výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 28. 5. 2017)

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 16.06 855
2 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 14.79 777
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 13.30 686
4 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 13.19 679
5 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 12.94 664
6 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 11.72 589
7 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 11.44 572
8 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 11.39 569
9 David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 11.06 549
10 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 10.57 520
11 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 10.37 508
12 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.33 505
13 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 10.25 501
14 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10.23 499
15 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 09.87 478
16 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 09.66 465
17 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 09.52 457
18 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 08.23 380
19 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 08.19 378
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11.23 610
2 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 11.08 600
3 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 09.73 512
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 09.45 494
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.07 469
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 08.53 434
7 Renata ProcházkováRenata Procházková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 08.51 432
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 08.40 425
Celkem 8 závodníků