výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Olomouc (26. - 28. 5. 2017)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 28.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:27.32 762
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:30.49 741
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:35.57 708
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:42.70 663
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 4:43.23 660
6 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:51.71 608
7 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 4:55.43 586
8 Dominik FajmonDominik Fajmon 98 AC PardubiceAC Pardubice 4:58.95 566
9 David HolýDavid Holý 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4:59.74 561
10 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:00.10 559
11 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:01.56 551
12 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:04.90 532
13 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5:07.41 518
14 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:19.68 452
Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.5.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:52.90 601
2 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:53.00 601
3 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4:55.80 584
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4:56.75 579
5 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:02.36 546
6 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:02.83 544
7 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:15.36 475
8 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5:25.67 421
9 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:34.91 375
10 Jakub KlusáčekJakub Klusáček 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5:40.12 351
11 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6:29.17 158
Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 13 závodníků