
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 64.83
6 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 68.45
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olena KolesnychenkoOlena Kolesnychenko 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 58.51 11.00
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 59.66 9.00
3 Katarina KuštárováKatarina Kuštárová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 59.95
4 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 61.04 8.00
5 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 61.19 7.00
6 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 61.50 6.00
7 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 61.75 5.00
8 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 62.22 4.00
9 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 62.32 3.00
10 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 62.76 2.00
11 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 64.07 1.00
12 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 64.83
13 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 68.45
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 DNS