výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 28. 5. 2017)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kopecký, Ondřej 98 AC Pardubice 7791,00
2 Svoboda, Aleš 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 6962,00
3 Ščerba, Matěj 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6853,00
4 Trafina, Jan 99 AC Slovan Liberec, z.s. 6761,00
5 Holý, David 98 Atletika Chrudim, z.s. 6725,00
6 Adamec, Vojtěch 99 AC Pardubice 6648,00
7 Dvorský, Tobiáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 6394,00
8 Najman, Filip 99 USK PROVOD Ústí n/L. 6354,00
9 Urbánek, Petr 98 ASK Slavia Praha 6333,00
10 Sláčík, Tomáš 00 Atletický klub Zlín, z.s. 6201,00
11 Lepeška, Jan 00 AK Bílina 6038,00
12 Běhounek, Matěj 99 ASK Slavia Praha 6001,00
13 Vychodil, Jaroslav 00 Atletický klub Olomouc z.s. 5914,00
14 Halíř, Pavel 00 TJ Sokol Hradec Králové 5898,00
15 Havel, David 98 ASK Slavia Praha 5876,00
16 Sadirov, Vladislav 99 ASK Slavia Praha 5853,00
17 Fajmon, Dominik 98 AC Pardubice 5793,00
18 Praský, Tomáš 99 Atletika Litvínov, z.s. 5773,00
19 Doubek, František 02 TJ SOKOL Nová Paka 5758,00
20 Petrželka, Daniel 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5756,00
21 Kuthan, Lukáš 99 AC Pardubice 5742,00
22 Padělek, Pavel 00 TJ Spartak Třebíč, spolek 5590,00
23 Novotná, Jana 99 AK Olymp Brno 5571,00
24 Vacátko, Petr 01 Atletika Jižní Město z.s. 5521,00
25 Mikeš, Ondřej 02 AC TJ Jičín 5462,00
26 Kerbachová, Anna 00 Atletika Jižní Město z.s. 5455,00
27 Špicar, Miroslav 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5398,00
28 Semotam, Jindřich 00 TJ Sokol Kolín-atletika 5354,00
29 Lawson, Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. 5266,00
30 Šmíd, David 02 Hvězda Pardubice z.s. 5225,00
31 Zámečníková, Sára 01 AK Olymp Brno 5218,00
32 Šínová, Tereza Elena 01 Atletika Jižní Město z.s. 5193,00
33 Starý, Adam 02 Spartak Praha 4 5193,00
34 Petrjanoš, Jakub 02 TJ Lokomotiva Břeclav 5190,00
35 Horejš, Ondřej 01 Atletika Jižní Město z.s. 5173,00
36 Kaisler, Jan 98 ASK Slavia Praha 5071,00
37 Bažoutová, Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 5000,00
38 Semecká, Tereza 98 TJ Dukla Praha 4993,00
39 Gieselová, Michaela 99 Atletický klub Olomouc z.s. 4905,00
40 Duchoňová, Andrea 99 ASK Slavia Praha 4857,00
41 Kolomazník, Jonáš 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4851,00
42 Semecká, Eliška 02 TJ Dukla Praha 4809,00
43 Žák, Adam 02 Spartak Praha 4 4807,00
44 Suchá, Linda 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4738,00
45 Škovrán, Matěj 02 SSK Vítkovice 4737,00
46 Píchalová, Barbara 02 AK ŠKODA Plzeň 4731,00
47 Kloud, Vojtěch 02 TJ Sokol Hradec Králové 4715,00
48 Bartošková, Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. 4699,00
49 Skřeček, David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4655,00
50 Korhoňová, Tereza 02 AC Prostějov 4625,00
51 Hlávková, Kateřina 01 SK Dobruška z.s. 4599,00
52 Kořínek, Jindřich 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4588,00
53 Stránský, Petr 03 AC Česká Lípa 4576,00
54 Frontzová, Kamila 01 AK Bílina 4564,00
55 Kadavá, Kateřina 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4519,00
56 Vokálová, Leona 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4507,00
57 Burajová, Patricie 99 Univerzitní sportovní klub Praha 4490,00
58 Panovská, Alena 99 TJ VS Tábor, z. s. 4490,00
59 Kotková, Daniela 02 Spartak Praha 4 4457,00
60 Lokajíčková, Klára 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4437,00
61 Kaletová, Ema 02 Spartak Praha 4 4386,00
62 Štancl, Jáchym 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4382,00
63 Husáková, Tereza 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4306,00
64 Hyjánková, Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí 4295,00
65 Procházková, Renata 99 AK Olymp Brno 4284,00
66 Olivová, Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 4271,00
67 Mastná, Kateřina 00 TJ Lokomotiva Rakovník 4251,00
68 Všetečková, Kristýna 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 4248,00
69 Kosielská, Pavla 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 4160,00
70 Janků, Valerie 02 AK Olymp Brno 4107,00
71 Janíková, Tereza 02 TJ Sokol Opava 4103,00
