výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen

Praha - Juliska (13. 5. 2017)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šorm, Pavlíček, Němeček, Maslák Šorm, Pavlíček, Němeček, Maslák TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:08.75 11.00
2 A Juránek, Tuček, Repčík, Milar A Juránek, Tuček, Repčík, Milar VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:16.30 9.00
3 Šnajdr, Hotový, Chlopčík, Mach Šnajdr, Hotový, Chlopčík, Mach ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:17.02 8.00
4 Holibka, Sasínek, Procházka, Tesař Holibka, Sasínek, Procházka, Tesař PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:19.00 7.00
5 Danáč, César, Mlynář, Talán Danáč, César, Mlynář, Talán SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 3:19.30 6.00
6 Namyslo, Jelínek, Urban, Mzurek Namyslo, Jelínek, Urban, Mzurek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:28.74 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maruštík, Beran, Hes, Kubeš Maruštík, Beran, Hes, Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:22.97 5.00
2 A Volejník, Kalous, Novotný, Urban A Volejník, Kalous, Novotný, Urban Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:23.22 4.00
3 B Suchánek, Kotyza, Smetana, Sasínek B Suchánek, Kotyza, Smetana, Sasínek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:29.42 2.00
4 B Hajduk, Vachutka, Sigmund, Chwistek B Hajduk, Vachutka, Sigmund, Chwistek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:30.57 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šorm, Pavlíček, Němeček, Maslák Šorm, Pavlíček, Němeček, Maslák TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:08.75 11.00
2 A Juránek, Tuček, Repčík, Milar A Juránek, Tuček, Repčík, Milar VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:16.30 9.00
3 Šnajdr, Hotový, Chlopčík, Mach Šnajdr, Hotový, Chlopčík, Mach ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:17.02 8.00
4 Holibka, Sasínek, Procházka, Tesař Holibka, Sasínek, Procházka, Tesař PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:19.00 7.00
5 Danáč, César, Mlynář, Talán Danáč, César, Mlynář, Talán SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 3:19.30 6.00
6 Maruštík, Beran, Hes, Kubeš Maruštík, Beran, Hes, Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:22.97 5.00
7 A Volejník, Kalous, Novotný, Urban A Volejník, Kalous, Novotný, Urban Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 3:23.22 4.00
8 Namyslo, Jelínek, Urban, Mzurek Namyslo, Jelínek, Urban, Mzurek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:28.74 3.00
9 B Suchánek, Kotyza, Smetana, Sasínek B Suchánek, Kotyza, Smetana, Sasínek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:29.42 2.00
10 B Hajduk, Vachutka, Sigmund, Chwistek B Hajduk, Vachutka, Sigmund, Chwistek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:30.57 1.00

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.5.2017 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novosadová, Seidlová, Jiranová, Putalová Novosadová, Seidlová, Jiranová, Putalová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:45.00 11.00
2 A Jonášová, Suráková, Reissová, Kolesnychenko A Jonášová, Suráková, Reissová, Kolesnychenko AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:50.93 9.00
3 A Hluchá, Vrzalová, Ondrašíková, Slaninová A Hluchá, Vrzalová, Ondrašíková, Slaninová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 3:57.19 8.00
4 Schmidová, Mäki, Muzikantová, Krupařová L. Schmidová, Mäki, Muzikantová, Krupařová L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:57.95 7.00
5 Pertlíková, Zaplatílková, Rydlová, Holleyová Pertlíková, Zaplatílková, Rydlová, Holleyová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:58.24 6.00
6 A Vondrová, Adamek, Halecká, Hálová A Vondrová, Adamek, Halecká, Hálová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 4:02.84 5.00
7 A Procházková, Herzogová, Symerská, Sklenská A Procházková, Herzogová, Symerská, Sklenská AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 4:07.44 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.5.2017 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Meczlová, Kováříková, Benešová, Majerová B Meczlová, Kováříková, Benešová, Majerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:06.15 4.00
2 B Voráčková, Surmová, Štiglerová, Vaňková B Voráčková, Surmová, Štiglerová, Vaňková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 4:26.07 2.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novosadová, Seidlová, Jiranová, Putalová Novosadová, Seidlová, Jiranová, Putalová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:45.00 11.00
2 A Jonášová, Suráková, Reissová, Kolesnychenko A Jonášová, Suráková, Reissová, Kolesnychenko AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 3:50.93 9.00
3 A Hluchá, Vrzalová, Ondrašíková, Slaninová A Hluchá, Vrzalová, Ondrašíková, Slaninová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 3:57.19 8.00
4 Schmidová, Mäki, Muzikantová, Krupařová L. Schmidová, Mäki, Muzikantová, Krupařová L. PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:57.95 7.00
5 Pertlíková, Zaplatílková, Rydlová, Holleyová Pertlíková, Zaplatílková, Rydlová, Holleyová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:58.24 6.00
6 A Vondrová, Adamek, Halecká, Hálová A Vondrová, Adamek, Halecká, Hálová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 4:02.84 5.00
7 B Meczlová, Kováříková, Benešová, Majerová B Meczlová, Kováříková, Benešová, Majerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:06.15 4.00
8 A Procházková, Herzogová, Symerská, Sklenská A Procházková, Herzogová, Symerská, Sklenská AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 4:07.44 3.00
9 B Voráčková, Surmová, Štiglerová, Vaňková B Voráčková, Surmová, Štiglerová, Vaňková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 4:26.07 2.00