výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017

Turnov (23. 5. 2017)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (út, 23.5.2017 - 18:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 14 NR 8.29 +1.3 m/s 7.70+0.3X8.29+1.38.29X7.80+0.7-
2 Andrzej KuchAndrzej Kuch
PolandPoland
91 15 7.66 +1.9 m/s 7.52+1.17.36+0.97.59+0.07.597.66+1.97.59+1.07.48+0.3
3 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 12 7.48 +0.2 m/s 7.31-0.47.22+0.0X7.317.28+0.77.48+0.27.35-0.2
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 1 7.40 +0.5 m/s 7.40+0.57.00+0.57.08+1.67.407.05+0.57.17+1.3-
5 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 9 7.37 -0.9 m/s 7.14-1.5XX7.147.37-0.9XX
6 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 8 7.26 +0.6 m/s 7.01+1.8X7.26+0.67.267.05+0.66.11+0.25.87-0.4
7 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 7 7.09 +0.7 m/s 7.02+0.26.99-0.3X7.02X7.09+0.77.03+0.2
8 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 4 7.09 +0.7 m/s 7.09+0.7XX7.096.76+1.16.89+0.46.97-0.4
9 Mateusz JopekMateusz Jopek
PolandPoland
96 13 7.01 +0.1 m/s 6.94+2.16.91+0.67.01+0.17.01
10 Patryk BacharPatryk Bachar
PolandPoland
92 11 6.88 +0.7 m/s X6.88+0.7X6.88
11 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
97 5 6.81 -0.1 m/s 6.81-0.16.47-0.7X6.81
12 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 6 6.76 +0.1 m/s 4.97+1.3X6.76+0.16.76
13 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 3 6.73 +0.6 m/s 6.71+0.7X6.73+0.66.73
14 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 6.59 +0.6 m/s 6.59+0.6X6.57+0.36.59
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 10 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (út, 23.5.2017 - 15:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucia SláničkováLucia Sláničková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 20 6.40 +2.4 m/s 6.37 +0.9 m/s 6.37+0.96.40+2.46.17+1.26.40-5.70+0.76.12-0.6
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 18 MR 6.34 +1.2 m/s 5.82+1.46.13+3.16.34+1.26.346.17+0.66.21-0.56.04+0.1
3 Jana VelďákováJana Velďáková
SlovakiaSlovakia
81 22 6.32 -0.7 m/s 6.22+1.0X6.23+3.66.236.18-0.26.20+0.16.32-0.7
4 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 13 6.06 +1.9 m/s 6.06+1.95.84+1.54.13+2.96.06XX5.63+0.6
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 10 5.99 -0.2 m/s X5.95+2.85.78+0.35.95X5.99-0.2X
6 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 16 5.98 +0.8 m/s 5.72-1.05.98+0.8X5.98X5.88-0.25.62+0.3
7 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 12 5.96 +1.8 m/s 5.73+1.75.46+0.75.96+1.85.96X5.67-0.65.87
8 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 8 5.94 +0.6 m/s X5.94+0.65.79+3.85.94XXX
9 Eliška ChvílováEliška Chvílová
SlovakiaSlovakia
94 15 5.92 +4.5 m/s 5.85 +1.1 m/s 5.85+1.15.73+0.85.92+4.55.92
10 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 14 5.82 +0.4 m/s 5.82+0.45.76+3.7X5.82
11 Katarzyna WróbelKatarzyna Wróbel
PolandPoland
94 17 5.78 +3.3 m/s 5.68 +0.3 m/s 5.40+0.85.68+0.35.78+3.35.78
12 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 11 5.78 +1.2 m/s 5.78+1.25.58+1.8-5.78
13 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 19 5.75 -0.2 m/s 5.75-0.24.56+3.3X5.75
14 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 5 5.74 +0.9 m/s 5.58+0.55.74+0.95.63+0.65.74
15 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 6 5.65 +0.5 m/s 5.65+0.5XX5.65
16 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
98 9 5.55 +3.8 m/s 5.48 +0.8 m/s 5.55+3.85.25+0.75.48+0.85.55
17 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 3 5.30 +0.3 m/s 5.08+0.24.95+0.75.30+0.35.30
18 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 4 5.28 +0.5 m/s X5.28+0.5X5.28
19 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 2 5.12 5.124.19+0.8X5.12
20 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 1 4.91 +1.2 m/s 4.91+1.24.76+0.14.88+0.04.91
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 7 DNS
Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 21 DNS
Celkem 22 závodníků