Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Dukla mítink

Praha - Juliska (5. 6. 2017)

400 m - Muži

(po, 5.6.2017 - 19:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luka JanežićLuka Janežić 95 SloveniaSlovenia 5 MR 45.23 0.261
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic 4 45.51 0.282
3 Donald Blair-SanfordDonald Blair-Sanford 87 IsraelIsrael 1 SB 45.54 0.199
4 Liemarvin BonevaciaLiemarvin Bonevacia 89 NetherlandsNetherlands 8 46.00 0.185
5 Isaac MakwalaIsaac Makwala 86 BotswanaBotswana 3 46.18 0.310
6 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 Czech RepublicCzech Republic 7 SB 46.21 0.324
7 Martyn RooneyMartyn Rooney 87 Great BritainGreat Britain 6 46.41 0.272
8 Jan TesařJan Tesař 90 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 46.84 0.370
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh A (po, 5.6.2017 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA MÍTINK
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 46.85 0.285
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 47.10 0.345
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 47.17 0.227
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.55 0.194
5 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 SB 48.05 0.414
6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.60 0.285
7 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 48.96 0.314
8 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 49.41 0.180
Celkem 8 závodníků
Běh B (po, 5.6.2017 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA MÍTINK
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 48.42 0.218
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.72 0.250
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 49.38 0.290
4 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 49.99 0.519
5 Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 50.15 0.262
6 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.30 0.477
7 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 50.49 0.319
8 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 50.61 0.272
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 46.85 0.285
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 47.10 0.345
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 47.17 0.227
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.55 0.194
5 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 SB 48.05 0.414
6 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 48.42 0.218
7 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.60 0.285
8 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.72 0.250
9 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 48.96 0.314
10 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 49.38 0.290
11 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 49.41 0.180
12 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 49.99 0.519
13 Adam HavlasAdam Havlas 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 50.15 0.262
14 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 50.30 0.477
15 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 50.49 0.319
16 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 50.61 0.272

400 m - Dorostenci

(po, 5.6.2017 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Wheelchair
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mirek PiskačMirek Piskač 00 Czech RepublicCzech Republic 2 2:40.59
2 Adam KuthanAdam Kuthan 00 Czech RepublicCzech Republic 1 2:51.10
3 Tereza ChvojkováTereza Chvojková 00 Czech RepublicCzech Republic 3 4:05.81
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh A (po, 5.6.2017 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA MÍTINK
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 54.97 0.390
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 56.07 0.488
3 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 56.72 0.216
4 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.73 0.255
5 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 56.98 0.252
6 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 57.27 0.466
Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 SlovakiaSlovakia 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh B (po, 5.6.2017 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA MÍTINK
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 58.55
2 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 58.61
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 59.45
4 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 59.80
5 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 PB 62.70
Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 54.97 0.390
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 56.07 0.488
3 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 56.72 0.216
4 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.73 0.255
5 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 56.98 0.252
6 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 57.27 0.466
7 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 58.55
8 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 58.61
9 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 59.45
10 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 59.80
11 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 PB 62.70
Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 SlovakiaSlovakia 7 DNS
Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS