Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting

Kladno (17. - 18. 6. 2017)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.6.2017 - 12:05) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.87 598
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.89 592
3 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 08.02 554
4 Pavel BendaPavel Benda 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.53 416
5 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.67 381
6 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.01 302
7 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.32 237
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.6.2017 - 12:15) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.30 476
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.50 423
3 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 08.78 354
4 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.86 336
5 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.94 318
6 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.06 291
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.6.2017 - 12:00) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.16 800
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.24 776
3 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.33 749
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.47 709
5 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.55 687
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.72 640
7 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.75 632
8 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.03 558
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.6.2017 - 12:10) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.19 791
2 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 08.44 718
3 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.54 690
4 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.80 618
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.94 582
6 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.01 564
7 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 09.04 556
8 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.29 494
Celkem 8 závodníků