výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 28. 5. 2017)

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (pá, 26.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 55.17 665
2 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 52.74 629
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 49.99 588
4 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 44.71 511
5 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 41.14 459
6 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 41.06 457
7 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 39.45 434
8 David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 38.42 419
9 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 37.74 409
10 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 36.35 389
11 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 35.58 378
12 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 33.53 349
13 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 32.02 328
14 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 30.60 308
15 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 30.24 303
16 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 25.51 237
17 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 23.52 209
18 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 23.03 202
19 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 20.62 170
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 28.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 41.40 694
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 36.73 605
3 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 36.40 598
4 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 33.04 534
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 31.12 498
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 28.78 454
7 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 22.89 343
8 Renata ProcházkováRenata Procházková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 16.76 229
Celkem 8 závodníků