výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 28. 5. 2017)
Skok vysoký - Junioři (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.99 794
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1.99 794
3 David HolýDavid Holý 980304 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.96 767
Skok vysoký - Dorostenci (pátek, 26.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.90 714
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.87 687
3 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1.84 661
Skok vysoký - Žáci (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.78 610
2 Adam ŽákAdam Žák 020926 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.72 560
3 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.69 536
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.75 916
2 Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.75 916
3 Alena PanovskáAlena Panovská 995515 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.72 879
Skok vysoký - Dorostenky (pátek, 26.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.72 879
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.69 842
3 Eliška DamaškováEliška Damašková 015110 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1.63 771
Skok vysoký - Žákyně (pátek, 26.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.63 771
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 1.63 771
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.57 701
Skok o tyči - Junioři (neděle, 28.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 3.80 562
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.70 535
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3.60 509
Skok o tyči - Junioři (neděle, 28.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5.10 941
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 5.00 910
3 David HolýDavid Holý 980304 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4.90 880
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.90 590
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3.80 562
3 Pavel HalířPavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.80 562
Skok o tyči - Žáci (pátek, 26.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.50 482
2 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.50 482
3 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3.40 457
Skok daleký - Junioři (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7.07 830
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 7.03 821
3 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6.82 771
Skok daleký - Dorostenci (pátek, 26.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6.55 709
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.47 691
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.36 666
Skok daleký - Žáci (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.67 736
2 František DoubekFrantišek Doubek 020404 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6.30 652
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6.29 650
Skok daleký - Ml. žáci (neděle, 28.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.48 477
2 Casey LongCasey Long 040803 AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s. 5.34 449
3 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5.13 407
Skok daleký - Juniorky (neděle, 28.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.99 846
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.71 762
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 995925 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.50 700
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.71 762
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.66 747
3 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.66 747
Skok daleký - Žákyně (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 025330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.60 729
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 025816 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.58 723
3 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.46 688
Skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 28.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5.12 592
2 Eliška ČervenáEliška Červená 045317 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4.93 540
3 Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.78 500
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 26.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.92 722
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.58 700
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 015111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.13 670
Vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 26.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.24 677
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.00 595
3 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.95 592
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 030224 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16.06 855
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.79 777
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 13.30 686
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.23 610
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.08 600
3 Alena PanovskáAlena Panovská 995515 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.73 512
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (pátek, 26.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 13.11 674
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.58 642
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.52 638
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.84 780
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 14.29 746
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 14.22 742
Hod diskem 1kg - Žáci (pátek, 26.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠmídDavid Šmíd 020121 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 47.81 825
2 František DoubekFrantišek Doubek 020404 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 43.56 737
3 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 020506 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.79 660
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 40.38 672
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 38.88 642
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35.82 580
Hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 28.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 41.73 700
2 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 40.58 676
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.37 652
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 005406 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.18 690
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 40.34 674
3 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 38.50 639
Hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 025205 AC ProstějovAC Prostějov 41.00 686
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 35.22 576
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 035603 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 34.34 559
Hod oštěpem 600g - Žáci (pátek, 26.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 020404 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 55.17 665
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš 020125 AC TJ JičínAC TJ Jičín 52.74 629
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 49.99 588
Hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 28.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.40 694
2 Alena PanovskáAlena Panovská 995515 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.73 605
3 Jana NovotnáJana Novotná 995126 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 36.40 598
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 27.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 44.31 505
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.23 504
3 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 44.04 501
Hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 28.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 49.83 586
2 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 49.46 581
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 48.82 571
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 28.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hynek BartoňHynek Bartoň 040405 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 66.89 454
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 65.54 442
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 041229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 65.10 438
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 28.5.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 045405 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49.30 471
2 Magdaléna KubáčkováMagdaléna Kubáčková 045228 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 49.05 467
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 48.00 454