výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 28. 5. 2017)

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:46.77 800
2 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:56.64 698
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:57.27 691
4 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:58.52 679
5 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:58.75 677
6 David ŠmídDavid Šmíd 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:58.93 675
7 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:06.61 601
8 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:06.96 598
9 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:08.50 583
10 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3:11.87 553
11 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:12.87 544
12 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:14.39 530
13 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3:14.81 526
14 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 3:16.13 515
15 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:16.30 513
16 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:18.74 492
17 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:18.88 491
18 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:22.03 465
Robert DykastRobert Dykast 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 19 závodníků