72 Duchoslavová, Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. 4074,00
73 Damašková, Eliška 01 SK Aktis Praha z.s. 4071,00
74 Dyrynková, Nikola 99 ASK Slavia Praha 4006,00
75 Höfrová, Lucie 01 SSK Vítkovice 3998,00
76 Žerava, Cyril 03 AC Turnov, z. s. 3987,00
77 Vejvarová, Gabriela 02 Atletika Jihlava 3971,00
78 Bělohlavová, Andrea 00 ASK Slavia Praha 3968,00
79 Březka, Ivo 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 3962,00
80 Kopecká, Natálie 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3948,00
81 Kováčová, Natálie 03 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3916,00
82 Řeháková, Magdaléna 03 USK PROVOD Ústí n/L. 3870,00
83 Paťavová, Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí 3850,00
84 Klusáček, Jakub 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3809,00
85 Čihulová, Sára 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3808,00
86 Roztočilová, Dominika 01 AC Turnov, z. s. 3807,00
87 Šimůnková, Adéla 03 Spartak Praha 4 3798,00
88 Pokorná, Barbora 02 SSK Vítkovice 3744,00
89 Staňková, Klára 00 SKP Nymburk, z.s. 3700,00
90 Hollasová, Kateřina 01 ASK Slavia Praha 3621,00
91 Slavíková, Veronika 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3613,00
92 Pavlica, Marek 02 Spartak Praha 4 3602,00
93 Hercíková, Klára 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3381,00
94 Folková, Denisa 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3379,00
95 Cagašová, Anna 04 TJ Slezan Frýdek-Místek 3248,00
96 Francouzová, Klára 01 AK Bílina 3138,00
97 Horníková, Kateřina 01 ASK Děčín 3116,00
98 Ryšavá, Vendulka 02 AC Česká Lípa 3105,00
99 Dykast, Robert 02 Atletika Chrudim, z.s. 2978,00
100 Kubáčková, Magdaléna 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2976,00
101 Šenk, Richard 04 TJ Sokol Opava 2935,00
102 Polášková, Jana 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2852,00
103 Červená, Eliška 04 ATLETIKA Polička, spolek 2829,00
104 Vrzalová, Patricie 04 Atletika Jihlava 2808,00
105 Luzarová, Adéla 01 SSK Vítkovice 2778,00
106 Prokešová, Kristýna 04 SKP Nymburk, z.s. 2694,00
107 Kusák, Karel 01 Atletický klub Zlín, z.s. 2677,00
108 Hanzlíková, Viktorie 04 AK ŠKODA Plzeň 2650,00
109 Herbánszká, Tereza 04 TJ MDDM Ostrov 2639,00
110 Lacinová, Tereza 04 AK Slovan Duchcov 2639,00
111 Jakouběová, Monika 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2616,00
112 Kučerová, Barbora 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2588,00
113 Hobelantová, Amélie 04 AC Turnov, z. s. 2570,00
114 Pavlidu, Sára 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 2565,00
115 Ruttová, Aneta 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. 2542,00
116 Prouzová, Tereza 04 TJ Sokol Jaroměř 2496,00
117 Šafář, Jakub 04 AC Turnov, z. s. 2478,00
118 Číhalová, Julie 04 SK Hranice, z.s. 2469,00
119 Ondrigová, Jessica 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště 2468,00
120 Tolj, Damjan 04 A. C. Sparta Praha 2461,00
121 Kremel, Patrik 04 SKM Valašské Meziříčí 2458,00
122 Petrušová, Kristýna 04 AK ŠKODA Plzeň 2425,00
123 Heryánová, Lia 04 SKP Nymburk, z.s. 2397,00
124 Sedlář, Jan 04 Atletika Holešov, z.s. 2382,00
125 Dvořáková, Natalie 04 Univerzitní sportovní klub Praha 2375,00
126 Long, Casey 04 AK Bohumín, z.s. 2361,00
127 Havlíček, Adam 04 TJ Spartak Třebíč, spolek 2295,00
128 Bašková, Zuzana 04 TJ Sokol Jaroměř 2273,00
129 Sedlář, Petr 04 Atletický klub Zlín, z.s. 2231,00
130 Rodr, Vojtěch 04 TJ VS Tábor, z. s. 2185,00
131 Maier, Florian 98 Austria 2126,00
132 Šantavý, Jakub 04 SKP Nymburk, z.s. 2099,00
133 Bažout, Adam 04 Atletika Chrudim, z.s. 2051,00
134 Sellner, Vojtěch 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2028,00
135 Kika, Šimon 04 Atletický klub Olomouc z.s. 2007,00
136 Kratochvíl, Šimon 04 TJ Sokol Kolín-atletika 1986,00
137 Tvrzník, Antonín 04 TJ Sokol Kolín-atletika 1833,00
138 Kadavý, Roman 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1808,00
139 Brychta, Karel 04 SK Hranice, z.s. 1758,00
140 Štefko, Štěpán 04 TJ Sokol Hradec Králové 1179,00
141 Gaubmannová, Tereza 04 AC Turnov, z. s. 985,00
142 Kaplan, Filip 01 USK PROVOD Ústí n/L. 541,00
143 Bartoň, Hynek 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 454,00