výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting

Kladno (17. - 18. 6. 2017)

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.6.2017 - 17:15) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.26 0.183 863
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 25.40 0.348 850
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.15 0.220 784
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.16 0.223 783
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.6.2017 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 3 24.75 0.432 910
2 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma 89 PortugalPortugal 6 24.98 0.432 889
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25.11 0.201 877
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.39 0.168 851
5 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 5 26.75 0.292 733
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 17.6.2017 - 17:15) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 5 24.13 0.233 968
2 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 SlovakiaSlovakia 6 24.30 0.241 952
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.31 0.343 951
4 Niamh EmersonNiamh Emerson 99 Great BritainGreat Britain 2 24.52 0.185 931
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 17.6.2017 - 17:15) official Vítr: +2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.90 0.214 990
2 Katie StaintonKatie Stainton 95 Great BritainGreat Britain 6 24.22 0.277 960
3 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 4 24.24 0.183 958
4 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.24 0.221 958
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.57 0.197 927
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.90 0.214 990
2 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 5 24.13 0.233 968
3 Katie StaintonKatie Stainton 95 Great BritainGreat Britain 6 24.22 0.277 960
4 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 4 24.24 0.183 958
4 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.24 0.221 958
6 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 SlovakiaSlovakia 6 24.30 0.241 952
7 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.31 0.343 951
8 Niamh EmersonNiamh Emerson 99 Great BritainGreat Britain 2 24.52 0.185 931
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 24.57 0.197 927
10 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovakiaSlovakia 3 24.75 0.432 910
11 Lecabella QuaresmaLecabella Quaresma 89 PortugalPortugal 6 24.98 0.432 889
12 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25.11 0.201 877
13 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.26 0.183 863
14 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.39 0.168 851
15 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 25.40 0.348 850
16 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.15 0.220 784
17 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.16 0.223 783
18 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 5 26.75 0.292 733
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS