výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Jablonec nad Nisou (24. - 25. 6. 2017)

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 6:20.59
2 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 6:25.39
3 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 6:30.13
4 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 6:38.09
5 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 6:39.11
6 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 6:45.54
7 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 6:47.12
8 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 6:50.98
9 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 6:51.43
10 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15 6:52.42
11 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 6:58.74
12 Jan KvášJan Kváš 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 7:04.12
13 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 7:27.60
14 Vít MálekVít Málek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14 7:34.01
Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNF
Poznámky:
Závodníkovi SČ.599, Jánskému Matyáši byla udělana žlutá karta za nesportovní chování. vrchník běhů Všetička Bořivoj, č.p. 204
Celkem 15 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.6.2017 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina ŠukováMartina Šuková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 NL 7:13.19
2 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 7:18.96
3 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 7:21.67
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 7:38.77
5 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 9 7:44.21
6 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 7:45.25
7 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 7:52.96
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 8:07.58
9 Leona SkleničkováLeona Skleničková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10 8:24.42
Veronika DubskáVeronika Dubská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 DNS
Celkem 10 závodníků